Reduline (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. máj. 13. 17:41
a fulfixet próbálta már esetleg valaki hajhullás ellen?
2015. ápr. 12. 10:32

Sziasztok!


Eladó egy doboz Reduline 36 kapszula. Ár: 8000 Ft. Érd: rencsi11@freemail.hu

Továbbá eladó 2 adag MagfitPro lábujjgyűrű "S" méretben. Ára megegyezés szerint.

72. hagarane (válaszként erre: 69. - Renya0315)
2015. jan. 16. 13:16
mege vane e még
2015. jan. 11. 20:52

Ezt hallottatok? A versenyhivatal megbuntette oket kemenyen. Gondolom kamu ez a cucc is, mint a legtobb...

[link]

70. szöszke010203 (válaszként erre: 69. - Renya0315)
2014. dec. 6. 11:50
Szia!esetleg megvan mêg a kapszula engem érdekelne
2014. okt. 8. 20:12
Sziasztok. Van kb màsfèl doboz reduline36 kapszulàm 9000 ft. Akit èrdekel irjon.
68. Maruszja (válaszként erre: 66. - 1f8eb0a3ba)
2014. szept. 9. 19:03
Kíváncsi lennék rá, hogy megrendelted, vagy nem? Úgy látszik itt, aki Hoxás senki nem szedte.
2014. júl. 28. 13:45
Úgy látom ez a fórum is meghalt.
2014. máj. 3. 18:07
Reduline 36-ot érdemes megrendelni?
65. kata026 (válaszként erre: 49. - Majdénmegmondom)
2013. nov. 19. 14:19
Minden igaz amit leírtál, szóról szóra! :)
64. Éva7407 (válaszként erre: 57. - MsJones)
2013. nov. 9. 17:34
megkérdezhetem,mit használsz?
2013. okt. 6. 16:37

Egyéb gyógyszereim miatt nem szedhetem a már megvásárolt 2 havi Reduline36-t. Egy érintetlen dobozt átadok 8000 Ft-ért a II.kerületben.

30/8681317

2013. okt. 1. 11:47
Csak azt tudnám minek tesz fel valaki hirdetést, ha utána nem követi!
61. tandi61 (válaszként erre: 59. - Barb!ka)
2013. szept. 17. 20:20
Kedves Barbika! Érdeklődnék, hogy meg van-e még a Reduline 36 kapszula. Ha még meg van szeretném megvásárolni. Légyszives írd meg, hogy léphetünk kapcsolatba.
2013. szept. 5. 10:16

Kedves Barb!ka!

Érdekelne a Reduline36!

Üdv

2013. aug. 27. 21:04
Eladó 2 doboz Reduline36!!! 21 szem hiányzik belőle ugyanis elkezdtem szedni, azonban az ekcémám miatt kért allergia vizsgálat rák allergiát mutatott ki nálam, így nem mertem tovább szedni! Irányár: 10.000,-
2013. aug. 14. 21:33
Más zsírmegkötőket (sőt, szénhidrát megkötőket) is lehet kapni már régóta (pl. DM-ben is), az összetétel nem biztos, hogy ugyanaz, de a működési elv igen, s nekem nem váltak be. Sőt, ezek elméletileg orvostechnikai eszközök, úgyhogy biztonságosnak sem mondanám feltétlenül, orvosi konzultáció nélkül.
2013. máj. 22. 10:25
Én folyamatosan fogyok, igaz már más terméket használok, de ugyanazzal az összetevővel..
2013. máj. 16. 17:37
írd be keresőbe. "cuki" dolgokat írnak róla...
55. Shanee
2013. máj. 16. 17:21
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata ezzel a kapszulával?
2013. máj. 8. 12:08
Iwebber, sok igazságot ír le, de vannak kivételek. Nekem pajzsmirigy betegségem van és hiába viszek be kevés kalórát, hiába étkezek egészségesen, kőkemény edzés mellett sem mozdul a súlyom. 1 éve küzdök 12 kiló plusszal, de nem vagyok túlsúlyos, a testtömeg indexem még a normális tartományban van, de nem szeretem az új alakomat. Végső elkeseredésemben megvettem a Reduline kapszulát, mert van olyan ismerősöm aki nagyon sokat fogyott ettől. Én sem hiszek abban, hogy egy bogyótól le lehet fogyni, illetve valóban nem a konkrét bevitt zsírtól hízik az ember, hanem főleg a szénhidrátoktól, amelyeket zsírrá alakít a szervezet. Szóval nagy baromságnak tartottam, de megvettem, mert már tényleg mindent bevetettem, de semmi nem sikerült. És képzeljétek elkezdett vékonyodni a combom, laposodni a hasam. Ha nem is nagyon sokat, de valamit! És ezt nem csak én vettem észre. Szóval valami hatása ténylegesen van szerintem, legalábbis nálam úgy tűnik (pm betegség mellett). Egy biztos, állandóan farkas éhes vagyok tőle, és bizony a széklet is kissé keményebb, de nem vészes. Ennyi az én tapasztalatom...
2012. nov. 15. 14:53
Egy kis biológiai ismerettel rá lehet jönni hamar, hogy népbutításról van szó. Az ember ugye nem zsírt eszik zsírral, és nem attól hízik valaki, hogy étolajat iszik. A hízás attól van, hogy több kalóriát viszünk be, mint amit elégetünk. A zsír ami lerakódik az cukrokból és szénhidrátokból alakul át. Lehet, hogy ez a cucc megköti mondjuk azt a zsírt, amit egy jó zsíros hússal nyelünk le, de ami a szénhidrátokból alakul át, azt már nem tudja megkötni. És mivel inkább szénhidrátot fogysztunk rengeteget levezethető, hogy ez a kapszula szart sem ér. Fogyni akarsz? Este 6 után ne egyél, csak jó minősígű fehérjét, zsírmszegény túrót, tojásfehérjét. Kenyeret csak reggelire max 2 szeletet. Cukrokat lehetőleg hanyagoljuk, ami nem jelenti, hogy édesítő szerrel kell inni-enni mindent, mert az édesítők is károsak. Napi egy szem 500mg-os L-carnitin kapszula, lehetőleg reggeli előtt fél órával. Meg napi minimum 30 perc mozgás, szobabicikli, vagy bármilyen olyan sport ami megemeli a pulzust, mert akkor kezded el elégetni a kalóriát. A fogyokúra lényege, hogy több kalóriát égess el mint amit beviszel. Ettől a zsírmegkötőtől meg ne várjatok semmit. Aki nem tud napi 30 percet mozogni, mert mindenféle kifogással él, az soem fog fogyni.
52. megryan (válaszként erre: 51. - Profaner)
2012. júl. 28. 21:25

Csak ott semmiféle garancia nincs arra hogy eredeti.

Hallottam már olyat, hogy fogyikapszulában sima semleges por volt 5-6-7000-ért

2012. júl. 7. 12:16

Ha valaki drágállja akkor , nézzen szét a vaterán.... az ár töredékéért hirdetnek 5-6 különböző márkát, ugyanezzel a hatóanyaggal

chitosan... van vagy 30 eladó:)

2012. júl. 3. 09:40

Kedves Férfi!

Mindenben egyetértek, kivéve:

Vacsorára keksz? gyümölcs? (Mind szénhidrát)

Húst ne? Abban aztán semmi szénhidrát nincs, protein viszont igen, ami jó az izomzatnak, sztem azt mondjuk zöldséggel bármennyit lehet.

A többit én is úgy gondolom, ahogy te.

üdv

2012. júl. 3. 01:04

Hello!


Csak annyit szertnék röviden,de hatásosan elmondani,hogy ha valaki azt hiszi hogy bármiféle "bogyó"hatásától meg fog változni a "külseje",az finoman mondva,ostoba,de inkább több mint hiszékeny..és bizony az ilyen cégek erre építenek..

El kell felejteni az ilyen bogyókat,meg kell változtani a mostani étrend minőségét(minőségi étrendet kell kialakítani,és azt kő keményen betartani),főleg ha ezekre a csodaszerekre hajlamossak lettünk volna áldozni kisebb vagyonokat...vagyis férre kell tenni az összes hatalmas szénhidrát tartalmú ételeket,süteményeket,stb...amikben nagy mennyiségben fordul elő fehér liszt,cukor,tészta.

A fehér liszt helyett,rozs vagy búza..a cukor helyett első körben barna cukor,de később STEVIA.

A másik lényeges dolog a RENDSZERESSÉG,úgy ala MINDENBEN:étkezés,mozgás,alvás.

Ha ezeket betarjuk és még egy pár aranyszabályt,garantált az egészség..másrészt,a világ legrosszabb fogyókúrája,ha minnél rövidebb idő alatt minnől több kg-tól szabadulunk meg..ezzel tönkre is tehetjük a szervezetünket,a fogyás egy folyamatos állandó rendszer.ha csak 2év alatt sikerül elérnünk a kívánt eredményt,akkor 2év lesz..mindig tartsuk szem előtt,hogy a szervezetünk nem arra van"tervezve",hogy rövid idő alatt hatalmas súly fel vagy leadást hajtson végre.

Egyszóval,a jó munkához türelem kell,kitartás,és ha van,segítség,a másik partner részéről..tudom,hogy ezt mind egyszerre kicsit sok,de a lényeg kb ez.

Még egy kis segítség,reggel együnk annyit amennyit csak tudunk,már nyílván annyit amennyitől nem leszünk rosszúl,ebédre értelemszerűen kevesebbet,és a lényeg az estén van,ha lehet max. 18h végezzük el a "szerény"vacsorát,ami ha lehet ne legyen magas szénhidrát tartalmú,úgy mint hús vagy tésztaféle..nekem bevált dolog,hogy csak párolt zöldség vagy csümölcs,és háztartási keksz,egyrészt,felszívja az éhség okozta gyomorsavat,így csökkent az éhségérzetet...és tudom,hogy sokan rá vannak állva az esti nasira:EL KELL FELEJTENI ÖRÖKRE!!!!talán ez a legnehezebb..de csak ilyesztésnek,az a szénhidrát mennyiség,mely nem ég el,rögtön zsírrá alakul át a szervezetbe...ezt kell szem előtt tartani..és lássuk be a TV előtt nem igazán fogunk kalóriát égetni,ergo már is zsírt képeztünk!

Elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredett,de régóta olvasom,hogy mindenki vér valami csodát valami bogyótol,ami persze sosem jön el!

Másrészt érdemes olvasgatni az olyan témákkal foglalkozó oldalakat,akik nem bogyók által akarnak eredmény elérni!

Húúú a legfontosabbat elfelejtettem,A felnőtt emberi szervezet 75% -a vízből áll.(Az agy 78%, a vér 86%-a, a szív 77%-a, a máj 84%-a, az izmok 70%-a víz.)Nem csak azért kell innunk, hogy ki ne száradjunk, hanem azért is, hogy a víz kimoshassa szervezetből a lerakódó méreganyagokat,vagyis napi min. 1.5L folyadék(nem KV meg TEA meg Kóla)..én a legjobban a balatoni vizeket szeretem,felvátva,így nem unod meg!

Ha van rá lehetőséged,másold ki ezt a kis szöveg szösszenetet és amikor elfelejtesz valamit,csak olvasd el megit(ctrl+C..majd ctrl+V-vel illeszd be akár egy "notepad"-ba,ha nincs office a gépeden)

Mindenkinek sok egészséget és örömet az életbe..és felejtsétek el a bogyókat!

Egy férfi voltam,aki megpróbálta összedni az eddigi "tudását"..persze ez kevés,de kezdetnek nem rossz! :)

48. sznaja
2012. máj. 9. 08:39
Én próbáltam. Egy grammot nem fogytam tőle, pedig mindent betartottam úgy ahogy előír. Facebook oldalukon nagyon sok negatív kritikát kaptak, mindenki panaszkodott a termékre, de azt mindig letörölték az üzenőfalukról. Furcsa volt, hogy a dobozán engedély szám sincs, fel ís hívtuk őket ezzel kapcsolatban, azt mondták, hogy márpedig be van jelentve az OETI-nél. Utána jártuk és kiderült, hogy nincsenek bejelentve, pedig a termék forgalmazásához ez elengedhetetlen lenne. Átverés az egész. Eladják az embereknek a szemetet. Őszintén mondom, ne dobjátok ki rá a pénzeteket.
47. kotheo
2012. ápr. 12. 09:02
Pontosabban Reduline 36 a neve a zsírmegkötő kapszulának. Próbálta már valaki? írj a tapasztalataidról.
46. kotheo
2012. ápr. 12. 09:00
Próbálta már valaki a Redulin kapszulát fogyás eléréséhez? Milyen a hatása, eredményes? Van-e mellékhatása?
45. dundi53 (válaszként erre: 41. - Ninuka55)
2012. febr. 14. 01:50
A diéta meg sport mellé nem kell a tabletta,a fogyás tuti biztos. De a duciknál ez nem megy,azért kellene a tabletta.Így aztán mivel tudod a módját,ne gondolkozz,tornázz,diétázz!Sok sikert és minusz kilókat! :)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook