Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Centi nagyságú fekete mozgó fonalszerű élősködők a fürdőben! mi lehet az? hogy lehet kiírtani? fórum

Centi nagyságú fekete mozgó fonalszerű élősködők a fürdőben! mi lehet az? hogy lehet kiírtani? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 15. 01:20
azaz hogy: bénán van a vízvezeték beszerelve, mert elég kanyargós
2010. júl. 15. 01:18

Telenyomtam már hipóval a lefolyót és az a baj hogy bénn van a vízvezeték beszerelve. ez az egész atetőtéri fürdőben van. Lent nem találkoztam hasonlóval.

A savat holnap kipróbálom, és ed van az a drót amivel kipucolják. Ha nem tűnik el tuti hívok valami szakembert, mert frászt kapok, a kis fekete izéktől.


Köszönöma válaszokat!

2010. júl. 14. 16:36
Talán az a bizonyos drótféreg? Azt csak eltaposni lehet, irtani nem lehet semmivel, mert olyan vastag állat. Nálam a 3. emeleten jött elő néha.
2010. júl. 14. 08:30

ezek az állatok a nedvességre jönnek. nincs köze a tisztasághoz. bár úgy lenne :)


ki kell takarítani a lefolyót, hogy ne szeressék annyira az eldugult részeket, ahol megreked a nedvesség, víz stb. plusz én lesósavaznám az egészet. ha a hipó nem ölte meg őket :S bár helyettük jönnek újak és újabbak szerintem.


nekünk a két év alatt összesen volt 2 db. de nem akarom tudni, hogy van-e még :S:S igaz én rendszeresen domestozom a lefolyót, meg évente, félévente kitakarítjuk is (amennyire lehet szétszereljük, igaz ezt párom szokta csinálni), amikor már érezzük, hogy lassabban folyik le a víz...

2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - F5ccdbc2bc)
2010. júl. 14. 02:04
rovarírtót nem próbáltál még kihívni?
2010. júl. 14. 01:58

Elég dúrván hangzik számomra, hogy ilyet találok, mert tisztántartom a fürdőt. Még a fördő közepén lévő kis rácson, vagy nemtom minek nevezik, ilyen kis fonalszerű mozgő valamik jönnek ki. Minimálisan eldugult a lefolyó és ha zuhanyzok akkor a vízzel együtt feljönnek.

Volt már valakinek hasonló? miylen tisztítószert vegyek hozzá? eddig hipóval próbáltam eltűntetni, de a lyukból is elakarom tüntetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook