Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi 90 naposozók ide! fórum

Régi 90 naposozók ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4877. tundek
2010. nov. 24. 17:15

Sziasztok Csajok


Contant hajrá kezdtem új naplót mivel új fogyi és nem akartam 100× is leírni hogy első nap és pár nap múlva újra kudarc. Ezért most erősen új naplót kezdtem és megy a mai nap ugyan nem nagyon bírtam az ebédet számolni de jó vagyok és a reggeli boldogság amikor a mérleg már nem 100-at mutat, mint nyáron hanem "CSAK" 88,9-et az valami felemelő volt. Na de mindegy én pont azért kezdtem bele, mert nem mindegy hogy karira még felszedek párat vagy leadok és januárban annyival kevesebbről kell kezdenem. De az is lehet, hogy majd az ünnepek alatt ösztönöz egy kicsit arra, hogy ne szálljak el.


SZÓVAL CONTANT HA BELEKEZDESZ NAGYON NAGYON SOK SIKERT NEKED IS


ERIKA imádlak de jó hogy jöttél :-)))))))))))

Igen én január 5-én lesz két éve, hogy csatlakoztam ehhez a szuper bandához


Rizike, Micike, Rena, Vicza, Te. Évike, és még annyian, hogy felsorolni sem tudnék mindenkit de jó is lenne ha együtt fogyizna újra a nagy csapat ki így ki úgy de talán akkor még a 90 naposba is belekezdenék


Erika remélem kicsi lányod és Isti is jól vannak. Nem lesz még unokád? Mikor jönnek haza látogatóba?

4876. erika62
2010. nov. 24. 13:10

Sziasztok!

Évikém kitartást és a körülményekhez képest sok jót kivánok! Sejtem, hogy milyen nehéz lesz az ünnep most Neked, Nektek, de csak azt tudom mondani, hogy örülj, hogy az Unokák, Gyerekek Veled-Veletek lesznek.


Tünde Contant nagyon örülök Nektek is :-) !

Tündikém gyorsan gyógyulj meg s gyere Te is minél többet. :-) !


Épp multkor gondoltam rá, hogy két évvel ezelőtt épp ebben az időpontban (ki előbb, ki egy kicsit később) kezdtük a fogyit! Milyen jó lenne, ha megint együtt lenne a NAGY CSAPAT !!!!!

S mennyi minden történt azóta?

Voltak örömök - született két csodálatos Fórum BABA, s bizony fájdalmak - elvesztettünk egy Fórumos "Fiut", betegségek, szomorúságok, de azért valamilyen szinten még mindig együtt vagyunk.


Millió puszi és gyertek minél többet!


Régi csajok gyertek, hisz közeleg az Ünnep, s legyünk együtt, mint régen :-)!

2010. nov. 24. 09:25

Szép napot, sziasztok annyira lelkes vagy , talán még én is kedvet kapot. Számomra a számolgatós módszer egy kicsit nehezebb, de igazad van, belevágok ! Pár hét alatt is haladok, és ha csak pár kiló mínusz akkor is jobban érzem majd magam.

Köszi, hogy itt vagy Velünk :))

Legyen szép napotok, sziasztok !

4874. tundek
2010. nov. 24. 08:40

Jó reggelt mindenkinek


Évike nálunk is süt a napocska bár néha beborul és 2 fok van nagyon hidegnek érzem


Ma van a diétám második napja bár mérlegen még nem álltam az első napot sikeresen teljesítettem szerintem. De majd a mérleg eldönti.


Ma tárkonyos leves és brassói lesz a fiúknak sült krumplival nekem meg egy kis házi savanyúsággal amit tegnapelőtt készítettem lereszelgettem a hozzávalókat ecet cukor só és borkén és áll a saját levében kint bár ma este már behozom nehogy megfaggyon kint de nagyon fini lett. Nekem ugyan kicsit sok benne a paprika legközelebb azt hanyagolom de ma veszek még téli káposztát és reszelek még egy keveset bele

2010. nov. 24. 08:25
Szép napot, jó reggelt, napsütéses idő van nálunk.Gömbi kutya kicsit melegedhet bent, mert az éjjeli házőrzés komoly feladat, ennyi jár neki.
4872. tundek
2010. nov. 23. 20:36

Olyan édesek vagytok és annyira szeretlek benneteket


Képzeljétek végére értem a takarításnak végre, szép tiszta minden ilyenkor nagyon szeretek itthon lenni. Persze máskor is rend és tisztaság van csak ilyenkor egy kicsit mégjobban.


Első fogyis nap kipipálva 1300 kcalt ettem és nem is vagyok éhes. Csak most a betegség alatt rászoktam a sió szörpikre, mert rengeteget kellett innom és most nehéz lesz majd leszokni róla de már csökkentettem.


Jövő szerdán már megyek dolgozni, az ügyfelek kérdezgetik merre vagyok miért nem dolgozok.


Na szóval jön a fogyi hajrá vágjon bele bátran mindenki mert kariig még van pár hét és pár kiló lemehet ami majd nem lesz olyan nagy baj, ha akkor kicsi nasival vissza jön.


Jó éjt nektek drágáim

4871. bf43d1b11a (válaszként erre: 4869. - Kovaevakiss)
2010. nov. 23. 19:04

Ezt én is így gondolom, hogy vezéregyéniség volt közöttünk és még mindíg azt tartom, hogy egységben az erő ,hajrá lányok !!

További kellemes estét mindenkinek!

4870. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4869. - Kovaevakiss)
2010. nov. 23. 17:43
Neked is :)
4869. kovaevakiss (válaszként erre: 4865. - Tundek)
2010. nov. 23. 17:39
Szia, drága Tünde! Hát ezért hanyagoltál minket? Örülök, hogy ha ismét egészséges vagy, vigyázz nagyon magadra, és most már gyere gyakrabban! Te a lelke voltál, és remélem most már leszel is ennek a fórumnak, így biztosan megjelennek majd időnként a többiek is! Sok puszi Neked és a többi itteni fórumos társnak!
4868. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4867. - Tundek)
2010. nov. 23. 17:20
Sok sikert :)
4867. tundek (válaszként erre: 4866. - Bf43d1b11a)
2010. nov. 23. 14:45

Köszi dgága Contant!


Én ma kezdtem a fogyit, remélem sikerülni fog, arra gondoltam, hogy én sem kezdem január előtt, de ha karácsonyig lemegy még pár kiló az csak jó lesz és januárban folytatom tovább.


Neked is nagyon szép napot :-))

4866. bf43d1b11a (válaszként erre: 4865. - Tundek)
2010. nov. 23. 13:50

Teljes gyógyulást és minden jót kívánok Neked sok szeretettel ! Számomra mindíg is példa értékű maradsz , nem felejtem el mennyi erőt adtál sokunknak ezen az oldalon.

Én az idén már nem fogyizok , de januártól ismét.

További szép napot kedves mindnyájatoknak :))

4865. tundek
2010. nov. 23. 09:32

Sziasztok Drágáim itt vagyok egy nagy nagy betegség után, remélem most már hamarossan meggyógyulok.


Évike drága remélem, hogy azért majd karácsonykor a család többi tagjának a szeretete kicsit megkönnyíti majd a helyzetet. Az unokáid veled lesznek ami mindennél többet ér majd.

4864. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4863. - Kovaevakiss)
2010. nov. 21. 10:16
Ez a legeslegkevesebb, bár többet tehetnék.
2010. nov. 20. 18:53
Angi! Köszönöm, hogy erősítesz, hogy egyáltalán gondolsz rám!
4862. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4861. - Kovaevakiss)
2010. nov. 20. 17:55
Szia. Tudom beszélni könnyű...de nagyon erős vagy és iszonyatosan büszke vagyok Rád és hidd el nem vagyok egyedül. Csak maradj ilyen erős, a család miatt muszáj. Te fogod összetartani őket az ünnepekkor! Sok erőt és kitartást kívánok neked!!!
2010. nov. 20. 17:53
Én is leírtam a gyümi kenyeret, azt hiszem tavaly is, de azt nem találom! Tegnap este Jenő napot tartottunk, a kettőből már csak egynek tudtunk inni az egészségére! Nagyon nehéz, és még vissza van a karácsony!
4860. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4859. - Gyöngyi)
2010. nov. 20. 16:26
:) köszönöm :)
4859. gyöngyi
2010. nov. 20. 15:52

28 deka liszt

10 deka mazsola

15 deka vegyes szárított kandírozott gyümölcs(Aldiban a legolcsóbb9

20 deka margarin

20 deka porcukor

6 tojás

2 evőkanál rum

mokkás kanál sütöpor

Az egészet egyszerre összekeverem, két őzgerincformába töltöm 180 fokos sütőben lassan megsütöm.(Szerintem nagyon egyszerű, én 6-8 adagot szoktam karácsonyra megsütni)

4858. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4857. - Gyöngyi)
2010. nov. 19. 17:02

Szia :)

Soha nem csináltam még gyümölcskenyeret?

Hogyan készül?

4857. gyöngyi
2010. nov. 19. 07:59
Én karácsonyra gyümölcskenyeret szoktam sütni és azt adom a barátaimnak ajándékba.Marcipánból fenyőfát teszek rá, szépen becsomagolom. Nem drága, de nagyon örülnek neki!
4856. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4855. - Kovaevakiss)
2010. nov. 16. 18:14

Hát...megkönnyeztem a soraid :)

Köszönöm szépen...csak vannak olyan emberek akik nem így látják ezt az ünnepet...sajnos az én környezetemben is van ilyen...


Nagyon sajnálom a családod és én csak utólag értesültem a családodat ért tragédiáról,de ezúton fogadd őszinte részvétem, bár nem így illene,de sajnos személyesen nem tudom elmondani.

Nehéz a helyzetem, de a Te fájdalmad sokkal nagyobb és határtalan...


Köszönöm a soraid, most nagyon jól estek, nagyon érzékeny vagyok, mert fáj,hogy embernek sem néznek,de majdcsak lesz valami, igyekszem előre nézni...és túl lépni ezeken a dolgokon.


Jó éjt :)

4855. kovaevakiss (válaszként erre: 4854. - 96b0d6b01f)
2010. nov. 16. 18:08

Szia! Örülök, hogy legalább Te itt vagy! Az én Jézuskám a család felé mindíg nagyon kreatív, sok mindent magam bütykölök, varrok, és a rengeteg könyvünkből is ajándékozok a gyerekeimnek. Már nem gyűjtök semmit, mióta a Fiunk elment, sok mindenben változott a nézetem, a régen fontos dolgok már más megítélésbe kerültek. Nagyon nehéz lesz nekünk az ünnep, szeretnék majd minél előbb túl lenni rajta, de a család örömét sem akarom elrontani. Angi! Most Te is nehéz helyzetben vagy, más jellegű a gondod, mint az enyém, de tudom, Neked sem könnyű! Nem az ajándék a lényeg, a szeretet, a törődés, a figyelem az, ami lélektől lélekig hat! Írásaidból az tünt ki, hogy Te ilyen lelkületű vagy, most csak


ezt tudod adni, de ez szerintem többet ér a drága ajándékoknál!

4854. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4853. - Kovaevakiss)
2010. nov. 16. 15:39

Szia :)

az nem semmi...rengeteg ajándékot kell beszereznie annak a drága jó Jézuskának :)

Nagyon élvezem én is ezt a kellemes őszi időt, de nagyon emlegeti a hideget az időjós :( pedig nem hiányzik...

Jó vásárlást, vigyázz magadra...

Én nem tudom mi lesz karácsonyig...elveszítettem a munkám...összejött minden, ahogy az lenni szokott...nincs jövedelmem...nincs a Jézuskának miből ajándékot hoznia :(

2010. nov. 16. 09:26
Szép napot mindnyájatoknak! Szép az idő, bár kicsit hűvös, de így is kibírnám a telet. Csak esténként fűtünk egy kicsit, most legalább lehet ezzel is spórolni. Ma takarítok, a szokásos hét eleji munka, főzni nem kell, van maradék. Délután bemegyek Siófokra egy két dolgot vásárolok már karácsonyra. Lassan összeáll, ki mit fog kapni, 27 főben kell gondolkodnom!
4852. kovaevakiss (válaszként erre: 4851. - 96b0d6b01f)
2010. nov. 14. 18:39
Aranyos vagy!
4851. 96b0d6b01f (válaszként erre: 4847. - Kovaevakiss)
2010. nov. 14. 17:05
Bár tudnék segíteni :(
4850. kovaevakiss (válaszként erre: 4848. - Gyöngyi)
2010. nov. 14. 09:41
Azért a munka mellett pihenj is egy keveset, hiszen a vasárnap eredetileg arra való!
2010. nov. 14. 09:40
Nálunk nincs nagy kert, és főleg fű van, meg ládákban a virágok, a kutya miatt. Így itt rend van. Szőlőhegyünk van, de ott is el lett végezve minden munka. Ma még főznöm sem kell, csak pár szem krumplit sütök az ebédhez, így elég ráérős napom van.
4848. gyöngyi
2010. nov. 14. 09:37
Én sem kirándulni mentem, sok még a tennivaló a kertben!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook