Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A relaxációs hanganyagtól úgy érzem megfulladok,... fórum

A relaxációs hanganyagtól úgy érzem megfulladok,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Csicsi25 (válaszként erre: 12. - 621bb5db60)
2022. dec. 16. 20:35

Nagyon ügyes vagy, őszinte elismerésem, hogy ilyen sikert értél el vele!

Én is elvégeztem a tanfolyamot, de még az őskorban (24 éve). Elég ritkán használtam eleinte, de jött a vírus és 2020. április óta napi szinten hallgatom a "Mentális immunerősítő meditáció"-t. Nagyon szeretem, jó hatással van testemre-lelkemre.

12. 621bb5db60 (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
2022. dec. 16. 15:12
Én is az agykontrollosakat csinálom. Anno a tanfolyamot is elvégeztem. Részben ennek köszönhetem, h elmúltak a pánikrohamaim. Mindennek már 6 éve. Azóta se jöttek vissza.
11. spinneli (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
2022. dec. 16. 13:57
A lazítós relaxációk többsége a lábtól kezdődik, és úgy halad felfelé.
10. spinneli (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 13:56

Youtube-on is érdemes keresni, nagyon sok anyag van fent, biztosan meglesz, ami bejön.

A relaxálással sokat tehet az ember a mentális egészségéért, jó, hogy próbálgatod.

:)

2022. dec. 16. 10:39
Aki bele akar magyarázni az ellazulásodba: Így csináld, most azt csináld, nem hogy lecsendesít, de felzaklat, kimozdít még a kényelmi zónádból is. Relaxálni csak saját kedvünk szerint lehet és a saját tempónkban. van hogy pillanatok alatt megy, van hogy kis idő kell hozzá. De én diktálok.
8. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 16. 10:25

Uhh! Hát ilyenről még nem hallottam, hogy lábtól kell kezdeni, olyanról meg főleg, hogy ilyen sokáig bent kell tartani a levegőt. Bár valószínűleg én vagyok tudatlan.


Én az agykontrollos gyakorlatokat csinálom, azok nagyon jók. Nincs semmi levegő bent tartás :)

2022. dec. 16. 04:44
Nekem nincs tudásom, hogy kell. Amiket olvastam, azt sem értettem. Abból lett baj, amikor a légzést traktálta. Majdnem megfulladtam. Nem is tudom visszatartani a levegőt 12 másodpercekig, meg ilyenek. Egy nagy zihálás lett belőle. Itt a lábtól kezdte.
2022. dec. 15. 23:40

A relaxáció ellazulás, nem kell hozzá semmilyen hanganyag.

Valakit kifejezetten irritál ha vezetik, vagy a vezető hangja. Fentről lefele lazítanak el minden testrészt.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2022. dec. 15. 21:14
Netflixen leltem rá, nem fizettem külön. Az alvós sztorin valóban bealudtam, tegnap. A mai relax rész nem vált be.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 20:53
Csak merem remélni hogy nem te vagy aki 30 ezerért vette.
3. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 20:35
Van amelyik kifejezetten káros.
2022. dec. 15. 20:18
Én sem bírom mindet, van ami nekem is az idegeimre megy. Többet meg kell hallgatni, szerintem mindenkinek más jön be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook