Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Prosztata gondok... fórum

Prosztata gondok... (beszélgetős fórum)


6. tutu79 (válaszként erre: 5. - Tutu79)
2021. szept. 17. 23:12
Ja és még lutein
5. tutu79 (válaszként erre: 1. - Livepower)
2021. szept. 17. 22:53
Esetleg Maca port, Indol-3-karbinol-t, vagy D-mannoz-t próbáltatok már?
4. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Livepower)
2020. jan. 10. 14:51
Szívesen! Régen voltam vizsgálaton, kéne menni... Csak gyarló vagyok, nehezen szánom rá magam...
3. livepower (válaszként erre: 2. - 80ASIQ)
2020. jan. 10. 14:48
Köszönöm a hozzászólásodat -:) Túlzás hogy gyakori rendszerességgel járok urológiai szűrésre,de párszor már voltam. Nem kellemes vizsgálat,ki lehet bírni..Utána PSA értéket nézik meg vérből. Én 66vagyok,de nem felesleges dolog a szűrés. A libidóra nincs jó hatással,akàr egy prosztata gyulladás,vagy más ivarszervi gyulladás..
2020. jan. 10. 14:37

Kedves Livepower! Csalódást fogok okozni mert érdemileg nem tudok segíteni, csak zavart, hogy nincs válasz a nyitó hozzászólásra. Mivel 62 éves vagyok, több mint valószínű, hogy a probléma számomra sem lesz ismeretlen. Vannak előjelei. Urulógos ismerősöm jónak tarja a Prostamol uno gyógyszert ami recept nélkül kapható. Más ilyen gyógyszer is létezik, de az kevésbé ismert. Hogy kinek melyik a jó, nem tudom, lehet, hogy alkati kérdés. Mondják a tökmagolaj fogyasztást is, sőt éppen tegnap hallottam valami újfajta gyógyszerről is, annak nevét nem tudom, a patikában biztosan tudnak felvilágosítást adni. Ha már a gyógyszer nem segít, akkor szükségeltetik a műtét. Az interneten nézegettem ezeket, több féle módszer is létezik. Még nem tartok ott, "fosok" az ilyesmiktől, de azt gondolom túl lehet élni. Csak feltételezem, hogy néhány napig katéteres lesz az ember. Hogy a műtétet követő időszakban hosszabb távon hogy alakul a szexuális teljesítőképesség, inkább nem írok, nem értek hozzá. Találgatni nem akarok. Az viszont gyanítható, hogy létező prosztata probléma okoz szexuális gondot. Tehát lényegében nincs vesztenivaló egy műtéttel, ha odajut az ember. Hátha akad valaki aki nálam okosabb, de itt a nők vannak többségben, mi férfiak elnyomottak és kiszolgáltatottak vagyunk...

( :D )

2020. jan. 10. 12:46
Azt hiszem hogy így 60-on túl,sokunk bajlódik illetve okoz kellemetlen tüneteket ez a kis mirigyes szervünk..E témában szeretnék eszmecserét kezdeményezni hasonló gondokkal küzdőkkel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook