Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randi egy fürdőben? fórum

Randi egy fürdőben? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 18. 01:26
kicsit szokatlen hely,de manapsag semmi sem igazan meglepo.
2011. szept. 22. 17:08
jó lenne:)))
2011. szept. 21. 12:50
aki fehérvári menjen az árpád fürdőbe :) nagyon jo kis hely :)
2011. febr. 6. 21:23
Persze. :)
2011. febr. 6. 20:33
télen az üzemel?
33. Tomi9046 (válaszként erre: 32. - Wickucy)
2011. febr. 6. 20:28

Örülök, hogy tetszik valami! :D

Amúgy most nagyon jó idő van/volt :D

Mondjuk ha esne egy 20 cm hó, akkor még gönyörűbb lehet a libegőzés. ;)

2011. febr. 6. 20:15
koriii, de jóóóó! :D a jobb időre meg még kicsit várni kell, de akkor valahogy egy fokkal könnyebb. :)
31. Tomi9046 (válaszként erre: 30. - Wickucy)
2011. febr. 6. 20:13
Háááát. :D Szerintem, ha kicsit jobb idő van simán ellehet menni egyet libegőzni a budai hegyek friss levegőjét szívni, felmenni a János-hegyi kilátóba. Utána akár ellehet menni moziba is. :) De pl. szerintem nagyon jó lehet elmenni akár korcsolyázni is egyet, úgy még izgalmasabb, ha egyik fél sem tud korizni. :D Mindenképp olyan program kell, ami mind a két fél érdeklődését felkelti.
30. Wickucy (válaszként erre: 29. - Tomi9046)
2011. febr. 6. 19:35
naaaa, tessék elárulni!!!
2011. febr. 6. 19:09
Hm ez a termálfürdő nagyon komoly ötlet!! :D De, ha a lány kicsit belevalóbb, akár egy Aqquaworld is lehetne. :D Nekem amúgy van egy jobbnak mondható randiprogramom, de ezt még nem árulom el. :D
2011. febr. 6. 18:46
Lánykoromban szinte minden nap jártam fűrdőbe Dagály vagy Széchenyi, akkor még megengedhető volt anyagilag, nemúgy mint most. Szerettem ott randizni, vagy ismerkedni, sima ügy volt, nem árúltam zsákbamacskát, ott ismertem meg a férjemet is.
2011. febr. 6. 14:55
Max. olyan fürdőben randevúznék, mint a Gellért :)
26. sunshine24 (válaszként erre: 20. - Wickucy)
2011. febr. 6. 14:48
Miért lennének sablonosak? Első randin még nem tudod, hogy mit szeret a másik. Ezért kell egy olyan helyre menni, amit jobb esetben mindenki szeret. Hiába akarsz te hegyet mászni, ha a másik két lépés után kifullad, és egyébként is ki nem állhatja a túrázást.
25. CsillagTM (válaszként erre: 20. - Wickucy)
2011. febr. 6. 14:35

nem tudtalak követni...


amúgy sztem egy randi izgalmassága csak igen kis mértékben függ a helyszíntől/programtól. nekem volt már izgalmas randim egy kocsiban (nem kell rosszra gondolni, zenét hallgattunk, mellesleg néma csöndben:)), és biztos lehet untakozni az Eiffel-torony tetején is...

24. CsillagTM (válaszként erre: 19. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 14:34

:)


miért, olyan pasira vágysz, akinek csak a tested kell?


és komolyan unalmasnak gondolod magad? mert sztem kevés unalmas ember van, csak mindenki más típusú férfinak izgi ;)

23. a14deb9047 (válaszként erre: 22. - A14deb9047)
2011. febr. 6. 14:07
Egyébként szuper jó dolog templomba randevúzni...főleg akkor, ha hangverseny is van!
22. a14deb9047 (válaszként erre: 19. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 14:05

Az első randevúmat két és fél évvel ezelőtt Verdi Requiemjére időzítettük...

Még ma is tart :)

21. veledjooo (válaszként erre: 20. - Wickucy)
2011. febr. 6. 13:30
Ott a gond, hogy túl sok pasival sétáltál... ezért tűnik uncsinak... :)))) ... minden pasi új és más, tehát minden séta új és más lehetőségeket rejt magában... nem uncsi, és nem lapos. :))
2011. febr. 6. 13:27

nincs baj a sétával, de mindig mindenkivel? :D

nos azt hiszem velem van a baj, nyugtassatok meg kérlek, hogy így van!!! :D

szerintem sablonos a mozi, séta, pizza... blabla... valóban sablonos, de ez van? :D első randin nem mehetünk hegyet mászni, ugye? :D vagy végülis mehetünk is, de eleinte tényleg normálisak a sima programok? nem uncsik és laposak? mert sajna én így érzem és ezzel már el is megy a kedvem az egésztől. :(

19. veledjooo (válaszként erre: 18. - CsillagTM)
2011. febr. 6. 13:05

..hm... azt mondod? ... akkor ne is próbálkozzam ezügyben? ... akkor marad a könyvtár vagy a színház, ott csendben kell maradni, és akkor talán nem derül ki....

;DDD

18. CsillagTM (válaszként erre: 17. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 13:03
a hátsód úgyse kárpótolná, ha amúgy unalmasnak találna, vagy nem működne a kommunikáció:)
17. veledjooo (válaszként erre: 14. - Sunshine24)
2011. febr. 6. 13:01
... érthető, asszem én se tenném szívesen... bár franc tudja, hátha a fenekem jobb, mint a kommunikációm, és így elkezdőzhetem a tántalán szomorú valóságot... :DDDDDDDDD
16. veledjooo (válaszként erre: 15. - CsillagTM)
2011. febr. 6. 13:00
... ez teljesen OK. :)
15. CsillagTM (válaszként erre: 13. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 12:58

tudod, ez is ízlés dolga.


én nem szívesen mennék elsőre strandra/fürdőbe, nem azért, mert szégyellem a testem, nem azért, mert én vagyok a titokzatos "végzet asszonya" (a párocskám előtt sem jellemez ez:)), hanem mert sztem akkor _nem_annak_van_ott_a_helye. nem azért megyek, h engem méregessenek, vagy h én vizslassam a pasit (ami elkerülhetetlen lenne), hanem h ismerkedjek, beszélgessek.


én így érzem.

14. sunshine24 (válaszként erre: 13. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 12:57
Én nem erre gondolok. Hanem arra, hogy lehet nem az első randin akarom magam szinte meztelenül mutatni egy idegen pasi előtt.
13. veledjooo (válaszként erre: 10. - Sunshine24)
2011. febr. 6. 12:53

... szerintem ez a titokzatosság kicsit túl van misztifikálva, nem? Vagy csak nekem tűnik úgy. Én szeretem megmondani mindig mit gondolok, mit érzek, mit szeretnék, miről mi a véleményem... és szeretem, ha a másik is ilyen. Mert ebből lehet elindulni, építkezni... Számomra időpazarlás lenne, hogy kitalálgassam, hogy mit gondol valaki, vagy mi van amögött, amit éppen mond...

Ha valaki aktív életet él, úgy gondolom, mindig van annyi izgalom, és érdekesség (= titokzatosság?) a másikban, ami fenntartja az érzelmi kapcsolatot.... persze csak gondolom... szőkén és naívan...;)

12. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Sunshine24)
2011. febr. 6. 12:47
épp erre gondoltam!
11. veledjooo (válaszként erre: 10. - Sunshine24)
2011. febr. 6. 12:33

... én ki nem állhattam régen a fürdőket, az egyik barátom volt fürdőmániás, hetente 3-szor, 4-szer ment... aztán néha én is, aztán már egyedül is... megszerettem.

A titokzatosság nem a bikinitől van... hm... különben is nekem egész fürdőrucim van, akkor én még elég titokzatos vagyok... asszem... :))))

10. sunshine24 (válaszként erre: 9. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 12:31
Csak azért nem árt tisztázni, hogy szereti-e egyáltalán a másik fél a fürdőket. Mert ha nem, akkor nagyon kellemetlen is tud lenni egy ilyen helyre szervezett randi. Másrészt első randin én nem mutatkoznék azonnal bikiniben. Akkor hol a titokzatosság? :D Ja, vagy az lehet manapság már nem divat...
9. veledjooo (válaszként erre: 7. - Sunshine24)
2011. febr. 6. 12:26
... első randira asszem én se mennék fürdőbe, bár csuda tudja... igaziból olyan mindegy, akkor legalább már nem érnek később meglepetések... annnnyira... :)))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook