Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pu Erh Tea-Teakapszula fórum

Pu Erh Tea-Teakapszula (beszélgetős fórum)


72. 6532c775dd (válaszként erre: 71. - 27525d0da6)
2007. dec. 21. 13:23

Szia!


Sajnos egyiket se, mert koffein érzékeny vagyok.

De évekkel ezelőtt szedtem. Mind2-t egyszerre. Szerintem is erösebb a kapszula és legalább nem kell érezni azt az iszonyatos ízt...

Nekem annyira nem befolyásolta a székletem de tény hogy gyakran kellett pipilnem.

2007. dec. 20. 14:37

Dia!

A teát iszod,vagy a kapszulát szeded?Mert a teától nekem sem volt semmi gondom! A kapszula viszont halálos.Pedig én gyakran küzdök szorulással!

2007. dec. 20. 11:36

Sziasztok!


Meglepve olvasom a wc-re járós történeteket. Nekem ilyen gondolm nem volt. Tény hogy sokat kell inni mellé hogy kimenjenek a salanyagok. Ezekszerint télleg mindenkire más hatással van.

Az én tapasztalatom az hogy CSAJOK: ez szerintem hosszútávon működik de télleg működik!

Szal váljon az életek részvé egy jó darabig és laasn de bisztosan meglesz a siker. Sajnos én is a sajátbőrön tapasztaltam hogy a villám diéták ***t se érnek.

Életmódváltás + egy kis mankó (pl: pu erh vagy bármi más ami hat) Ez a siker kulcsa.

ÉÉn már nem fogyizom. Mindent eszek mértékkel. Elősösz feljött rám 7 kg, de mióta kb 2 hónapja normálisan eszem persze nem tömöm magam csokival és csak magos rozsos kenyeret eszem lement 4 kg ugy hogy tök jól voltam.

HAsználjátok s pu erhet mankóként. :)

És kitartást :)

Dia

2007. dec. 13. 10:54
A teától nekem sem volt semmi gondom! De ez a kapszula halálos!
2007. dec. 13. 10:43
Igaz én a teát iszom napi 3 csésze . reggel ,délbe , este , de semmit nem vettem észre . hasmenésem nincs tőle inkább csak laza a székletem . Na ezt most jól kiveséztem :-)))))))))) Elkezdtem a Callanetics ,és most várom a nagy csodát
2007. dec. 13. 08:07

Látom ebbe a fórumba nem nagyon ír senki,azért én leírom a tapasztalataimat,hátha valaki olvassa!

Már tegnap írtam a kapszula hatásairól. Komolyan mondom,hogy ha 15-ször nem voltam tőle WC-n,akkor egyszer sem.Az estit már be sem mertem venni,nehogy még a fogi gátló is kijöjjön belőlem!

Tegnap délben vettem be az utolsót,és még ma reggel is tapasztalhattam a hatását! :-(

2007. dec. 12. 12:06

Újra én!

Hétfőn vettem pu-erh teakapszulát.Na,ettől viszont hasmenésem van,pedig még csak tegnap kezdtem szedni.Annyira azért nem vészes!

Írjatok tapasztalatokat!

2007. dec. 5. 08:20
Én mióta iszom,azt vettem észre,hogy javult az emésztésem,viszont nem okoz hasmenést.A súlyom még nem változott,de most elkedtem a mozgást is,talán az majd felgyorsítja!
2007. dec. 3. 13:06
Sziasztok !!Nagy érdeklödéssel olvasom a véleményeteket . Én már nem tudom hanyadszor futok neki ,de én semmit nem tapasztaltam . Lehet az a baj nem hagyok elég idöt neki , mindig mást próbálok ki . De érdekes mindig ide térek vissza a Pu-Erh taához . De hozzá teszem semmi eredmény . ez a tea ivászat is olyan mint a torna mindig variálok hol Duci torna hol Pilátes Hol Callanetics . Most megpróbálom hosszabb távon inni ezt a csoda teát az eredményről beszámolók akárcsak ha fél kiló megy is le :-))
63. 6532c775dd (válaszként erre: 61. - 27525d0da6)
2007. nov. 30. 22:58

Szia :)

Én ittam is meg szedtem is kb 1 éve szeptemberben 2 hétig ittam és fogytam 4-5 kgot kb mellette lightos atkinseztem. Hát én abba hagytam mert koffein érzékeny vagyok és nem volt rám tul jo hatással. de jo amugy a pu erh. CSak aki koffen érzékeny arra másként hat a koffeint: Pl én tulpörgök töle és egyre szétszortabb leszek töle.

Én tartom azt a z állás pontot hogy a pu erh hatásos csak hosszutávon kell csinálni.

Remélem segitettem valamit. :)

Dia

62. pedit72 (válaszként erre: 59. - 27525d0da6)
2007. nov. 14. 15:52
Én azt hiszem 2003ban ittam sokáig, már igazán nem tudom meddig, de nekem állandóan székrekedési gondjaim voltak(pláne ha fogyóztam)ezeket teljesen rendbe hozta és igen fogytam vele meg persze a napi torna nem maradt el. Ma már sokkal nehezebb a dolog mert úgy 40kg cipelek azóta és ez csak teávan nem megy.:-(
61. 27525d0da6 (válaszként erre: 60. - 6532c775dd)
2007. nov. 14. 14:04
Köszi a bíztatást! Te is fogytál vele?Mióta iszod?
60. 6532c775dd (válaszként erre: 57. - 27525d0da6)
2007. nov. 14. 12:44

Szupi ennek örülök, hogy müködött a tanács!

Kitartás csajok ez nem csodaszer de hosszuávon meghozza a hatását! Lásd GIGI :)

2007. nov. 14. 12:28
Te mióta iszod?Tapasztaltál már valami változást?
2007. nov. 14. 11:09
Én is iszom. reggel éhgyomorra és este lefekvés előtt. Az első pár napban szerintem maradjunk WC közelben, ne tervezzünk hosszú bevásárlást délután...:-)
2007. nov. 14. 07:50

Elkezdtem inni a teát. Tettem bele folyékony édesítőt és citromlevet.Így egészen elviselhető.Nekem eddig nincs hasmenésem, de el tudok menni WC-re.

Remélem a kg-ban is lesz hatás. Kb. 5 kg-tól szeretnék megszabadulni!

56. 6532c775dd (válaszként erre: 55. - 27525d0da6)
2007. nov. 13. 11:48

Okés. Várjuk és sok sikert!

Rajtad a hoxa.hu szeme ;)

Hát igen az ize... fujj

De kis édesítő szerrel és/vagy citrommal elviselhetöbb. :) talán

2007. nov. 13. 07:21

Sziasztok!

Tegnap vettem a Dm-ben két doboz Pu-erh teát. Még csak este ittam belőle egy csészével, de nekem nem okozott hasmenést.Az íze számomra szörnyű, ha elfogy, lehet, hogy kipróbálom a kapszulát. A tapasztalataimról majd beszámolok!

2007. nov. 10. 20:41
Sziasztok! Én már két doboz Pu Ehr teát megittam de nem érzem egyáltalán az étvágycsökkentő hatását! Nem tudom hogy egyáltalán folytassam a kúrát vagy hagyjam abba.Tud valaki tanácsot adni, mert már kezdem fel adni a tea fogyasztását!
53. 6532c775dd (válaszként erre: 52. - 00a97acec3)
2007. okt. 28. 14:33

Szia Bubuka!


Egyátalán nem rontaja el. Ez tisztitó tea és nagyon erős is szal nugyodtan. Talán sikerül elnyomni azt az agyagos föld izét. Én citromot és édeskét is raktam vele hogy ihatóbb legyen :)

Remélem segitettem valamit :)


Dia

2007. okt. 15. 19:07

Hello!

Én a teát iszom és az lenne a kérdésem hogy ha rakok bele egy kis ízesítőt az rontja e a hatását?

Egy kis édesítős bodzaszörpit szoktam bele rakni!

A választ előre is köszi!

51. 0c97fbb607 (válaszként erre: 50. - Tammy89)
2007. szept. 17. 19:56
Kaja előtt kell,ha jól emlékszem a leírásra.
2007. szept. 17. 19:15

Sziasztok!

Én ma vettem ilyen teát, mert kapszula nem volt. Több helyen azt olvastam, hogy 3dl vízben kell áztatni, máshol meg azt hogy akár 1 literbe is mehet egy filter.

És a teát is étkezés előtt kell inni? Vagy mikor, segítsetek ha tudtok! Köszi

49. danya
2007. szept. 13. 06:31

sziasztok:)


én is kiváncsi lennék, ennek a teának és kapszulának a hatására.

ma reggel kezdtem el inni a teát, mivel nem volt kapszula a boltban, igy megrendeltettem.

irjatok már arról, hogy álltok, és miből mennyit fogasztotok.

köszi

sziasztok

2007. szept. 12. 07:53

Szia Salatam!


Szerintem szedd nyugodtan, ha nem szoptatsz még vagy épp nem vagy terhes, merrt ha igen akkor asszem nem jó. A hasmenés azért van, szerintem mert túl sokat szedtek belőle, ne feledjétek el hogy ez nagyon erős méregtelenítő és magas a koffein tartalma. Én inkább azt javasolnám ahogy gigi szedi kisebb adagban és kitartóan. Neki meghozta az eredményt. Csak óvatosan, és kitartóan, Sok sikert.

Dia :)

2007. szept. 5. 14:09
Szia.Egy kicsit volt, és kajcsi után kicsit van, de korántsem annyira, ahogy itt sokan írták. Szerintem egy próbát mindenképp megér.
46. ildiko84 (válaszként erre: 45. - Salatam)
2007. szept. 5. 12:30
Heló! Én is tegnap kezdtem a teát, kapszuát még nem vettem. Neked van tőle hasmenésed? Sokan írták ezt, ezért nem merem elkezdeni a kapszulát. Majd írd meg mi lett az eredmény!
45. salatam (válaszként erre: 44. - Salatam)
2007. szept. 5. 12:25
Megint én, csak a gyerek nyomott valamit, így nem tudtam elköszönni. Régóta nincs hozzászolás. Hát senki sem fogyott ezzel egy dekát sem? Semmi észrevétel? Semmi tapasztalat? Sehol senki? Hahó!!
44. salatam (válaszként erre: 43. - Dddd)
2007. szept. 5. 12:17
Sziasztok! Én két napja szedem a kapszulát (3x2), és mellette iszom a teát is. Reggel két csészényit főzők, este pedig egyet. A két nap alatt egy kiló ment le. Szerintem jó az étvágycsökkentő hatása, igaz a fejem olyan furán fájdogál egyész nap, meg egy kicsit a gyomrom is fura, de az már elég jól megszokta. Egyébként 83 kilóról indultam, és az álom súly 60 kg.
43. dddd (válaszként erre: 42. - 6532c775dd)
2007. júl. 16. 14:25

sziasztok!

Régen írt már ide valaki.Én most kacérkodom a gondolattal,h.teát,kapszulát vegyek.

Pusz.Zsebi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook