Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rákoskeresztúriak IDE fórum

Rákoskeresztúriak IDE (beszélgetős fórum)


2012. dec. 12. 21:38

Úúúúúúúúú,biztos szép lett a ház! :D

Hétfőn én is eljutottam a díszítéshez,úgyh mi is pompában úszunk most már :D Dóri nagyon imádja,de sejtettem h a sok csillogó lógó dísz tetszeni fog neki :) még a karifa lesz szupi :)


Igen mi már tudjuk h ki mit kap,baromi sokan vagyunk (férjemék legalábbis) úgyh nem lesz semmi extra,már gyűjtögetjük pár hónapja a kis apróságokat.Idén lesz először h egymásnak semmit nem veszünk,meg apumékkal is megbeszéltük h együtt leszünk és ennek örülünk,mert idén nekik sem úgy jöttek össze a dolgok h ajándékozni tudjunk,meg nekünk sem,januárban olyan hiteltörlesztőt fogunk kapni h még nem nagyon tudjuk h miből fizessük ki :( Hülye bank.

De együtt leszünk,velünk lesz a kis porontyunk és most ennyi lesz.Majd jövőre jobb lesz a helyzet,akkor egy kicsit kreatívabb lehetek :) De ettől függetlenül várom nagyon.

Amúgy a férjem mindig nagyon nehéz ügy h mit kapjon,ezért általában megbeszéljük h mi az amit szeretne és azért persze mindig sikerül valami meglepit is becsempésznem :D


Igyál soksok mézesteát,egyél narancsot meg mindent,tényleg nehogy beteg legyél!


Az ilyen pár napos kiruccanásokat én is nagyon szerettem,Dóri előtt sokat járkáltunk így el,csak mi Szarvasra szerettünk járni.Jók is ezek,meg ha meglepi lesz párodnak akkor meg pláne! :D Ott Egerben olyan szép a karácsonyi vásár! :)


Szombaton megyünk karifát venni!Remélem találunk valami normálisat...Ti mikor veszitek meg?

2012. dec. 12. 13:50

Na Sziamia :) !


Mostanság elég sűrű napjaim vannak, szervezem a Párom szülinapját (pénteken lesz), le is lépünk a hétvégére Egerbe. Izgi lesz, mert kezd a torkom fájdogálni és a szemeim keresztbe állni, de remélem, hogy masszív vitaminozás mellett meggondolja magát az a fránya betegség és inkább nem tör ki rajtam...

Ajándékok után is kajtattam tegnap az Árkádban meg a Sugárban is, de szerintem ebből Egri boltolások lesznek, ott mindig jól járok... :))


Te tudod már, hogy ki mit kap ajándékba Karácsonyra?


Én még a Páromban bizonytalan vagyok, sok mindenre lenne szüksége, de amit venni akartam az most lehet hogy nem fér majd bele (Superbike előfizu, éves). Mert ugye kapja ajándékba Egert, ezen felül a család 13 tagú... Úgyhogy ez még érdekes lesz... :)


A Kisöcsit Marcinak hívják, de hogy Márton, Martin, vagy Marcell lesz-e az még kérdés... :)

Már nagyon várjuk, egyre izgibb időszakok jönnek!


Én letettem arról hogy 20onévesen Anyuka legyek, de nem is baj, mert a mi körülményeink kicsit képlékenyek... Arról nem is beszélve, hogy kicsit még szeretnék a Párom "csaja" lenni, kicsit kettesben lenni, menni, utazgatni, kirándulni, és erre Neki is lenne igénye még.

Bár... mondjuk ha kapnék egy szép gyűrűt akkor lehet, hogy nem a fájdalomtól sírnám el magam, de szerintem még ez is nagyon nagyon távlat... :))

Én legalább is nem sürgetnék semmit, mindent az Életre és a Páromra bízok, és ha Ő úgy érzi és eljön az ideje, akkor... :))


Jaj és képzeld, hétvégén sikerült feldíszíteni a házunkat "Hevesben". Nagyon szép, tiszta fehér jégcsap, az ablakokban háló, bent pedig két szép színes boltív fenyővel és kis csizmákkal... :)

Nehezen vettem magam rá, de kis segítséggel meg lett és nagyon szép lett!

2012. dec. 6. 20:39

Hali!

Hát még nem jutottam el odáig h kidíszítsem a lakást... :( Pedig mi is szoktuk,meg fogjuk is :)

Dórinak tuti nagyon fog tetszeni :) Majd az égőfűzér a konyhaablakban,meg majd a karifán :) Úúúúúúú,meg majd a csillogó díszek! :)


Én is gyereknek éreztem magam még,de még most is! :) Jó,mondjuk férjem meg 38 éves,és ő már nem érzi magát annyira nagyon gyereknek :)Sőt én évekig mondogattam h nekem nem lesz gyerekem...aztán egyszer csak bekattantam h nekem gyerek kell. :D Szépen megbeszéltük h hiába várunk arra h jobb legyen a helyzetünk,jobb nem lesz sosem,mi meg csak öregszünk,legalábbis én 30 előtt mindenképpen szerettem volna azért gyereket....úgyh túlléptünk ezen a pénz kérdésen,és belevágtunk! :D


Kisöcsinek mi lesz a neve?

Amúgy tuti felfordul minden ha meglesz! :D Jó értelemben :) Minden és mindenki körülötte fog forogni :D:D:D Én sosem hittem h egy ilyen kis csöppség ilyen örömöt tud okozni :)


Mi tavaly ilyen tájban,pontosabban 23-án tudtuk meg h csajszi van a pociba :)

2012. dec. 6. 10:11

Szia!


Miujság Veled?


Jujj bocsánat, hogy ilyen soká válaszolok, de idebent rengeteg volt a munka, leltároztunk és hó eleji intézkedni valók is vannak jócskán...

Múlt héten teljesen taccson voltam, Párom is, én is, sokat veszekedtünk, de szerencsére ezen a héten már megoldódott minden! :)


Készültök már a Karácsonyra?

Kidíszítitek a házat valahogy?

Mi a múlt héten már kitettük a szines égőket az ablakba... A Párom örült nagyon, azt mondta, ilyen szép még sose volt az balaka :) És még reggel is be szokta kapcsolni egy kicsit, mielőtt elmegy munkába :))

Otthon Hevesben pedig majd szombaton fogok Neki a díszítkezésnek! :))


Hú én egyszer ültem csak lovon, iszonyatosan imbolygós volt...! Nem mondom, hogy nem jött be, csak féltem nagyon, 15 voltam! Ha lett volna több lehetőségem, lehet, hogy én is leteszem a labdát és inkább lovaglásba fogok! :)


Még nem tervezünk kisbabát... Mindketten olyan gyerekek vagyunk még ehhez... Párom is, én is elég későn érő típusok vagyunk és még fogalmunk sincs, hol kötünk majd ki, az egzisztenciája egyikünknek sem teljesen kiforrt... A Párom 32 éves, de a mai napig nem tudja mi szeretne lenni, ellenben több dologban is iszonyatosan tehetséges. :) Én pedig október óta dolgozom nagy kihagyás után... Szóval egyelőre még egymásra és a jövőnkre koncentrálunk. Baba pedig lesz, csak nem nekünk :)


A Tesóink májusban összeházasodtak és márciusra várják a "Kistesót"... Vele majd "gyakorolhatunk" eleget és ha bejön, bírjuk, helyt állunk, akkor elgondolkodunk azon, hogy hogyan legyen tovább... :) Mindenesetre kíváncsiak vagyunk, hogy a kis Jövevény milyen hatással lesz ránk és a közös Életünkre... :))

8. pumukli1985 (válaszként erre: 7. - Aludanyi)
2012. nov. 30. 09:24

Lányzó,és Dóri :)


És ti nem terveztek babót? :) Tudom nem egy egyszerű dolog ez manapság,de hátha :)


Én mielőtt teherbe estem lovagoltam heti 3-4 alkalommal.Rohadt mód hiányzik,a mozgás is és a lovak is és az a nyugalom és béke ami ott van! :D

De egyenlőre most még nem megyek vissza,de lehet h egyáltalán nem,bár tavaszra már zöld utat kaptam rá :) Majd meglátom.

Ezen kívül sok másra nekem sem volt időm...most meg semmire.Fél éve egy sort nem olvastam pl egy könyvből sem,pedig itt áll egy könyv amit már mióta szeretnék elolvasni,de napközben Dóri lefoglal teljesen,este meg ha már alszik akkor inkább apával beszélgetünk a napi dolgokról.Szóval nehéz ez így,sok mindenről le kell mondani,de ahogy nagyobb lesz könnyebb lesz és lesz időm a saját kis dolgaimra is :) legalábbis remélem :):):)


Ó,szétszakad mindjárt a fejem!Sose voltam az a fejfájós,frontra érzős ember,de amióta szültem,azóta mindent.... :( És annyi a tennivaló ma még :(

2012. nov. 29. 10:53

Én pedig márciusi!

Hűűű akkor már egy szép nagy gyerkőc büszke anyukája vagy! :)

Kisfiú vagy kislány?

Hogy hívják?

Az én Tesóm is épp várandós, márciusra várják a Kisöcsit! :)))


Én otthon kézilabdáztam... Ez egy teljesen hobbiszintű csapat, olyanoknak, akik még, vagy valaha játszanak/játszottak. 14-40+-ig fiúk-lányok vegyesen, minden hétfőn. Kibéreltük egy órára a suli tornatermét, az általába alkalmanként kb 2-300 Ft-ba fájt és játszottunk egy szuper jóóóót!

Ezt itt nagyon hiányolom, mert egy-egy húzósabb nap után egymagam le tudnám győzni a Győri ETO-t :D

Imádom a labdajátékokat, teljesen felszabadít!

Neked van valami klassz hobbid?


Ez a kétlakiság Októberben kezdődött, és szép lassan kialakult, hogy hétköznap Keresztúron vagyok, és csak hétvégén otthon... Szóval gyakorlatilag itt lakom, elméletileg "nem", de ha teljesen ideköltöznék, akkor is hazamennék a szüleimhez hétvégére, szóval a lényegen csak az változtat, hogy hol van több cuccom: itthon vagy otthon? :DDDD

Ez így kicsit vicces, de "pasi-felfogás". :D

A Páromnak még "szüksége van arra, hogy hiányozzak Neki"... De szombaton már nyöszörög, hogy mikor lesz már hétfő??? :D

Úgyhogy ez ilyen kicsit vicces, kicsit bonyolult, kicsit pasis nyűglődés, de egyszóval : "Kétlaki" :D

6. pumukli1985 (válaszként erre: 5. - Aludanyi)
2012. nov. 27. 21:29

Októberi vagyok.

1-jén lesz fél éves!Áááááááá,el sem hiszem :D

Én fizikós asszisztens vagyok.

És te mivel foglalkozol?Hát igen,baxus hiába h az ember 1 városban lakik és dolgozik,a hüjjje tömegközlekedéssel a fél életét átutazhatja! :(

Apumék a Kaszálón laknak,tehát nem olyan messze :D


Mi régen az Újlak usziba jártunk.Milyen sportolási lehetőséget keresel amúgy?

Mennyi ideje laksz egyébként így kétlakian?

2012. nov. 27. 08:06

Igazából nem vészes távolság, leutazok ugyanannyit, amikor dolgozni megyek, de nem bánom egy percig se, fő, hogy minden rendben van! :)

Mi a Pesti úton lakunk a Bakancsos utcai megálló mögötti tömbben. Érdekes a környék, mert igaz nagyon lakótelep, de ott van a közelben minden: az üzletsor tetszik, ott egy saroknyira a Spar, Tesco sincs messze, csak hiányolom kicsit a közösségi életet és a sportolási lehetőségeket.


Mit dolgozol egyébként?

Mennyi idős a Picikéd? :)

És Te melyik hónapban születtél? :))

4. pumukli1985 (válaszként erre: 3. - Aludanyi)
2012. nov. 26. 19:52

Deeee :) 85ös évjárat vagyok :D

Azért van távolság akkor,de ha nektek így jó és működik akkor szupi! :D

Apukámék laknak a kerületben,minden 7en megyünk hozzájuk a picivel,és dolgozni is ott dolgozom az Elágon (persze,most nem dolgozom,de amúgy :) )

Meg suliba is itt/ott jártam :)

A kertvárosi részen laktok vagy vagy bent a sűrűben?

2012. nov. 26. 10:29

Szia! Jujj de jó, hogy írtál! Csak nem Te is 85-ben születtél? *-*

Nekem a párom él Rákoskeresztúron, és én hétközben itt vagyok nála, hétvégén pedig otthon, Heves megyében. :)

Mindketten itt dolgozunk PEsten, szóval így "kézefekvő".

:))

2012. nov. 26. 10:15

Szia!

Bocsi én péceli vagyok,de életem egy részét Keresztúron töltöm :D Remélem nem baj ha írok! :D


Hogyhogy kétlaki?Honnan keveredtél Keresztúrra? :)

2012. nov. 26. 08:16

Sziasztok!


Várok mindenkit szeretettel, aki Rákoskeresztúron lakik. Én még kétlaki üzemmódban éldegélek itt, de jó lenne szerezni pár jó ismerőst/barátot!

:)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook