Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Prof. Dr. Pajor Attila fórum

Prof. Dr. Pajor Attila (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 7. 10:57
Sziasztok! Valaki megosztaná velem a tapasztalatait a profeszorral kapcsolatban? Nagyon köszönöm!
2014. nov. 1. 21:49
Sziasztok! engem is érdekelne a doktor úr elérhetősége és a díja, mármint a rendelési díja :) köszönöm
9. zsanettibi (válaszként erre: 8. - Lancsa)
2013. febr. 12. 09:44

Szia!

Tudomásom szerint 06/1-313-78-56, ezen a számon tudsz az aszisztensnőjével beszélni. Magánrendelője a Pozsonyi u. 42. 1/3csengő, de erre kérdezz rá telefonon mert azóta változhatott.

Remélem tudtam segíteni.

2013. jan. 16. 15:41

Sziasztok!

Prof.Dr.Pajor Attilához szeretnék menni. Valaki meg tudná mondani a magánrendelése telefonszámát és címét?

Előre is nagyon köszönöm.

2012. okt. 12. 20:16
vagy szedjem be ma egyszerre mind a 4-et? mert a dokim azt monta mikor felirta h a verzes eso napjan kell kezdeni...
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Maja2000)
2012. okt. 12. 20:08
kezdd el szedni, mintha mi se történt volna
2012. okt. 12. 20:04
Sziasztok nem szedtem be a Rezia fogamzasgatlo elso 3 tablettajat a 28-bol...es mar ezelott beszedtem egy levellel....most mit csinaljak???hagyjak ki egy honapot es kezdjem ujbol a kovetkezo menstruaciom elso napjan?
4. tixtina (válaszként erre: 3. - Angyalbaba)
2012. aug. 12. 16:33

A barátnőm nála szült,és úgy kerültem hozzá.

Igen nálam komplikációmentes volt minden,illetve majdnem,mert a fiam belekakilt a magzatvízbe,ezért megcsászároztak óvatosságból-de szerencsére minden simán ment.

3. Angyalbaba (válaszként erre: 2. - Tixtina)
2012. aug. 12. 12:40

Szia,


köszönöm a gyors választ! És te hogy kerültél hozzá? Neked minden komplikáció mentes volt?

2. tixtina (válaszként erre: 1. - Angyalbaba)
2012. aug. 12. 12:30

Szia!A fiamat nála szültem-csak pozitív véleményem van róla,mind szakmailag,mind emberileg.

Sajnos nem tudom,hogy ma hol van magánrendelője:(

SOTE II-es klinikán -ha jól tudom,ő az igazgató.

2012. aug. 12. 12:24

Sziasztok!

A doktor úrról szeretnétek titeket kérdezni. Hogy ismeri e valaki és hogy milyen véleménnyel vagytok róla, és ha valaki meg tudná mondani hogy van e magánrendelése és ha igen hol azt nagyon megköszönném!

Ugyanis azt hallottam hogy ő foglalkozik speciális esetekkel is amilyen én is leszek mert trombózis hajlamom van! És ezek után arra gondoltam hogy ő lenne a megfelelő orvos a számomra!


Köszönöm a válaszaitokat előre is:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook