Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Majdnem minden nap meghal egy motoros? :( fórum

Majdnem minden nap meghal egy motoros? :( (beszélgetős fórum)


28. havanesekutyus (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2020. szept. 16. 14:38

" A másik valószínűleg a saját maga okozta a balesetet. Másnap eladta volna a motort, azt mondta, utoljára még meghajtja. Szó szerint így történt, utoljára 😢"


A mi ismerősünkkel is szóról szóra ez történt 2012-ben.

27. shanta1 (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 14:31
Ez így ,ebben a formában nem igaz.
2020. szept. 16. 13:35
Mert nincsenek tisztaban azzal hogy mennyi a megengedett. Huzod a gazkart, ameddig belefér, élvezed a szabadsagot, a szaguldast, addig amig nem jon szembe egy teherauto. Vagy egy kanyar. Nem mindenkinek valo a moci se. Nekem is sok baratom, ismerosom halt meg vagy bénult le örökre, mert ment mint allat, aztan csigolyatöréssel végezték meg gerinc meg egyebek. Egy autoban legalabb a légzsak megvéd, vagy a biztonsagi őv de itt semmi. Amúgy én is imádnam a motorozast, de en ehhez beszari vagyok..meg sok minden mashoz is.
25. Scherlock (válaszként erre: 10. - Piroska52)
2020. szept. 16. 13:24
😂😂😂😂
24. Witch👻 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 12:32

Nem csak motoros baleset hanem más baleset is nagyon sok van.

Édesapám legjobb barátja imádott motorozni, még versenyzett is viszont az utakon mindig figyelt ügyelt a biztonságra.

Sosem ment úgy mint az állat, főleg mert otthon várta a családja.

Viszont pár éve egy autós szó szerint direkt nekiment, (később bevallotta szándékosan ment neki).

Nagyon súlyosan megsérült és sosem lesz már a régi.

Sok ehhez hasonló baleset van de rosszabb ha aggódik az ember.

Sajnos nap mint nap megtörténik...

23. simple (válaszként erre: 22. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 12:26
Férjem nem kapott motort az apjától, nem véletlenül. Aztán egyszer meghalt az osztálytársa 18 évesen, motoron. Délután még beszélt vele, másnap reggel a tanárnő ezzel kezdte nekik. Fel sem fogták. Utána nem akart többé motort.
2020. szept. 16. 12:20

Durva dolgok ezek. Sajnálom az ismerőseiteket, részvétem.


Ha motoros lennék, még jobban szíven ütne a napi szintű halálhír.

21. df1e1c376c (válaszként erre: 20. - Pasionella)
2020. szept. 16. 11:13
Meg ha jó is a védőfelszerelése, annyit soha nem fog védeni, mint egy autó vàza. Ill. ha autóval megcsuszik valaki az úton, akkor esetleg nekimegy valaminek, a motorral meg eltanyazik, és az összes lendületet a teste fogja fel,plusz a motor bohom súlya már magában is sok, ha valakire raesik. Egyszerűen a motor veszélyesebb.
2020. szept. 16. 10:14
Többnyire azok akik hajtanak mint az őrültek és 0 védő felszerelés nélkül. Az ilyeneket én nem tudom sajnálni, egyéb önző okok miatt pedig azt szoktam mondani, hogy ott megy a vesedonor...
19. michelle.r (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 10:14
Nem. Az óvatosságnak semmi köze a félelemhez. A félelem a leggyilkosabb érzés.
18. michelle.r (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 10:14

Nekem két barátom halt meg motorbalesetben. Egyikük egyértelműen egy felelőtlen autós miatt. A másik valószínűleg a saját maga okozta a balesetet. Másnap eladta volna a motort, azt mondta, utoljára még meghajtja. Szó szerint így történt, utoljára 😢


Azért van ennyi baleset, nulla tisztelet van egymás irányába. 5 percért, két méterért az emberek képesek kockáztatni.

2020. szept. 16. 09:44
Az általános iskolai és a gimnáziumi osztalyomból eddig egy-egy fiú vesztette életét. Mindkettő motoron :(
16. simple (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 09:35
Igen, a motorosok korán halnak. Az a baj, hogy nem képesek normálisan közlekedni, mikor 200-al jön, arra nem igazán lehet felkészülni.
15. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Tsfmvk)
2020. szept. 16. 08:53
fiatal koromban,mi is mentünk le a Balatonra,hát a mai eszemmel nem ülnék föl egy olyan motorra,olyan motoros után,az biztos.
2020. szept. 16. 08:48

Én a kamionosokat sokkal nagyobb veszélyforrásnak tartom az utakon, mint a motorosokat. Tudják, hogy nincs ellenfelük és majd a kisebb fékez. Néha úgy szeretnék egy tank vezetőjeként közlekedni, mikor egy kamion kikanyarodik elém, mondván neki nagy baja nem lehet.

Csak annyit mondanék neki, mikor áthajtanék rajta a lánctalpakkal, hogy bocs, legközelebb, majd jobban figyelsz.

13. New(l) (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2020. szept. 16. 08:42
Ez a jellemzőbb, de azért az sem ritka, hogy az autós/egyéb jármű vezetője is idióta. Ilyenről is jócskán szólnak a hírek.
12. Epresturmix (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
2020. szept. 16. 08:38
*mindegy, én már nem javítgatok a telefon után. Tudok írni. Naaa! Kihajtanak.
11. Epresturmix (válaszként erre: 9. - New(l))
2020. szept. 16. 08:37
A ki hajtanak elêjükre csak annyit, hogy amikor belenêzel a tükörbe, senki. Aztán jön 200-zal hirtelen. Kösz.
2020. szept. 16. 08:35
Mert azt hiszik övék a világ, mennek mint az őrült, az én párom is most vett magának egy nagy motort,66-éves, megy mint a falufarka, azt se tudom merre, de úgyis hiába beszélnék neki, tök felesleges.
2020. szept. 16. 08:30
Egyrészt mennek mint az ökör, cikáznak, repesztenek a fostos magyar utakon, másrészt az autósok is teljesen figyelmetlenek és fogalmatlanok. Kihajtanak eléjük, leszorítják őket, megy a virtuskodás, harc, aztán persze a gyengébb hal meg.
2020. szept. 16. 08:25

Minden nap meghal autós is. Sajnos. :(

A motoros meg túl sokat képzel magáról, a nagy vagányságnak sokszor túl nagy az ára.

7. tsfmvk (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 08:15
Fél? Na, az pláne ne közlekedjen. Hülyébb dolgokat tudnak művelni, mint belemenős marhák...
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 08:05
Mert mennék mint az őrültek. Mondjuk én nagymotorokat nem is engednék közútra.
5. Scherlock (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 08:05
Ez így nem igaz.
4. Idhikai (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2020. szept. 16. 08:02
A motorozás veszélyes üzem. Nagylányka koromban járművezetői vizsgabizottságon dolgoztam, évente 5-6 16-18 éves fiatalt vezettem ki úgy az iktatókönyvből, hogy meghalt.
2020. szept. 16. 07:56
A félelem abból a szempontból lehet hogy mégis megóv, hogy aki fél kicsit, az óvatosabban közlekedik és nem csinál vad dolgokat.
2020. szept. 16. 07:44

Minden nap sok millió ember hal meg.

Ez az élet rendje.

A félelem nem óv meg senkit.


Addig szeressük egymást, amíg vagyunk. 😉

2020. szept. 16. 07:42

Olvasom a híreket és szinte minden nap van ilyen hír :( Jóbarátom is motorozik, nagyon féltem emiatt.

Szerintetek miért van ennyi baleset?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook