Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Relaxáció és felfrissülés - Akupresszúrás fejmasszírozás fórum

Relaxáció és felfrissülés - Akupresszúrás fejmasszírozás (beszélgetős fórum)


2011. júl. 16. 18:28
Az érdeklődésem a téma iránt úgy kezdődött, hogy a nyáron voltunk egy rendezvényen, amelyen rengeteg árus, étkezdés volt. Az egyik standnál felfigyeltem ilyen egészségmegőrző dolgokra. Ott láttam egy akupresszúrás szemmasszírozó készüléket először. Nagyon megtetszett a dolog és hazaérve rögtön utánakerestem. Rövid időn belül pedig el is jutottam az akupresszúrás fejmasszírozókig. Ez sokkal jobban elkezdett érdekelni, mert míg a szemmasszírozó a szem fáradtságát volt hivatott enyhíteni, addig a fejmasszírozó az egész fejet masszírozza az akupresszúrás pontokon. Így sokkal jobban le lehet lazulni, sokkal jobban lehet relaxálni. Bár az elalvás lehetősége mind a két esetben fennáll. Azonban míg a szemmasszírozó a szemet regenerálja, addig a fejmasszírozó csillapítja a fejfájást, idegességet és a szédülést is, valamint ellazítja a feszült izmokat.
2011. júl. 16. 18:12
A stressz manapság népbetegségnek számít. Ennek velejárója az álmatlanság, ingerültség, fejfájás,stb. Némi információval tudok szolgálni azoknak, akik még nem hallottak róla, hogy hazánkban is be lehet már szerezni akupresszúrás fejmasszírozó gépet. Nem hirdetni szeretném ezeket a gépeket, csak kipróbáltam és ha valaki szeretne róla több információt kapni, akkor itt megteheti.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook