Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meditáció, relaxáció fórum

Meditáció, relaxáció (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 22. 22:07
én is szoktam meditálni
30. Klimpírozi (válaszként erre: 29. - Zizisicc)
2009. aug. 15. 12:46

namaste!

:)

29. Zizisicc (válaszként erre: 28. - Klimpírozi)
2009. aug. 13. 21:56
Oké Klimpi, kipróbáljuk! :o))
2009. aug. 13. 21:53

sangita.hu

bevált!

2009. aug. 11. 17:39

Sziasztok! Nekem is van egy csomó anyagom, sokat használom őket, szinte mindegyik vezetett meditáció. Ajánlom figyelmetekbe a canadahun.hu fórumai, sok érdekeset találhattok :)

Bocsi, nem olvastam még mindenki hsz-t vissza, de van aki rendszeresen meditál, relaxál? Kíváncsi lennék tapasztalatokra. Brandon Bays: Belső utazása pl. meghatározó jelentőségű Nekem. Hatalmas élményt adott, ha majd olvassátok tudjátok miről van szó, elsőre eljutottam a forráshoz és mot is kiráz a hideg ha rá gondolok :)

2009. aug. 11. 17:04
Köszi.Még van nagyon sok könyvem amit letöltöttem.Esetleg ha gondolod kell konkrétan vmi szólj!
25. kisstoth (válaszként erre: 24. - Fa334a28ef)
2009. aug. 9. 21:23

Marcsikám ez csúcs ! Veled együtt ! Ezer hála és köszönet!

Mari

2009. aug. 9. 19:26
2009. márc. 12. 14:06
Igen, szerintem is. Én szeretettem volna néhány dolgot.
22. makosderelye (válaszként erre: 21. - Kisstoth)
2009. márc. 12. 13:48
köszi... kár!
2009. márc. 10. 20:36
Sajnos Kinga kilépett, már nem tag,
20. makosderelye (válaszként erre: 14. - 54fa740756)
2009. márc. 10. 13:36

Szia Kinga!

engem ezek érdekelnének:

Agykontroll alapgyakorlat - kezdőknek és nagyon jó

Balogh Béla - Gyógyító meditáció

A. J. Christian-Mit keresett isten a hálószobámban

Balogh Béla - A tudatalatti tízparancsolata, Végső valóság, Gyógyító meditáció

Domján László - Félelem, hit, gyógyulás Kurt Tepperwein - Szellemi öngyógyítás


Cserébe tudok küldeni egy Mckenna féle fogyás elősegítő meditációt + fitness DVD-ket ( ha érdekel) :)

Köszi előre is!

Zsófi

2008. okt. 9. 22:33

Már a titoknál tartok.

nagyon köszönöm.

18. 54fa740756 (válaszként erre: 17. - Bea33)
2008. szept. 30. 18:49
Szia Bea, szívesen :) ma kezdtem én is ezt azt hallgatni, de még nem döntöttem el, melyikkel kezdjem :)
17. bea33
2008. szept. 29. 22:20

Szia Kinga!

már egy ideje hallgatom az általad küldött hanganyagokat! Tök jók! Ajánlom mindenkinek, s ha teheted Te is hallgasd, mert tök jók!

Mégegyszer köszi!

16. 54fa740756 (válaszként erre: 15. - Hoxa)
2008. szept. 2. 07:20
Rendben. Ez csak egy lista volt, de bocsi :(
15. Hoxa
2008. szept. 1. 22:09
Illegális másolatok terjesztése a portál szabályzatába ütközik. Csak olyanokat küldözgess itt, amik szabadon, ingyenesen terjeszthető anyagok, különben sérted a szerzői jogokat és a törvényt.
2008. szept. 1. 21:52

És a könyvek :

A.J.Christian-Mit keresett isten a hálószobámban

Annie Besant - Gondolaterő, A három ösvény

Balogh Béla - A tudatalatti tízparancsolata, Végső valóság, Gyógyító meditáció

Barbel Mohr - Rendeld meg az univerzumtól, Kozmikus csomagküldő szolgálat

C. Jinarajadasha - A tudat hét fátyla

C. W. Leadbeater - A csakrák

Darshan Singh - Titkok titka

Domján László - Félelem, hit, gyógyulás

Doreen Virtue - Angyalterápia, Csakratisztítás

Dr. Joseph Murphy - Tudatalattid csodálatos hatalma

Eckhart Tolle - A most hatalma, Megszólal a csend

Eli Jaxon Bear - Mit akarsz valójában-a felébredés élménye

Esther és Jerry Hicks - Salamon beavató meséi, Kérd és megadatik 1 és 2

J.I.Wedgwood - Meditáció kezdőknek

James R. Sherman - Csináld

James Redfield - Mennyei prófécia, A tizedik felismerés

José Silva - Agykontroll, Elménk univerzális ereje, Ultra kézikönyv

Kurt Tepperwein - Szellemi öngyógyítás

Lee Pascoe - Tégy úgy mintha

Lobszang Rampa - Harmadik szem

Massimo Scaligero - A meditáció gyakorlati kézikönyve

Michael J.Losier - Így működtesd a vonzás törvényét

Müller Péter - Boldogság, Jóskönyv, Válaszol a jóskönyv

Napoleon Hill - A siker titka


folyt.köv.

2008. szept. 1. 21:24

Sziasztok. Írok egy listát, az összes meditációmról, könyvemről. Aztán mindenki mondja mit kér, és teszem a datára és küldöm priviben a linket, de csak szép sorban :)

Szóval meditációk:

Agykontroll alapgyakorlat - kezdőknek és nagyon jó

Doreen Virtue - Reggeli meditáció

Doreen Virtue - Esti meditáció

Balogh Béla - A tudatalatti tízparancsolata - 6 hónapig minden nap legalább kétszer kell meghallgatni mindet, külön részből állnak, 10 darab van összesen

Gazdagság - ez szerintem haladóknak van, mert nem vezet le alfába, egyből a lényegre tér

Titok meditáció - szerintem erről mindenki hallott már, állítólag 6 hét után megváltozik tőle az életünk, ha minden este ezzel alszunk el :)

Brandon Bays - Belső utazás, ez szuper, de ajánlom hozzá a könyvet is

A karmikus mult felszabadítása

Gazdagodj - blokkok elengedése

Bőség

Gazdagság forrásánál

Balogh Béla - Gyógyító meditáció


A könyveket később írom

12. 54fa740756 (válaszként erre: 11. - Bea33)
2008. szept. 1. 21:02

Szia Bea!Melyikre gondolsz? Van egy meditációm ami kezdőknek van, van 2 csakrás, Balogh Béla...A data nagyon egyszerű, oda teszem fel, mert emailben nemigen mennének el, mert túl nagyok. Így küldöm a linket, rákattintasz és már töltődik is.

Mindjért küldök privit ok?

11. bea33 (válaszként erre: 5. - 54fa740756)
2008. szept. 1. 12:07

Szia Kinga!

Nekem márt volt egy ilyen hanganyagom, csak a kisfiam beletörölt! :-((( Ha tudnánk egyeztetni, én is szívesen kipróbálnám öket!

S lehet hogy buta vagyok, vagy nem értem a szakszavakat, de mi az hogy "felteszem a datára"??

Azt én is el tudom értni, illetve meg tudom nézni?

Előre is köszi!

10. dindin19 (válaszként erre: 9. - Dindin19)
2008. aug. 28. 11:34
na ez privive akart menni mellényomtam
9. dindin19 (válaszként erre: 4. - 54fa740756)
2008. aug. 28. 11:33

Szia!


Engem is érdekelne a meditációs CD, könyv. Ha majd felteszed a data-ra, légyszíves küld el nekem is az elérhetőségeket.


köszi!


Ildi

2008. aug. 28. 11:20
köszönöm, megkaptam. Este le is töltöm. Puszi
7. 54fa740756 (válaszként erre: 6. - Kisstoth)
2008. aug. 26. 21:35
Szia Mari, ment neked privi.
6. kisstoth (válaszként erre: 5. - 54fa740756)
2008. aug. 26. 14:20

Nagyon nagyon köszönöm. Valószínű én is csak szeptemberben tudom kezdeni, halonló gyerek téma miatt. Hátha most sikerül. Aki alkalmazza a meditációt állítólag sokkal egészségesebb, nyugodtabb, kipihentebb. Jó lenne megtanulni. van egy jó könyvem, azt ajánlanám: Louise Hay: Éld az életed. Ez tele van pozitív gondolkodást fejlesztő gyakorlatokkal, de csak köünyvben van. Jó lenne este lefekvéskor, vagy délutánonként egy kis CD-re meditálni.

Mégegyszer naygon köszönöm a kedvességed, igazán nagyon aranyos vagy. Puszi Mari

2008. aug. 26. 12:01
Ja és azért teszem fel a datára, mert elég nagyok, nem hiszem, hogy emailben el lehet küldeni.
4. 54fa740756 (válaszként erre: 3. - Kisstoth)
2008. aug. 26. 12:00

Szia!

Hát nekem épp ilyenek vannak, szinte mindegyiken vannak utasítások, de mint mondtam, nem cd-n, hanem a gépemen vannak, a könyvek pedig szintén a gépen beszkenelve.

Én is kezdő vagyok, vagyis könyveket már rengeteget olvastam erről, de a gyakorlatba csak most kezdeném én is átvinni a tanultakat.Úgyhogy örülök is, hogy rádtaláltam, megoszthatnánk majd a tapasztalatainkat.

Később írok neked egy privit, hogy mik vannak meg és mond mit köldjek.Fel fogom tenni egy weblapra, onnan letöltheted, majd megadom a linket, és isten őrizz, hogy fizetni akarj érte :)

A mai nap folyamán megírom a listát és küldöm priviben, onnan választhatsz, most van egy kis dolgom, nem is tudom hogy fogok én meditálni amíg tart a vakáció, a gyerektől :)

2008. aug. 26. 11:33

Kedves Kinga !

Az azihazság, hogy valahogy szeretném elsajátítani a meditációt. valami olyan CD-t keresek, ahol a meditációs zene mellett valami "utasításokat" is adnak, mikor mit kell tenni. Jó bonyolultan fogalmazok, de biztosan érted. Olyasmire gondolok, hogy képzelje magát ..., lazítsa el a bal lábát, majd a jobb lábát....

Nekem az a legnagyobb gondom, hogy minden jár a fejemben, mikor próbálok kikapcsolni. Azért lenne jó valamim olyan, ahová teljes erőmmel koncentrálhatok. Csak nem tudom hogy kezdjem. Elég sok CD van forgalomban, de nem szeretnék egy csomó pénzt kidobni feleslegesen, azért kértem segítséget.

Esetleg Neked van valami ilyesmi ?

Adj tanácsot, melyik a jó, melyiket érdemes használni. Szívesen meg is vásárolom Tőled, ha nincs rá szükséged. Vagy ha léemásolod kifizetem.

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál. Puszi Mari

2. 54fa740756 (válaszként erre: 1. - Kisstoth)
2008. aug. 25. 17:53
Szia! Nekem rengeteg meditációm van mp3 formátumban és egy rakás könyvem ebben a témában. Eddig csak ismerkedtem, igazából most szeretném én is elkezdeni. Szívesen küldök neked bármit csak mond mit szeretnél :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook