Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randi egy fürdőben? fórum

Randi egy fürdőben? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. febr. 6. 12:22
Miért ne? Én mondjuk imádok termálba járni, áztatni magam és szaunázni, és az is igaz, hogy nagyon jókat lehet beszélgetni! Én annó a fürdőben ismertem meg az exemet is!
2011. febr. 6. 12:20
Nekem halálom lenne, ha egy pasi fürdőbe hívna, ugyanis utalom a fürdőket. Azért kell először egy semlegesebb helyre szervezni a randit, mert azzal nem lehet mellélőni. Kávézó, séta, pizzéria. Ezeket mindenki szereti. Még egy mozival is könnyebb melléfogni, mert mindenkinek más az ízlése.
6. veledjooo (válaszként erre: 4. - Wickucy)
2011. febr. 6. 12:15

mozi, színház, könyvtár, pizzéria, bármilyen rendezvény, [ ... hehe... templom? :D]

Amúgy miért nem OK a séta?.... bárhová el lehet együtt sétálni... :))

5. CsillagTM (válaszként erre: 2. - Veledjooo)
2011. febr. 6. 12:15
jól hangzik!:)
2011. febr. 6. 12:13
Bocsánat, hogy beleszólok, de nekem halálom a randi téma. A pasik nem kreatívak, nem sétálhatok minddel. Vannak még tippjeitek? :) Tényleg csak a kávézó maradt? :)
2011. febr. 6. 12:07
Én termálfürdőbe szoktam járni,békésen áztatom magam a forró vízben,és valóban jókat lehet beszélgetni.
2. veledjooo (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. febr. 6. 12:04

... hihetetlen jókat lehet dumálni ott... és ez komoly... benn ülsz a vízben, nincs figyelem elterelés, egymásra tudtok figyelni...

Ha nagy gondok voltak, mindig a fürdőt javasoltam, mint megoldó-terepet. :))

2011. febr. 6. 12:02

Volt már randit termálfürdőben?

Miért szeret odajárni aki szeret? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook