Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használ valaki hosszabb ideje kerámia bevonatú serpenyőt? fórum

Használ valaki hosszabb ideje kerámia bevonatú serpenyőt? (beszélgetős fórum)


8. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2015. aug. 30. 22:02

Elég régóta van már edényem, használom mindenre, igaz mosogatógépbe nem tenném.

A palacsinta sütőben kipróbáltam zsiradék nélkül sütni, megy, nagyon jól.

2013. nov. 11. 11:35
Még mindig nagyon jó!!!:)
6. 10846c73f8 (válaszként erre: 5. - Kakukkfű)
2013. szept. 11. 21:42

Minőség függvénye az is. Pl a gagyibbaknál hajlamos visszaégni a nyél felé, vagy egyenletlen a külső festés és az okozhat gondot később.


Nálam a márvány bevonatú edények jobban beváltak az ilyesmire. Vicces, de ízre is más lett.

2013. szept. 11. 21:31
Ezekben az edénydkben lehet flambírozni?
4. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2013. szept. 11. 21:11
Mosogatógépbe teszem, másfél éve használom a serpenyőket és a tepsit...olyan mindegyik, mint új korában:)
3. 10846c73f8 (válaszként erre: 1. - Anyagi)
2013. szept. 11. 21:08

Stim. Rossz volt a minősége. Volt szerencsém már jobbhoz és rosszabbhoz is.


A minőségiek tovább bírják, de azok se a végtelenségig. Az eddig rekorder 2 évig bírta.


Kézi mosogatás, és x időnként teljes zsírtalanítás után kiolajozva állni hagyni ... némileg kitolhatja az életciklusát.

2013. szept. 11. 21:04
Én egy éve használom és imádom. Semmi nem tapad le benne, semmi baja , úgyanúgy csúszkál a tükörtojás mint az elején, mondjuk én gépbe nem raktam be.
2013. szept. 11. 20:30

Használ valaki hosszabb ideje kerámia bevonatú serpenyőt?

Nekem az elején úgy csúszkált benne a tükörtojás, mintha jégen csúszna, de néhány hónap múlva ez megváltozott. Talán lekopott a felületétől a felső réteg? Nem karcos és a mosogatást is puha szivaccsal és folyékony mosogatószerrel végeztem - viszont az igaz, hogy volt néhányszor a mosogatógépben is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook