Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Régebben órákat töltöttem itt, most már odáig jutottam,... fórum

Régebben órákat töltöttem itt, most már odáig jutottam,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Szasza4)
2022. jún. 30. 14:31

Imádtam minden sorodat!

Köszönöm!!😘

11. Szasza4 (válaszként erre: 9. - Szasza4)
2022. jún. 30. 00:25

Maradt még pár gondolatom az előző hozzászólásomhoz..

Olvasó üzemmódban újból körülnéztem, hogy " miért tölt valaki egyre kevesebb időt a hoxán " ( Megjegyzem, a témában felhozott negatívumok ellenére is, a hoxa még mindig kulturáltabb, mint hasonló társai! ) A FI szerint, "neheztel a beszólogató, rosszindulatú, megmondó emberekre?!" Hozzáteszem, hogy az egyre ellaposodó fórumok sem nyújtanak már kikapcsolódást, mint régen!


Próbáltam keresni a sorokból a jót, a kedvességet, jóindulatot de nem igazán jött velem szemben! Jött viszont a sok anonim fórum! (Erről is beszéltünk már.) Viszi a prímet továbbra is a " belterjes klikk," a frusztráltnál frusztráltabb tagok beszólásai, a legbutább elnevezésű fórumokon. ( Ha egy "független valaki" beírja gondolatát, a " lesben álló siserehad", mint a szurikáták támadnak! És sokszor nem beszólással, hanem ellepik a fórumot egymással humorizálva, hogy az illető vegye magát észre, hogy semmi keresnivalója nincs ott, mert a kutya sem kíváncsi rá?! Úgyis ők az erősebbek?! Okosabbak! Ez a jobbik eset! Ha csak lebegnek körülötted, mint az ufók, és nem támadnak!


Sok a polgárpukkasztó (vagy, pontszerző?) fórum! Az intelligensebb többség bosszantására! Mint a " Vettél-e már levegőt ma?! Mit fogsz a kezedben, ha éppen nem fogsz benne semmit?! És, azt melyik kezedben fogod, jobb-, vagy bal?! Mi leszel ha nagy leszel, fának vadvirága?! " És bakker! Töltögetik nap, mint nap, évek óta?! Ez már mindennek a csimborasszója tényleg!


Eltűntek a normális, beszélgetős fórumok! (Tisztelet, egy-két kivételnek.) Pedig anno, a beszélgető fórumok tagjai, még találkozókat is szerveztek, többször olvashattunk is róla.

"Szemtanúja" voltam az alábbiaknak. Sokan és névszerint ostoroztak egy megmondó embert. Elküldték a fenébe, hogy fogja be a lepcsest. A "bugris" nem fogta be! Végül, emberére akadt! Egy remek retorikával megáldott, szókimondó "hős" fórumtárs helyre tette ezt a tényleg rosszindulatú némbert. Aki csak a kis halakkal nagy pofájú! A nagy haltól már sunyin meglapul! Pedig azt tanultuk a profitnál gazdaságtanból, hogy a "nagy hal, megeszi a kis halat!" És bizisten mondom, ezt a "lepcses szájú bugrist" befogják kapni, hammm! :))))


Node már a naplók sem olyanok, mint régen! Igaz ( A babavárás, kismamás, sütő-főző, fogyókúrás naplók, fórumok nem hoznak lázba!) Hiteltelen lett a gyászoló naplója is. A gyászt elhiszem, gyász valós sajnos, de a nagy családi összeborulás csak fikció, fele sem igaz. De hála az Univerzumnak, ritka az ilyen Háry János féle, eddig sem volt ilyen. Aki egyéb fórumokon meg gonosz, rosszindulatú, akkor ott már nem gyászol?! Furcsa, érdekes.

Egy frissen érkező hozzászólásait is olvastam tegnap. Belefutottam a trágár mondatokba, és kíváncsi voltam a tulajdonosra?! Arra, hogy kinek a ronda szájából jönnek a szitkok, pikírt beszólások, gúnyos, epés megjegyzések?! Egy emberi mondattal nem találkoztam! Nem értem, hogy lehet ilyen mérhetetlen rosszindulat valakibe?! Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy azok, akik a sok virágot küldik, mint jelet, vajon tudják kinek küldik?! Olvasták hozzászólásait az illetőnek?! Vagy csak küldik a jeleket ukmukfuk?! Ha utánanéznének, az illetőnek, egy jele sem lenne! Mert nem jeleskedett ezen a platformon a megjelenésével sem! Szerintem.

Egyébként remélem, a jó és szerény, a kedves és barátságos hoxa tagok nem csak olvasgatnak ezentúl, hanem egyre többen fogják leírni gondolataikat, mert szükség van rájuk! :)

10. Scherlock (válaszként erre: 3. - 8a5caeb182)
2022. jún. 18. 14:07
😁😁😁😁😁
2022. jún. 18. 10:23

Általában, olvasó üzemmódban vagyok jelen a Hoxán.

Fórum olvasgatás közben egy ideje feltűnt, hogy sorra nyílnak az új, főleg anonim fórumok. (Pár éve ez nem volt jellemző!) Nicknév, és még anonimitás??!! Nem is értem mire jó ez?! (De igen értem! Vitára!)

Arra, hogy a kialakult klikkek (akár egy belterjes rokonság, stb.) elindítanak ilyen fórumokat vitát szítani?! Legyen hely kiadni a napi gőzt magukból?!

Már ránézésre is látja az ember, hogy ez a notórius, savazó bandából való. Tovább kell lépni! Aki vitába száll arra rá röppennek! És kezdődik a vitára éhes falka "áldásos tevékenysége!" Úgy látom, sok anonim fórumot szedtek, robbantottak szét közös utálkozással. Amit, csak a vak nem vesz észre!

A kötekedők stílus pedig nyomot hagy, önmagáért beszél! De van aki, inkább poppolót nyalogat, mert tart a ránézésre is már antipatikus nevektől??!!

Van amelyik "beront" egy fórumba és, mint egy hülye gyerek trágár szavakat "kiabál!" Vagy lehülyéz, lebunkóz időst, fiatalt egyaránt?! És rohan tovább rombolni! De ezek az álságos, frusztráltak a naplójukban - már amelyiknek van -, olyan szende szűz, jóságos, szeretetteljes arcot mutat, úgy mesél, mintha a legszerethetőbb, a leg illemtudó, a leges legboldogabb élete lenne?! De ez csak a máz a két arcúaknak! Mert a trágárkodás egyből megmutatja az igazi arcukat!


Sajnos, mindezt tehetik megtorlás nélkül?! És meg is teszik! Egész nap ugrálnak ki-be, és repülnek rá a delikvensre. Belerúgnak és repülnek is tovább!

És igen, a hangnem felháborító, a stílusról már nem is beszélve! És még ők harcolnak, védik a nem létező igazukat?! Még az illetékest is lehurrogják!" Röhej!


Valóigaz, hogy " neveletlen népség az ember, csak a szürke majmok viselkednek úgy, mint ezek!"

Node, nem tisztem ítélkezni! Nem is tettem ezt itt soha eddig! Egyébként is mindig is tiszteletben tartom mások eltérő véleményét, mert azt gondolom, hogy nem biztos, hogy az enyém a mérvadó?!

És a leírtakról még annyit, hogy azt mondja a fáma, hogy "akinek nem inge, nem veszi magára" - a fentieket!

De az Univerzum szerint, "akié az ing, pont az nem veszi fel!" Micsoda igazság! De az is, hogy évekkel ezelőtt bizisten, sokkal szeretetteljesebb volt ez a platform! Az hótziher!

Nos, kedves FI ezért értek egyet Veled!

8. 55Judit (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2022. jún. 18. 08:41
jav: témához...
7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 18. 08:40

Hát igen. Mintha csak én írtam volna. Én kb. 3x jövök naponta, de összesen nem többet mint te. Sajnos van olyan fórumtárs is, aki a színvonal miatt hagyta el a fórumot. Én sem értem miért ide tömörülnek a megmondogató, ítélkező, kéretlenül tanácsot osztogató emberek mikor éppen ők nincsenek a helyzet magaslatán, de talán jó is így. Legalább más helyek, mint pl. ez: [link] tisztán maradnak, és a fórum a tiszta, értékmegosztó segítségnyújtásról szól.

Ide már én is csak azért nézek be, mert van még itt 3 ember akit szívesen olvasok. Persze 1-1 új téhoz néha még én is hozzászólok, de egyre kevesebbet.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8a5caeb182)
2022. jún. 18. 08:30
Köszi:)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - OldPinokkio)
2022. jún. 18. 08:30

Persze, jó itt lenni, de mostmár inkább ritkábban.

Segítséget kérsz, de sokszor belédrúgnak. Mi a teendő?

Kerülni őket. Viszont, sok jó ember is van, akik őszintén segíteni akarnak.


Talán inkább úgy mondanám, hogy több időt szánok hasznosabb dolgokra.:)

2022. jún. 18. 08:07
Jogos!👍😘
3. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 18. 08:05

Örülök, hogy segíthettem visszatalálni a való életbe!


Szívesen :D

2022. jún. 18. 05:16

Itt lenni is jó dolog, mintha moziba, színházba lennél. Csak ez interaktív, irányíthatod kedved, ízlésed szerint.

A Hoxa még normális hely is néhány más portálhoz képest.

Hülyék mindenhol vannak.

Én magam a hosszabb, szinte levelezős stílusú beszélgetéseket szeretem, sajnos kevés van.

Mi az a sok hasznos dolog amire eddig nem volt időd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook