Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rémálom!! Vagy valóság? fórum

Rémálom!! Vagy valóság? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. júl. 23. 21:38

Ha így van, hát legyen :D

Szellemes egy szellem :)))

De ha már valóban így van, akkor beavathatna minket egy-két apróbb "titokba" :DD

2010. júl. 23. 20:45
Jó válasz! :DDD
2010. júl. 23. 15:19
Aki már 110 éves, az talán maga is szellem. Lehet, hogy 1 szellemmel beszélgettetek eddig :-)))
75. BayBanya (válaszként erre: 74. - Annamandala)
2010. júl. 17. 23:29

Hát igen ... ez az ember.

Mindig az rémíti meg a legjobban, amit nem ismer ...

és sajnos mindig az akarjuk/akartuk kiírtani is, amit nem ismertünk, és idegenkedtünk tőle ... :(

Még jó, hogy jelen témakörben erre -mármint az elpusztításra - nem vagyunk képesek.

De természetesen, attól még félhetünk tőle :) - emberi reakció :D

74. annamandala (válaszként erre: 71. - Elszabadult hold)
2010. júl. 17. 17:47
Tudod engem nem az rémisztett meg,hogy leesett.Egyáltalán nem érdekel,de az igenis zavar,hogy olyan erők, energiák mozoghatnak a családom közelében amiről leghalványabb fogalmam sincs.
73. BayBanya (válaszként erre: 72. - 274c9996b8)
2010. júl. 16. 23:41

És szerintem meg is tanulható :D

Igaz, a holtakhoz - vagy szellemekhez - nem igazán értek, de az energiával nagyon jól állok :)

És ott van az, amit az ember úgy hív, megérzés, vagy hatodik érzék. Abban van tapasztalatom :D

(szerzett tudás, a "velem született" képesség feljavítására :))

72. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. júl. 16. 17:24
Vannak ilyen emberek akik erzekelik a multat,jövöt.... van aki igy szuletett,van aki elete folyaman tesz szert erre az erdekes adottsagra.
2010. júl. 16. 17:15
Hát nem tudom. Arra nálunk is volt példa, hogy eldőlt a tükör - éppen le volt szedve és a falhoz volt téve - ráadásul ovális - na de nálunk forgalmas a ház előtti rész, rezeg az egész mindenség.
2010. júl. 16. 17:08
Mi magyarázza ezt a tárgy mozgását!!Örülök ha te tudod kérlek oszd meg velem is.!
69. annamandala (válaszként erre: 68. - Elszabadult hold)
2010. júl. 16. 17:06
Igazad van!Valóba semmi különös nem történt.Kb 10 kg nagy tükör leesett egy hatalmas masszív szögről,amire egy komoly karikával volt,illetve van most is föl rakva.Éjszaka úgy ébredni,hogy ez hatalmas dörömböléssel leesik.Igazából én a miértre vagyok kíváncsi.
68. elszabadult hold (válaszként erre: 67. - Annamandala)
2010. júl. 16. 11:23
Szia, nehogy félreértsd a viccelődős hozzászólásomat - nem bántani akarlak és a leírt esetedet sem tartom hülyeségnek. De most mi van?? - leesett - és vissza lett téve és azóta is ott van - vagy mi... Írd le, ha nem jól értelmeztem.
67. annamandala (válaszként erre: 66. - Elszabadult hold)
2010. júl. 16. 10:56
Egyszerűen én megértelek,hogy hihetetlennek tűnik,de azóta is ott van ahonnan akkor leesett.Biztos meg van az oka csak én nem tudom.
2010. júl. 15. 16:29
Akkor mégis csak gyenge volt az akasztó :))
65. annamandala (válaszként erre: 64. - Elszabadult hold)
2010. júl. 15. 14:14
Hát ez az,hogy gyakorlatilag semmi olyan dolog amire az ember számíthatna.Sőt még olyan helyzet sem volt előtte,utánna ami komoly döntést igényel.
2010. júl. 14. 23:26
És nem történt valami a környezetedben később, amire ez a tükrös eset figyelmeztetés lehetett?
2010. júl. 14. 22:42
A tárgyak mozgásával kapcsolatban van nekünk is egy megtapasztalás.Évekkel ezelőtt a fiammal ketten voltunk a lakásba és hatalmas dörrenés hallatszott az étkezőből,Futottunk ki mindketten és a tükör az a rendes nagy tükör ami legalább tizenöt kiló áll a földön.Azt mondja a fiam,még szerencse,hogy nem törött el pedig a szög esett ki.Később vizsgáltuk meg,hogy helyén volt a szög,az akasztó a tükör pedig a padlón.Hál Istennek nem volt ilyen azóta.
62. BayBanya (válaszként erre: 61. - Elszabadult hold)
2010. júl. 14. 06:26

gondolom, meg lehet ijedve szegény rendesen :)

De nem kell ... még ha ártani akarna is az a gyermek neki, akkor sem tud :)

61. elszabadult hold (válaszként erre: 60. - Annamandala)
2010. júl. 13. 22:29
3-4 napja történt. Azt már meg sem említem (de hát mégis:)) hogy fura módon apróbb tárgyak esnek le a helyükről. Azelőtt nem tapasztalt ilyet.
2010. júl. 13. 21:22
Nem emlitetted mikor zajlott ez az álom,vagy mi.Volt többször is vajon,
59. c2f8e79cdf (válaszként erre: 58. - 6f7760b318)
2010. júl. 11. 21:11
...azt ne tedd..!!! már annyi van belőlük...legyél te saját magad temmploma..vagy valami ilyesmi...)
2010. júl. 11. 21:07

Sztem az, hogy valaki hisz e valamiben, az nem függ(het) sem egyháztól, sem bibliától, sem az ájtatos templomba járástól.

És ha már itt tartunk a vallások MIND ugyanazt az Istent dicsőitik, csak ki így, ki úgy. Épp ezért a neve is más minden vallásban. Viszont rohadt jó üzlet. És most hogy ezt így leírtam, lehet létrehozok egy vallási szektát, valami új néven. :D

57. c2f8e79cdf (válaszként erre: 55. - BayBanya)
2010. júl. 11. 21:00
...és az egyháznak a vagyonáról még annyit....utánanéztem,de nem tanulmányoztam, hogy mikor és kik rakták össze a szent iratokat,de nem egyértelmű...abban az időben, amikor rendszereződött, a papságnak jóval nagyobb hatalma volt mint mondjuk,napjainkban. Mindemellett én hithű katolikus vagyok...csak egészen másként élem meg istent mint ahogyan a biblia sugallja....
56. c2f8e79cdf (válaszként erre: 55. - BayBanya)
2010. júl. 11. 20:53
....NA, ERRŐL BESZÉLEK....és gondolom a családalapítás nem a sátán műve,nem igaz..?
55. BayBanya (válaszként erre: 53. - C2f8e79cdf)
2010. júl. 11. 20:15

Érdekes ... sokat agyaltam már a keresztény cölibátus értelmén, de erre a következtetésre még nem jutottam el :)

De tetszik :) - és a katolikus egyház jelenleg becsült vagyonát tekintetbe véve lehet valóságalapja is :DD


Mert végülis ha jól belegondolunk, Isten nem akarhatta, hogy az Ő nevében tevékenykedő egyházi képviselők ne tapasztaljanak meg egy olyan csodát, mint a családalapítás :) Elvégre Neki is volt egy fia :))

Sőt, mint az elmúlt években ismét felreppent, még talán magának Jézusnak is volt felesége, családja ...

54. a9986bef96 (válaszként erre: 51. - 6f7760b318)
2010. júl. 11. 19:41
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
53. c2f8e79cdf (válaszként erre: 51. - 6f7760b318)
2010. júl. 11. 19:40
ebben is lehet valami...Dan Brown után szabadon, én is azt hiszem, hogy a Bibliába csak olyan tételek kerültek bele, amelyek összhangban álltak az akkori kat. egyház érdekeivel. Mert mondjuk, miért kell nőtlennek lenni egy kat.papnak? talán azért, hogy ne osztódjon a vaqyon? Ma már nem annyira jelentős vagyon, de valljuk be régen a főméltóságoknak - egyházilag - jelentős vagyonuk, birtokuk volt...
52. c2f8e79cdf (válaszként erre: 36. - BayBanya)
2010. júl. 11. 19:36

.....tudom én ,hogy nem haragszik rám senki...:)

egyetértek azzal, hogy az ember nem talál ki dolgokat,csak olyasmiket, aminek van valóságalapja. Neves filozófusok megállapították...talán Hegel?...hogy mindenek kezdete volt az idea - vagyis a gondolat. Minden előbb gondolat, aztán ölt testet,vagyis lesz anyagivá. És nagyon sokszor előfordult már a történelemben, hogy megvalósulhatatlannak látszó dolgok megvalósultak...

2010. júl. 11. 19:33

Hát nem tudom, hogy számodra mi volt a vita témája. És ha már itt tartunk, akkor Krisztus is feltámadt, nem? Akkor neki volt vajon előző élete? A leleke nem vándorolt véletlenül?

Arról vajon tudsz, hogy a reinkarnációról szóló részeket a Bibliában anno cenzúrázták? Csak mert az emberiség még éretlen ennek felfogására. És többek között az olyanok miatt tették ezt, mint te, akik elvakultan védenek valamit,és nem akarják belátni, hogy ugyanoda lukadnak ki, amit mi mondunk, csak ők a vallaás mögé bújnak. Álszentség az egész!

50. annamandala (válaszként erre: 49. - A9986bef96)
2010. júl. 11. 18:40
Számomra nem kérdés,hogy van valami egészen más hely is.Például hasonló bizonyíték amikor "szenitiván éjszakáján "simán átmegyünk a parázson.Ha meg lehet nyitni ilyen kapukat,kell legyen ahová ezek nyilnak.
49. a9986bef96 (válaszként erre: 48. - 6f7760b318)
2010. júl. 11. 17:25
Nem ez volt a kérdés kettőnk között(ti.:hogy vagyon-é szellem,vagy nincs...),ha jól emlékszem...;)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook