Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reflux, avagy koronavírus utáni szövődmény? fórum

Reflux, avagy koronavírus utáni szövődmény? (beszélgetős fórum)


6. Sütikee (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2022. jan. 29. 17:33
Sehol nem írtam, hogy ne vizsgaltassa ki, kérlek, olvasd el még egyszer, figyelmesen, amit írtam! Kivizsgálás nem árt! Ezt is írtam, többek között! És ezek a tünetek tipikus reflux tünetek.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Sütikee)
2022. jan. 29. 17:29

Az egy dolog, hogy voltál covidos,de ha nem vagy Gyurcsók, ne beszélj le vizsgálatról senkit, mert felelőtlenség. Aki adta a beutalót, gondolom orvos volt és tudta mit és miért tesz.

Még orvos sem merne legyinteni , hogy áááááá, ne aggódj, ez semmi!!!

Neked nem volt tüneted, másnak meg elég erős mellékhatásai is vannak, mondjuk a halál a legerősebb.

2022. jan. 29. 14:31
Kérdésed van, kérdezz nyugodtan, sajnos tapasztalatból sokkal többet tudok, mint egy orvos.
3. Sütikee (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. jan. 29. 14:20
Viszont ha tudod hogy refluxos vagy, szerintem felesleges a kardiológia, de persze legyen kivizsgálás, nem árt. De azt tudni kell, hogy rengeteg tünetet képes produkálni ez a betegség! Tudom, mert negyven évig vele éltem...
2. Sütikee (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2022. jan. 29. 14:16
Szia! Ez "csak" a reflux. Én tavaly estem át a covidon úgy, hogy semmi tünetem nem volt, véletlenül derült ki. Azt gondoltam hogy "csak a szokásos", mivel súlyos refluxbeteg voltam rekeszsérvvel. A gyomromra ment rá a covid.
2022. jan. 29. 13:27

Sziasztok! Novemberben estem át a covidon, szedtem vérhigítót.

Betegség után egész jól éreztem magam. Viszont mostanra elég sokszor van mellkasba illetve többször a bal oldalon szúró érzésem. Reflux beteg vagyok, arra is gondoltam talán "csak" az okozhat ilyen panaszokat. Megyek most laborba, viszont kardiologiara 2 hét múlva kaptam időpontot. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Már a legrosszabbra is gondoltam, és félek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook