Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Redőny tapasztalat fórum

Redőny tapasztalat (beszélgetős fórum)


2011. máj. 26. 19:38
ja, +2 szúnyogháló
2011. máj. 26. 19:37
5 ablak, abból 2 db 3m-nél hosszabb, mind az 5 motoros 355 ezer volt
2011. máj. 26. 18:44
na erre rákérdezek. Ha nem titok ez mennyibe kerül így ?
2011. máj. 26. 18:21
Egy keretbe van a szúnyogháló, és 4 pici elforgatható "pöcök" tartja. Így ki lehet venni, ha nem kell.
10. dallam'75 (válaszként erre: 7. - Bar_byka)
2011. máj. 26. 18:19
hogy érted hogy kivehető a szúnyogháló? Én úgy tudtam vagy állandó van, vagy a húzós megoldás.
2011. máj. 26. 18:08
Nekünk még a régi fa redőnyünk van, amit sajnos most az ablakcserékkel ki kell dobnunk. Én nagyon sajnálom mert nagyon jó volt. Nem szeretem éjjel sem a teljes sötétséget a lakásban, így a résen elég sok fény bejött. Most az ablakokhoz mi is alu.redőnyt teszünk fel. Remélem jobb lesz, mint a műanyag. Csak ajánlani tudom én is a redőny. A szúnyoghálóval kapcsolatban pedig, mint sok mással, nem biztos, hogy az olcsó a jó. Meg kell fontolni, hogy melyik a gazdaságos.
2011. máj. 26. 17:50
Az öntapadó hát... Nem tudom. A városban nem sokat látni. Szerintem olyan "eldobható" féle. Tartósnak biztos, hogy nem tartós.
2011. máj. 26. 17:49
Nekünk tegnap előtt tették fel a redőnyöket. Mi mindenhova motorosat tetettünk. Még 2 szúnyogháló is betéve, de azt bármikor ki lehet venni. A mi redőnyeink alumíniumok, úgyhogy csak erről tudok mondani pár szót. Nekünk már most lehet érezni a hatását. Csak félig vannak lehúzva, hogy a növények kapjanak fényt, de így is lehet érezni, hogy mennyivel hűvösebb van. Mikor jön egy nagy vihar az is sokat véd, főleg az ilyen őrült időjárásban ami mostanság van. És még egy, télen pedig szigetel szintén és nem megy ki annyi meleg.
2011. máj. 26. 17:49

Ha hideg van, azért, ha nagy meleg van, azért;

Szakadhat az eső, a hó, nem látni a villámlást, védi az ablakot. Nyáron kellemes szűrt fényt ad...

2011. máj. 26. 17:47
Nekünk alumínium redőny van 11 éve minden ablakunkon, semmi gond nem volt vele. Szerintem ez a legjobb módszer árnyékolásra és szél ellen is véd. Annak idején mi úgy csináltattuk , hogy egyúttal lehúzhatós, rolós szúnyoghálót is szereltettünk fel. Így együtt szuper.
2011. máj. 26. 17:46
tudom de az sokkal drágább :( ezért gondoltam erre az öntapadós megoldásra, de elég szkeptikus vagyok
2011. máj. 26. 17:46
nagyon jó a redőny ügyesen lehet vele játszani a meleg ellen meg a hideg ellen is télen.én ajánlom
2011. máj. 26. 17:44
Van rolós szúnyogháló is.
2011. máj. 26. 17:40

Sziasztok!


Erősen gondolkozunk redőny vásárlásról. Elég nagy kiadás lenne nekünk, ezért az a kérdésem megéri-e? Lefogja a meleget? Nálunk minden ablakot süt a nap, pici babám van, már most 28-30 fok van lakásban. Másik dolog a szúnyogháló. Egy piszkos kézzel rakatnánk azt is. Az olcsóbb megoldás az állandó lenne, amitől tartok nem tudok ablakon kihajolni...Amit boltba lehet kapni öntapadóst panelban használható? Véleményeket, tapasztalatokat várnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook