Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » PSZÁF vizsgára készülök. Létezik olyan oldal, ahol az összes kérdésből lehet tesztet kitölteni? fórum

PSZÁF vizsgára készülök. Létezik olyan oldal, ahol az összes kérdésből lehet tesztet kitölteni? (tudásbázis kérdés)

7. 55875e9863 (válaszként erre: 5. - D26ecf54c1)
2012. nov. 21. 14:53

Oké, akkor más a helyzet, de azért jó ha utána nézel a biztosítós jogszabályoknak mert jó ha tisztában vagy azzal mit tehet meg veled a munkáltatód. (sok rossz tapasztalatom van)


A vállalkozói verziónak is vannak kellemetlen oldalai, figyelj oda ezekre, és sok sikert kívánok hozzá.

Ilyen online feladatsorról én is hallottam, szerintem kérdezz körbe akik éppen most csinálják valakinek megvan-e az elérési útvonal, vagy az oktatótól kell megkérdezni, ők is szoktak segíteni ebben.

Sikeres vizsgát kívánok! :)

2012. nov. 21. 14:00
Köszi mindenkinek a hozzászólást. Nekem is megvannak a kérdések-válaszokkal csak hallottam hogy van egy oldal, ahol online lehet tesztet is kitölteni.
5. d26ecf54c1 (válaszként erre: 2. - 55875e9863)
2012. nov. 21. 13:59
Köszönöm szépen. Vállalkozó leszek, vagyis másképp nem végezhetem a munkát, főállást meg nem találtam sajnos. Mellette jó volna a vállalkozóit kiváltani, más lenne az anayagi vonzata. Köszi
2012. nov. 21. 13:50
nekem megadták mind az 1500 kérdést plusz hozzá a válaszokat is!
2012. nov. 21. 13:01

[link]


A pszáf honlapján esetleg nézz körül, hátha van valami infó a vizsga kérdésekről.


(ha bemásolod akkor lehet lesz benne 1 felesleges szóköz, amit törölj ki, mert nem fog működni a link)

2012. nov. 21. 12:53

Én úgy tudom abból a laza 1500 kérdésből, vagy mennyi is pontosan, nem igazán lehet. Ha biztosítónál dolgozol általában ott vannak "dugiban" programok amikkel lehet gyakorolni szépen. De úgysincs annyi idő mire végig gyakorolja az ember mind az összes 1000 akármennyi kérdést.


(Mellékesben megsúgom:

HA 8 órás alkalmazotti jogviszonyba vagy, a pszáf-os vizsga letétele után válik VALÓBAN JOGILAG is visszakövetelhetővé a jutalék-visszaírás, főleg ha útközben leszámolnál.

Nem az első 1 évben ahogy reklámozzák,

pszáf vizsga nélkül NINCS:

-nincs aláírási jog az első 1 évben sem,

-nincs jutalék visszaírás, azt csak a felettesedtől vonhatják le,

-nincs egyedül szerződés kötés csak mentorral, illetve

-semmilyen nyugtatömb/bélyegző használata és pénzátvétel az ügyféltől tilos!!! Mindaddig amíg nincs pszáf vizsgád. Minden felelősség, az anyagi is, addig a csoportvezetődé, és a többi felettesedé.


Csak azért írtam ezt le, hogy ha ne adj isten nem vállalkozó vagy, hanem alkalmazotti jogviszonyba vagy, akkor jó ha ezeket tudod. tapasztalatból írom, mert fájó dolog amikor jogtalanul követelőznek, főleg mikor pont meg van vezetve az ember...)

2012. nov. 21. 12:31
Pszáf vizsgára készülök, létezik olyan oldal ahogy az összes kérdésből lehet tesztet kitölteni? Köszi a választ

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook