Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Quantum wellness fórum

Quantum wellness (beszélgetős fórum)


2022. nov. 6. 10:36
Hangod alapján határozza meg, hogy milyen táplálékiegészítőket állítson be a gyógyuláshoz.
5. globus (válaszként erre: 2. - Horex)
2022. nov. 5. 16:03
Meg se nézem, nekem a feltöltő magyartalan bemutatkozása éppen elég. Típusos "motrok, bútrok" ragozás :)
4. horex (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 15:41

Pénz!

Ami megéri az árát, az a jóga. Én magam nem vagyok rá fogékony, de egykori barátnőm nagyon gyakorolta és szinte percek alatt ki tudta magát pihenni agyilag ami a testre is kihatott, illetve az élet több területén is hasznos lehet

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Horex)
2022. nov. 5. 15:33
1-2 videót már én is megnéztem, és érdekesnek találtam. Ahhoz, hogy ezt használhassa az ember, le kell töltenie egy alkalmazást és elő kell fizetnie rá, ami 100 dollár/hó...persze, a mai világban már semmi sincs ingyen, de vajon megéri? Vagy itt is inkább a pénzről szól az egész? Ez is egy MLM rendszer?
2. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 5. 14:42

Most hallok róla elöször.

Mi az a kvantum ebben az esetben egyáltalán?

[link]

Hallgasd meg magát a kutatót

[link]

Nem beszél másrol mint az akupunktúrárol

Később ez az egész "elfajult", ma már gondolat átvitele, önszuggesszióval töltheted fel magad 600 féle digitalizált vitaminnal


De ha quantum akkor az csak jó lehet, de a gyógyszermaffia eltitkolja.

Jönnek mindig ujabb hasonló csodaszerek, a legjobb volt szépemlékű Gyurcsók aki a tv-n keresztül is gyógyitott

2022. nov. 5. 13:08
Használta már valaki a LimbicArc-ot? Milyen tapasztalatai vannak róla? Mennyire hihető ez a quantum gyógyítás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook