Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Próbáltátok már a Ceramicore kerámia serpenyőt? Mi a véleményetek? fórum

Próbáltátok már a Ceramicore kerámia serpenyőt? Mi a véleményetek? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 14. 13:43
Köszi a véleményeket!Megrendeltem én is !!!:-))
2012. nov. 12. 16:17
Szerintem nem drága. 2-10E-ig láttam. Zepter 30nál kezdődik, Tupperes is. Ez meg jobb, mondom úgy hogy forgalmazok tuppereset. Teflonnál sokkal jobb.
6. Lonci55 (válaszként erre: 5. - G1977g)
2012. nov. 12. 12:06
A hófehér kerámia bevonatnak köszönhetően mostantól minimális mennyiségű olajban, vagy saját levükben készítheti el ínycsiklandó ételeit, mindezt gyorsan, egészségesen, letapadás nélkül. Szia köszi a hozzászólást,a fenti sorokat úgy másoltam a termék ismertetőből.A hozzászólások alapján remek dolog ez a serpenyő,rövidesen vásárolok ,és kipróbálom
2012. nov. 11. 21:00
Lehet benne palacsintát vagy tojást sütni? Nem ragad le? Serpenyőt kellene vennem, lehet ilyet fogok. Eddig mindig Tefalt vettem, hát az sem olcsó sajnos.
2012. nov. 11. 18:16
Egy éve vettem kerámiabevonatos serpenyőt, nagyon szeretjük, nem ragad le benne semmi, és nem is ártalmas benne ételt készíteni. Hátránya, h nem olcsó.
2012. nov. 11. 16:33
Nekem csak teflon serpenyőm van. A kerámia az milyen? Nem ragad le benne az étel? Mi a különbség?
2012. nov. 11. 16:19
Azt a márkát nem, de 5 napja vettem egy 24 centiset 3400-ért, ez közepes ár, mint a kerámia vastagsága. Azota naponta 2x csinálok benne vmit h probálgassam és teljesen beleszerettem. Ugy hogy van mellette zepteres és tupperes fém serpenyöm is
2012. nov. 11. 15:35
Érdekllődnék próbáltátok e a Ceramicore kerámia serpenyőt? Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook