Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pu Erh Tea-Teakapszula fórum

Pu Erh Tea-Teakapszula (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
192. k.tünde78 (válaszként erre: 190. - Nadáné)
2010. ápr. 13. 19:29
A kettőt ne használd együtt,ha csak a budit nem szándékozod a hátsódra kötni!!!!:-))
2010. ápr. 13. 19:23

Sziasztok!

Én is szedtem a kapszulát, nagyon jó. Most újra kezdem. Nemrég egy tapaszt próbáltam, de nem....

Szűzteaát szerintem ne, szervezetre nem jó hatással van.

2010. ápr. 12. 14:34

Sziasztok!

Van még valaki, aki olvassa a fórumot? Remélem. :)

Én régebben szedtem a kapszulát, de az enyém nem barna papírdobozos, hanem fehér henger alakú műanyag dobozban van. Szedtem, de semmi hatása nem volt. Aztán vettem szűztea kapszulát. Először attól se volt semmi, abba is hagytam. Majd észrevettem, hogy forte, ami ugye sokkal erősebb, mint a sima.

Na azt szedte, egy darabig (1db/nap) jó kis hasmenések gyötörtek reggelente, ezért abbahagytam. Azt hiszem kilók meg nem mentek lejjebb.

És most rátaláltam erre a fórumra, így ma újból szedem. Ebéd előtt bevettem egy pu ehr tea kapszulát, ebéd után meg egy szűzteakapszulát.

Remélem a 2 meghozza gyümölcsét. :)

189. k.tünde78 (válaszként erre: 187. - Csillagfürt)
2010. ápr. 7. 20:26
A kapszuláját szedjed ne a teáját,vagy tea és kapszula együtt.A tea gyenge magában.Régen én is szúztea kapszulát használtam,de a puerh sokkal erősebb hatású nálam
188. k.tünde78 (válaszként erre: 186. - Gemini84)
2010. ápr. 7. 20:24
Egyenlőre 1x szedjed,kb 1 hét múlva áll át az emésztésed,ekkor a hascsikarás is megszűnik,na ekkor emeld napi 2x adagra s ha később gondolod kb 3-4 hét múlva még emelheted a napi 3x adagra is majd.Vsak akkor fogysz szerintem vele ha közben egészségesebben is étkezel ,és mindenképp figyelj a kellő folyadék bevitelre!!!
187. csillagfürt (válaszként erre: 186. - Gemini84)
2010. ápr. 7. 19:12

Szia!

Én egyenlőre a teát iszom, nekem semmi változást nem hozott. Előtte próbáltam már a szűzteát, na az aztán beindított mindent. Ettől is hasonlót vártam, de semmi.Szerintem újra visszatérek a szűztea kapszulához.

2010. ápr. 7. 06:49

Sziasztok!

Most találtam rá a fórumra. Két napja szedem a kapszulát és őrült hascsikarásom és hasmenésem van tőle. Napi egyet szedek. Mikor várható, hogy enyhül v elmúlik??? Már ha egyáltalán elmúlik. A kapszula mellett odafigyelek az étkezésre, nem eszem szénhidrátot.

Mik a tapasztalatok a kapszulát illetően? Ti fogytatok tőle? Elég a napi 1 vagy esetleg szedjek kettőt??? Mennyiben módosul a hatása.

Köszönöm ha észrevesztek és válaszoltok. Szép napot

2010. márc. 27. 22:55

Szia!

Most éppen a kapszuláját szedem. Biztos, ami biztos. Nálam eddig minden ok. Mi újság? Elkezdted a fogyit?

184. csillagfürt (válaszként erre: 183. - Amiraanyu)
2010. márc. 27. 20:52
A teát még most a fogyi ideje alatt is iszod?
183. amiraanyu (válaszként erre: 182. - Csillagfürt)
2010. márc. 26. 16:22

Szia!

OK! Remélem én is, hogy megmaradunk!Én már a harmadik napnál tartok, az első volt csak rossz.

Hajrá! :)

182. csillagfürt (válaszként erre: 181. - Amiraanyu)
2010. márc. 25. 13:48
Köszi, azt hiszem csatlakozom hozzád:))Elég kibírhatónak tűnik, talán életben maradunk:)
181. amiraanyu (válaszként erre: 180. - Csillagfürt)
2010. márc. 24. 21:18

Szia! Nem vagyok profi a fogyókúrákban, sajnos. Én annak idején (utolsó nagy fogyásomkor) használtam egyszerre a teát és a kapszulát, de nem bírtam, állandóan hasmenésem volt, amikor nem a wcn ültem, akkor is zörgött a hasam, nekem sok volt a kettő együtt.

A tíz napos, hát az első nap után biztos abbahagytam volna (ma) ha nem lennék ennyire elszánt!:) Almát lehetett csak enni, na azt hittem , kidobom a taccsot, a gyomrom egész nap a torkomban volt, ráadásul, majd megvesztem az éhségtől és még csak szomjas se voltam, hogy legalább teával enyhítsem az éhséget! De holnap könnyebb lesz, talán.

1. nap 1,5 kg alma

2. nap 0,5 kg párizsi

3. nap 0,5 kg sajt

4. nap 1,5 kg héjában főtt burgonya

5. nap 0,5 kg sovány főtt marhahús

6. nap 1,5l tej, 5db kétszersült

7. nap 10 db kemény tojás

8. nap 1,5l tej, 5 db kétszersült

9. nap 0,5 kg virsli

10. nap 0,75 kg tehéntúró

Van fórum is a 10 napos diétáról. Szia!

180. csillagfürt (válaszként erre: 178. - Amiraanyu)
2010. márc. 24. 19:52
Köszi a választ. Én szűztea kapszulát szedtem, nekem jó volt. Persze, amellett se lehetett zabálni:) Most csak ezt a fajta teát iszom, gondoltam, ki kéne egészíteni a kapszulával. Vagy szerinted egyszerre a 2 sok lesz? Leírnád a 10 napos kúrát? köszi előre is, ha megteszed:))Szia!
179. amiraanyu (válaszként erre: 175. - 337ac1489c)
2010. márc. 23. 22:21

Szia!

Nem tudom, lehet az csak rontott volna a helyzeten.

Jó pénzért átveszem:)

178. amiraanyu (válaszként erre: 174. - Csillagfürt)
2010. márc. 23. 22:19

Szia!

A kapszula 1400 ft körül volt, 80 szem van benne.

A kapszulát én is csak pár napja kezdtem, ahogy írtam is, a tea , kiegészítve mozgással és odafigyelve az étkezésre tuti jó fogyasztó szer!

A kapszula intenzívebb hatást fejtett ki nálam, itt egyelőre csak a tünetekre célzok, hogy nagyon sűrűn jártam első két napban wcre, nagyon meghajtott, de enyhült. Egyáltalán nem vagyok éhes, nem kívánom a rágcsálást, pedig eddig rengeteget nasiztam. Inni egyébként is sokat iszom, de talán a kapszula szedése óta még többet. Eddig ennyit tudok írni, egy hónapig rá se nézek most a mérlegre! Ja kétszer két szemet eszem belőle. Étkezés előtt. Reggelizni normálisan reggelizek, elég korán, mert korán kelők vagyunk. Ebédre leves, utána csak nagyon lájtosat, négy után semmi, de nem is vagyok éhes.

Most találtam egy drasztikus, de jó és nem utolsó sorban olcsó diétát, 10 napos, holnaptól azon fogok élni. Nagyon elszánt vagyok:) :) Sok sikert mindenkinek a fogyókúrához!

177. 337ac1489c (válaszként erre: 176. - Csillagfürt)
2010. márc. 23. 21:08
Ha jól emlékszem, 1500-1600 ft volt...
176. csillagfürt (válaszként erre: 175. - 337ac1489c)
2010. márc. 23. 20:38
Mennyibe kerül a kapszula?
2010. márc. 23. 20:12

Sziasztok!


Én kb. 2 hete vettem a kapszulából, de csak napi 1-et mertem (napi 3-at ajánl, étkezések előtt), de csak annyi hatása volt, h. kicsit fellazította ill. gyakoribbá tette a székletet, valamint pár nap után már elkezdett fájni a hasam kicsit...


Kb. 4-5 napig szedtem, aztán abbahagytam...az étvágyam egyáltalán nem csökkent. Szerintetek napi 3-at kellett volna szedni?

174. csillagfürt (válaszként erre: 172. - Amiraanyu)
2010. márc. 23. 19:43
Hali! Én is pár napja iszom a teát. A kapszulát még nem próbáltam. Milyen a hatása? És az ára? Mert szedtem már szűztea kapszulát, de az most elég drága lett. Ez ha olcsóbb, megpróbálnám. Írd meg légyszi:)))
2010. márc. 23. 16:53
Ja és olvastam , hogy valaki nem cigizik azóta , ezzel én is így vagyok, nem esik jól. Már ezért megéri! :)
2010. márc. 23. 16:52

Sziasztok!

Pár napja kezdtem a kapszulát én is, a tea bevált, régebben ittam és 15 kilót fogytam. Persze mellette odafigyeltem, mit eszek és rendszeresen mozogtam. Két hónap alatt ment le és sokáig nem is jött vissza. Utána persze abbahagytam, szültem, nem mozogtam és szépen rám rakódott 17 kiló. :( Most újrakezdem. Mellékhatásként hasmenésem van, de enyhül, első két nap volt szörnyű. Nekem a teától is ment a hasam, de nem ennyire. Kíváncsi vagyok, most hogy fog menni a fogyás, megint elkezdtem tornázni és kevesebbet eszem, nem is kívánom, pl. az édességet egyáltalán nem. Mindenhez kitartás kell, ehhez is, de meglesz az eredménye! Hajrá!

2010. febr. 28. 22:23
A citromfű teát szeretem,sokat iszok.Holnap kipróbálom.
2010. febr. 28. 14:45
Hát olyan agyag íze van, de megszokható! Én mostanában citromfű teát iszom.
2010. febr. 28. 09:02
Kérdezni is akartam,hogy milyen is az íze?Már megszoktam,hogy a gyógyteákat csak natur iszom,de volt már olyan ami a lefolyóban végezte mert nem voltam képes meginni.Egyébbként ami bejön liter számra iszom.:-)
168. 6532c775dd (válaszként erre: 167. - 8e7527e564)
2010. febr. 27. 23:50
Hajrá, kitartás! Én édesítővel ittam az úgy egész iható volt :)
2010. febr. 27. 20:20
Sziasztok!Most találtam a fórumra.Veszek Pu-erh teát, kipróbálom.
166. Lius21
2010. febr. 22. 08:59
Sziasztok!Én ittam Pu-erh teát,nekem bevált,igaz hozzá nagyon ajánlom a chromium picolinate tablettát is ami nálam ténylegesen elvette az étvágyat(nem kívántam az édességet,és kevesebb adagokkal is bőven jóllaktam)Ezenkívül edzés előttre még az L-carnitint,ami zsírégető hatású.Én megfelelő étrenddel,és némi ilyennemű segítséggel fogytam 2 hónap alatt 10 kg.Egyébként semmilyen mellékhatásuk nincs az utóbbiaknak,nálam a tea sem okozott különösebb gondot!Igaz még hátravan 15 kg,de remélem nyárig az is lemegy:D:D
2010. febr. 16. 16:10

sziasztok.

regota gondolkozok ezen a kapszulan, mert lattam egy hirdetest rola, azert itt eleg sok pozitiv velemeny is van, lehet, hogy raveszem magam. en a csinileszek.hu-n lattam, arrol van velemenye valakinek?

2010. febr. 16. 13:12

Szia Simple!


Te mennyit fogytál eddig tőle?

163. simple
2010. febr. 16. 12:10
Egy tanácsom van ezzel kapcsolatban. Ezt is mint mindent, ésszel kell csinálni. Akkor nincs belőle baj. Olvasom , hogy van aki napi hármat vesz be, van aki még a teát is issza mellé. Jó hogy a bele is kijön szinte.... Rengeteg! Én napi egyet szedek, és semmi gondom nincsen tőle, se hasmenés, se hasfájás, görcsölés, semmi. Egyszer megyek a wc-re naponta, reggel ahogy normális.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook