Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Repülőszőnyeg, motoros seprű... fórum

Repülőszőnyeg, motoros seprű... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
468. Polli
2010. ápr. 13. 15:22
szép napot lányok:))
467. emrus (válaszként erre: 466. - Polli)
2010. ápr. 13. 09:38
Hát ez tanulságos volt és igaz.
466. Polli
2010. ápr. 3. 14:08

Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek.



ÁLOM ÉS A BÖLCS


Az Ember elment a Bölcshöz.

- Álmot láttam , de sehogy se tudok rájönni mi az értelme .

-- Kérlek segíts rajtam !

-Hallgatlak! - bólintott a Bölcs.

- Az utcán mentem , a mi utcánkban , ahol mindennap járok.

Olyan is volt álmomban , mint egyébként nem volt semmiféle változatos rajta, csak annyi, hogy nagy szürke göröngyökkel volt tele a járda.

Amikor megrúgtam az egyiket , rájöttem , hogy ezek nem göröngyök , hanem kövek.

Egyet zsebre vágtam , hogy megmutassam a Barátomnak, akihez indultam. Amikor elővettem , kettévált a kezemben. Belül szikrázó , tiszta ragyogású volt. Azonnal tudtam / bár nem értek hozzá /hogy ez Gyémánt ! Rohantunk az ékszerészhez át , közben telepakoltuk a zsebeinket a csúnya szürke kövekkel , hátha.....

Az ékszerész vágta csiszolta a kettévált követ , végül fel is mutatta , hadd lássuk mi is , hogy sziporkázik :

- Még soha nem találkoztam ilyen nagy és tiszta gyémánttal! -- lelkesedett.

Kipakoltam a sok egyforma szürke köveimet , ő bizalmatlanul nézte a sötétlő hatalmat, majd legyőzve utálkozását , egyet megfogott és vijjogó gépével ketté vágta .

Smaragd volt . A következő rubin , utána valami csodaszámba menő ritkaság , és aztán így végig. Felfoghatatlan kincs feküdt előttem szikrázott , tündökölt ezerféle színben a belsejükben rejtőző érték.Én pedig döbbenetemben felébredtem. De nem tudok szabadulni az álomtól . Mondd mit jelenthet ?

- A szürke kövek a MINDENNAPJAID , Barátom !

Éppen ideje , hogy felfedezd :

Valóságos kincsesbánya a mindennapok sokasága. Dolgozni kell rajtuk ; az igaz , de ha jól megmunkálod őket , gazdagabb leszel mindenkinél.

Már reggel vedd kezedbe napodat , hogy megláthasd benne a hűség gyémántját , a bizakodás smaragdját , a szeretet rubinszínű áldozatosságát !

Mától kezdve soha nem beszélhetsz " szürke hétköznapokról " hiszen láttad , mi rejlik bennük !

465. Polli
2010. márc. 31. 15:06

Az öreg arab már 40 éve New York közelében lakik. Szeretne a kertjében krumplit ültetni, de egyedül van, öreg és gyenge. A fia Párizsban tanul. Ír hát neki egy e-mailt.

"Kedves Fiam, Ahmed!

Nagyon szomorú vagyok, mert nem tudok a kertemben krumplit ültetni. Biztos vagyok benne, hogy ha itt lennél, tudnál nekem segíteni felásni a kertet. szeretlek.

Atyád.


Másnap az öreg e-mailt kap a fiától:


Kedves Apám! Ne nyúlj a kerthez. Ott rejtettem el a "cuccot". Én is szeretlek. Ahmed.


Másnap hajnali 4-kor lerohanja az öreg arab házát a hadsereg, az FBI, CIA, a Ranger-ek és a Nemzetbiztonsági Hivatal is. Átkutatják a házat és felássák az egész kertet, minden millimétert átkutatnak, de semmit sem találnak. Aztán reggel csalódottan távoznak.


Másnap az öreg arab újra e-mailt kap a fiától:


Kedves Apám! Remélem mostanra már fel van ásva a kerted és ültethetsz bele krumplit. Sajnos csak ennyit tudtam innen tenni érted. Szeretlek.


Ahmed

464. Polli
2010. márc. 31. 14:41
További jó előkészületeket a nyuszihoz.:))))))))))
463. Polli (válaszként erre: 462. - Emrus)
2010. márc. 31. 14:40

szép napot mindenkinek.)


emruskám nincs naplómban recept, viszont az itteni receptgyűjteményemben alig 300 db van. Azt hiszem, hogy ezek az utolsók nincsenek semerre, csak az én gépemen. Ha kérsz valamit szívesen keresek, természetesen az ide belátogatóknak is.

462. emrus
2010. márc. 31. 08:28
Polli, köszi a jó recepteket, jól emlékszem, hogy van neked olyan naplód, amiben ezek egyben meg vannak, mert már nem győzöm őket összeterelni és mind olyan jók.
461. 2104cc91e8 (válaszként erre: 457. - Polli)
2010. márc. 30. 18:16

Köszönjük Angyalom, Neked is hasonló jókat kívánunk, vigyázz Magadra, puszi: Fiti


Jaaaa, köszönjük a sok, jó receptet, aranyos vagy Pollikám, hogy így törődsz Velünk!!

Nagyon szép ünnepet és sok puszit küldök, jó egészséget kívánok Neked és kedves szeretteidnek!!!

460. 2104cc91e8 (válaszként erre: 456. - Emrus)
2010. márc. 30. 18:11

Én, köszönöm, jól vagyok, de Te holnap hogy fogsz akkor Editkémmel krémesezni???????????


Sajnos mást nem tudok mondeni Emruskám, mint, hogy: SAJNÁLOM!!!

Kevés rosszabb dolog van a fogfájásnál !!!

459. Polli
2010. márc. 30. 18:09

Piskótatekercses túrótorta


·

· 1(eper)lekváros piskótatekercs

· 250 g túró

· 250 g mascarpone

· 1 citrom lereszelt héja (és valamennyi leve)

· cukor (ízlés szerint)

· ribizli (vagy más gyümölcs)


elkészítés

1. Egy edényben keverjük össze a túrót, a mascarpone-t, a reszelt citromhéjat, az ízlés szerint adagolt kifacsart citromlevet és a szintén ízlés szerinti cukormennyiséget, valamint a legvégén a ribizlit.

2. Szeleteljük fel a piskótatekercset ujjnyi vastagságúra, és béleljük ki vele a félgömb alakú tálat. A közepét töltsük meg a túrós töltelékkel, majd tegyük a hűtőszekrénybe legalább három órára.

3. Borítsuk ki egy tányérra, majd felszeletelve tetszés szerint dekorálhatjuk még gyümölccsel és/ vagy tejszínhabbal.

458. Polli
2010. márc. 30. 18:08

Túrós-kekszes szelet sütés nélkül


Barna tésztához:

· 60 dkg darált háztartási keksz

· 10 dkg porcukor

· 10 dkg kakaó -, vagy csokipor

· 4 dl tej

· 1 ek rum

Fehér krémhez:

· 50 dkg túró

· 25 dkg mascarpone

· 10 dkg porcukor

· 1 cs zseléfix

Tetejére:

· 20 dkg csokimáz

elkészítés

1. A barna tésztához való összetevőket jól összekeverjük, hogy sűrű "tésztát" kapjunk, és egy tepsibe beletesszük. (A 4 dl tej helyett lehet használni 2 dl tej+ 2 dl meggylé keverékét is, úgy finomabb lesz az íze.)

2. A fehér masszához valókat szintén összekeverjük. A zseléfix elhagyható, bár használatával keményebb lesz a túrókrém, és tartást ad. A barna kekszkeverékre tesszük.

3. Tetejét csokimázzal díszítjük.

457. Polli (válaszként erre: 456. - Emrus)
2010. márc. 30. 18:06

szép délutánt és pihentető estét lányok.


emruskám, öblögesd egy kis kamillateáva, segít ősszehúzni a helyit. Jobbulást és nyugodt éjszakát.


fitikém köszi a kérdésed, jól vagyok, elvagyok.:)

456. emrus
2010. márc. 30. 09:03
Helló lányok, mindenki jól van? Pollikám, nélkülözzük a hozzászólásaidat, fáááááááááj a fogam, délután kihúzza a doktornenne.
455. 2104cc91e8 (válaszként erre: 453. - Polli)
2010. márc. 29. 17:41

Köszönöm Pollikám, Neked is viszont kívánok minden szépet és jót!!!


Hogy vagy ???

454. 2104cc91e8 (válaszként erre: 452. - Emrus)
2010. márc. 29. 17:39
Húúúúúúúúúú, ez jóóóóóóóóó vóóóóóót ☺☺☺☺
453. Polli
2010. márc. 29. 17:36
Mindenkinek nagyon szép hetet, és kellemes további napot.:)
452. emrus
2010. márc. 29. 09:28

Kovács a nyakánál fogva kilógatja az anyósát a tizedikről, majd így szól hozzá:

- Te boszorkány! Mások már megmérgeztek volna, vagy agyon vernének, de lásd ki vagyok én: szabadon engedlek!

451. emrus
2010. márc. 29. 09:24
Sziasztok, hogy vagytok, készülődtök már a nyuszira? A seprűket is be kell olajozni.
450. 2104cc91e8 (válaszként erre: 445. - Polli)
2010. márc. 28. 20:19
Aranyos Pollikám, köszönöm a vicceket, humoros ugyan, de sajnos ez a szomorú magyar valóság!
449. 2104cc91e8 (válaszként erre: 442. - Emrus)
2010. márc. 28. 20:14
Jóóóóóóóó ☺☺☺
448. Polli (válaszként erre: 447. - Emrus)
2010. márc. 26. 15:11

nincs mit :))


Kellemes hétvégét mindenkinek

447. emrus
2010. márc. 25. 20:32
Köszönjük a szépséget.
446. Polli
2010. márc. 22. 14:14

Azért hoztam nektek a vidámság mellé egy gyönyörködtető dolgot is.:))


[link]


[link]

445. Polli
2010. márc. 22. 13:42

Szép napot lányok. Igaz a napocska elment, jött helyette csúnya fekete felhő, de hideg nincs, már ez is valami.:)


Egy angol, egy francia és egy magyar nyugdíjas arról beszélgetnek, hogyan

telnek a napjaik.

Az angol nyugdíjas kezdi mesélni:

- Én reggel fogok egy üveg whiskyt, elviszem a klubba, és ott töltöm az

egész napom!...


A francia nyugdíjas:

- Én reggel fogok egy üveg konyakot, elviszem a barátnőmhöz, és ott töltöm

az egész napom!

A magyar nyugdíjas:

- Én reggel fogok egy üres üveget, belepisilek, elviszem a laborba, és ott

töltöm az egész napom...

444. emrus
2010. márc. 22. 07:55

Puszi mindenkinek, midjárt lesz nálunk egy tavaszi loccs, de nem is bánom, mert minden olyan poros.


Rendőröket végeznek ki.

Megkérdik az elsőt, hogy kötél, golyó vagy villamosszék legyen.

- A kötél lassú, a golyó fájdalmas, legyen a villamosszék!

- Uram, önnek szerencséje van! A villamosszék nem működik, így ön szabadon elmehet!

Kint odasúgja a második rendőrnek a megmenekült:

- Te, a villamosszék nem működik!

Bevezetik az újabb rendőrt, majd felteszik neki is a kérdést, mit választ.

- A kötél lassú, a villamosszék nem működik, tehát golyó!

443. Polli
2010. márc. 21. 13:25

Napsütéses tavaszi időt mindenkinek.


Egy kis zene, meg csak jót tesz.


Az alábbi letöltő linken megtaláljátok, főleg a gyűjtők öröme.:))))


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
442. emrus
2010. márc. 21. 08:36

Szia lányok!


Mi a különbség a szoknya és a fűnyíró között?


- Nyúlj alá és megtudod!

2010. márc. 20. 23:54

Itt vagyok Angyalkáim, csak mindíg van valami tenni-venni vagy lótni-futni való:))

Mostanában meg a net-em is rosszalkodott, de, azért, elolvaslak Titeket, ha időm nincs is beköszönni:))

Köszönöm a vidámságot! Sose hagyjon el Minket a nevetés ☺☺☺

Most kívánok Nektek szép tavasz első napját, csodás idővel kellemes programokkal, jó időtöltéssel!

Puszi: Fiti

440. Polli
2010. márc. 18. 15:56
emruskám köszi a vidámságot. Én élvezem a tavsz első igazi napsugarait végre. Gondolom fiti is ezt teszi valamerre.:)))))))))))
439. emrus
2010. márc. 18. 07:50

Skóciai kirándulás során a turista meglátogatja a híres Loch Ness-tavat abban a reményben, hogy meglátja a szörnyet.

- Általában mikor szokott megjelenni a szörny? - kérdezi az idegenvezetőt.

- Úgy az ötödik pohár után.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook