Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Problémás gyerek-Budapesti pszichológust keresek fórum

Problémás gyerek-Budapesti pszichológust keresek (beszélgetős fórum)


1 2
48. mentaldr. (válaszként erre: 5. - Fdóri)
2011. júl. 5. 17:38
ezek súlyosabb tünetek egy szimpla figyelemzavarnál.Gyermekpszichológus vagy pszichiáter kell. minél előbb.
47. mamcili (válaszként erre: 45. - Fdóri)
2011. márc. 28. 01:05

szerintem fontos lenne számára egy stabil rendszer kialakítása.

van egy könyv ami erről szól

Felnövekedni újra a címe

46. scluk
2011. márc. 27. 23:04
Én tudok ajánlani egy jó pszichológust a XXI. kerületben. 6000 ft-ot kér egy óráéert, ez az átlag ára egy magándokinak. Az én gyerekemnél 4 és fél évesen kezdődtek a problémák, de a nevelési tanácsadóban a pszochológus nem tudott vele mit kezdeni. Aztán ehhez a doktornőhöz kezdtünk járni. Rengeteget segített. Priviben megadom az elérhetőségét, ha valakit érdekel.
45. fdóri
2011. febr. 28. 15:44

Köszi hogy írtatok.

Szakértői vizsgálaton már voltunk, ők is csak pszichológust javasoltak...

2011. febr. 25. 14:32
Most látom,hogy eltűnt a "professzorasszonyunk" a fórumról :)))
43. 9c8432d068 (válaszként erre: 42. - Sunny1)
2011. febr. 25. 10:54

Valójában én is egyből rájöttem a turpisságra,azért is írtam neki a fórumra,ahonnan aztán semmi perc alatt eltűnt.

Csak aztán felbukkant itt,és sajnos úgy tudom,már "szedett áldozatot" is.

Ez a nő egy beteges elme lehet.....

42. Sunny1 (válaszként erre: 41. - 9c8432d068)
2011. febr. 25. 09:44
Vááááá, én egyből levágtam, hogy kamu, írni is akartam neki, hogy úgy van pszichológus diplomája, ahogy nekem, ez a fogalmazásmódjából és hibáiból is elsőre lejött, de aztán csak a klubtársaimmal osztottam meg a véleményem, és bejártam a fórumra röhögni...
41. 9c8432d068 (válaszként erre: 40. - Megryan)
2011. febr. 24. 13:47

megryan


Csatlakozom hozzád a véleményedet illetőleg.


Tegnap fel mertem tenni a kedves úgynevezett "pszichológusnőnek",hogy valóban az e,akinek kiadja magát?


Láss csodát,egyből eltűnt az ominózus fórum,ahol hirdette magát.

Most itt került elő újra,hogy szédítse a hiszékeny népet.

Ez talán valami betegség lehet nála,hogy hülyének néz mindenkit????


Szegénykém,azt írja/írná az adatlapján,/ha tudna helyesen írni/hogy egyetemi tanár :))))/Még azt sem tudta jól leírni,hogy"egyetemi tanár vagyok"/


Az előző topicban lévő helyesírási hibáit felsoroltam tételesen. Egy egyetemi tanár nem ejt ennyi hibát az írásaiban,és odafigyel arra,amit leír. Sajnos,már törlésre került,így nem lehet látni....


Fogalmam sincs,miért kell valakinek szélhámoskodni,és visszaélni mások kemény problémájával.


Részemről figyelmeztetni fogom a moderátort,ha nem fejezi be a "műsorát" a kedves "pszichológusnő".

2011. febr. 23. 21:31

Hiába töröltetted a másik két topicot, itt is megkérdezem, ha tényleg pszichológus vagy, miért írtad a másik honlapon, hogy pszichológusnál jártál és jól vagy...

[link]

243.160-as hsz.

sziasztok....nemrégiben barátnőm kapott innen egy cimet, egy zseniális pszichológusnő cimét. Elmentem vele, mert nagyon kellemes hölgy volt.Azóta többször voltam nála, és most nagyon jól érzem magam. Köszönöm segitségeteket, ha segithetek valakinek szivesen küldöm a hölgy elérhetőségét én is nektek. sziasztok.


Ha tényleg pszichodoki vagy, akkor egyszerűen csak magyarázd meg, és ne töröltesd a topicot, ahol fel merik tenni a kérdést...

39. Taki71
2011. febr. 22. 08:07

Szia

Keresd fel a Pest megei Önkormányzat Tanulási Képességet vizsgáló szakértői és rehabilitációs bizotttságot.Ők foglalkoznak ezzel.

2011. febr. 19. 12:32
nálunk kiderült, hogy a gondok hátterében az olvasási problémák vannak, egyébként jó jegyeink vannak.
2011. febr. 19. 12:31

Dóri!

Itt elolvasva amit írsz, már rég az országos felmérésen kéne túl lennetek.

Tanulási képességet szokták felmérni, ezzel együtt pszichológiai vizsgálatot is készítenek és úgy irányítanak tovább.

36. fdóri
2011. febr. 19. 12:04
Nincs senkinek személyes tapasztalata??? Nagyon szeretném helyre hozni, amit eddig eltoltunk. Mindig másokra hallgattunk, most úgy gondlom, hogy én fogom megoldani a gondokat, ahogy én látom jónak. Erre egy pszichológusra van szükségem.
35. fdóri
2011. febr. 18. 19:37
Egyébként, ha nem lenne rossz akkor sem hagynám hogy fél óránál tovább játsszon a ps-el.
34. fdóri (válaszként erre: 33. - A0c1361e44)
2011. febr. 18. 19:36

Már így is évvesztes volt... Igen a környezetváltozással, sőt a mostani 'környezettel is baj van, de ezen nem tudunk egyenlőre változtatni...

Egyébként a ps-t kb 3 napja kezdte el, apuci ráragasztotta...Inkább dícsérni próbáljuk, de nem segít. Úgy gondolom, hogy mi ezen már nem tudunk változtatni, segítségre van szükségünk.

33. a0c1361e44 (válaszként erre: 32. - Fdóri)
2011. febr. 18. 19:22

Valószinű, hogy a környezet változás megviselte. Sokat kellene vele foglalkoznod. Tudom, hogy nehéz időt találni rá, de fontos. A büntetés csak akkor legyen ha jogos és a büntetés olyan legyen, ami nem túl, de azért zavarja és be tudod tartani.

Tehát a PS megvonás jó, de azt ne úgy, hogy egyáltalán nem játszhat, hanem mondjuk mx napi fél óra lehet. Egyébként nem értem miért kellett mennie suliba feltétlenül. Év vesztes és még 1 évet oviba maradt volna.

Ne hangsúlyozd ki, hogy rossz, inkább azt, hogy ő milyen aranyos, kedves, jó gyerek. Nem tudom hasznosakat irok e, de én mindenképp előbb magam próbálnám megoldani.

32. fdóri (válaszként erre: 31. - A0c1361e44)
2011. febr. 18. 19:06

Szia


Inkább csak a suliban, itthon tudjuk kezelni... Leginkább elbeszélgetek vele. Ha épp valami nagyon olyanhoz nyúl akkor néha rá szoktam csapni a kezére. 8 és fél éves. Óvoda nagy csoportban annyi volt a probléma hogy nem úgy próbált barátkozni, a játékba 'beszállni' ahogy kellett volni. Aztán a nevtanban azt mondták hogy nem iskolaérett, de kellett suliba mennie, mert aug. 3o-án töltötte a 7et. Kislétszámú iskolába irattuk, mert ezt tanácsolták. Szörnyű volt. Minden rosszat megtanult, amit csak lehetett. Káromkodás, verekedés, szemtelen viselkedés.... Ezután költöztünk, új iskola.... Tehát ilyen jellegű problémáink 1,5 éve vannak. Előtte is egyértelmű volt hogy nem egy átlagos gyerek. Egyébként mindenkivel szívesen, illően beszél, de mostanában velem is szemtelen....

Eddíg senki sem segített, reménykedem hogy egy pszichológus tudna...

2011. febr. 18. 18:43

Az iskolában vannak magatartás zavarai vagy otthon is?

Te mit teszel, ha a gyerek olyat csinál, amit nem kellene?

Miért gondolod, hogy csak pszichológus tud segiteni?

Mennyi idős a gyerek? Mióta vannak ilyen problémák?

2011. febr. 18. 17:05

Azért kapsz egy linket abból kerületből felhívod Őket és ha nem fogadnána de imádkozunk minden rendben legyen akkor még utána kérdezhetsz Többinél is.


A linkek:


[link]


Az összes budapesti kerületi tanácsadó itt linken megtalálható.


[link]

Ezen belül meg találhatsz pszichológusokat.


Kérünk szépen ne haragudj most tudtuk csak küldeni mert sokat fagyott net meg a gépünk most lett végre jó.

2011. febr. 18. 16:33
Akkor mindjárt nézünk neten s kapod linket és ott kiválasztod Kihez viszed így rendben lesz e?
28. fdóri
2011. febr. 18. 16:22
Nem tudom hogy ott fogadnánek-e. Szívesebben vinném egy maszekhoz, akinek fizetek, de tudom hogy segít, mint hogy elvigyem még 6 helyre és és 5 év múlva is ugyanitt tartsunk.
2011. febr. 18. 16:20
Esetleg XIX.kerületiset ha találunk megírhatjuk ide az elérhetőséget meg nevet?
26. fdóri
2011. febr. 18. 16:09
Ott voltunk, bár már elköltöztek a mártírok útja 49be.
25. fdóri
2011. febr. 18. 16:07

Igen a kerületi nevtannal nem volt meg az összhang...

Volt is szó róla hogy járjunk oda, de pszichológushoz.

Aztán a suliban erősködtek a szakértői vélemény miatt, hogy ott majd biztos többet tudnak segíteni...

Egyébként is olyan furcsák ezek e nev.tan.-ban...

2011. febr. 18. 16:06

Dóri itt voltál e szeretnénk ezt szintén kérdezni?

Azért kérdezzük Őt mert utána kerestünk itt a neten Neked.

XX. KERÜLETI NEVELÉSI TANÁCSADÓ

Vezetője: dr. Szakács Katalin

Címe: Budapest

Mártonffy u. 76-84.

1205

Tel.: 283-4542

23. katácskák (válaszként erre: 1. - Fdóri)
2011. febr. 18. 16:03
Velük nem tudtál zöld ágra vergődni?
22. Sunny1 (válaszként erre: 19. - Fdóri)
2011. febr. 18. 16:02
Én csak annyit nem értek, hogy ha tanulási nehézséget állapítanak meg, akkor a terápiát is ki kell hogy jelöljék, amit vagy az iskolának vagy a nev. tan.nak kell teljesítenie..
2011. febr. 18. 16:01
A kerületetben ahol laktok abban a Nevelési tanácsadóban voltatok e szeretnénk kérdezni?
20. fdóri (válaszként erre: 18. - Katácskák)
2011. febr. 18. 15:57
Ráérek, ha másfél évig ráértünk nem hiszem hogy pár óra-nap ne lenne mindegy...
19. fdóri
2011. febr. 18. 15:55

Mindkét véleményben az szerepel hogy tanulási nehézségekkel küzd, de nem ezzel van a probléma. Ha leültetem és odafigyel bármit megold...

Az a baj hogy nem figyel oda. A rosszaságokat amiket írtam, azt is valahogy tudat alatt csinálja... nem tudom

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook