Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Próbálta valaki homeopátiás szerrel orvosolni csecsemője hasfájását? Bevált? fórum

Próbálta valaki homeopátiás szerrel orvosolni csecsemője hasfájását? Bevált? (beszélgetős fórum)


11. kryssz
2009. máj. 25. 11:36
bár régen indult a fórum, talán hasznos lehet valakinek...a mi kislányunk is nagyon hasfájós volt, mindent kipróbáltunk, amit a neten ajánlottak, de semmi nem használt, míg végül elmentünk egy homeopata gyermekorvoshoz, aki többféle szert is ajánlott míg végül kb. 2 hét alatt teljesen elmúlt a picikénk pocakfájása!
10. vikvar
2008. dec. 7. 18:33
mi a chamomillat adtuk neki és elmúlt most a fogzásra is ezt adjuk és arra is!
2008. nov. 4. 13:55
Köszönöm, megpróbálom...
2008. nov. 3. 22:14

szia!

szerintem érdemes lehet megpróbálnod homeopátiás szerrel. Ehhez figyeld meg kicsit a babád hasfájását, jellegzetességeit: mkior fáj jobban, ilyen a széklete(szín, állag), hogy viseli a hasfájást, mennyire heves a sírása, mennyire puffad a hasa stb. Utána pedig a [link] linken találsz egy telefonvonalat, ahol homeopátiás orvosok adnak telefonos tanácsot. Érdemes velük konzultálni, mert ha jól sikerül kiválasztani a szert, jó eséllyel tud segíteni!

2008. okt. 31. 10:42
Köszönöm a válaszokat, bízom benne, hogy hamarosan javul a helyzet...
6. f9a0a36712 (válaszként erre: 1. - Bezike)
2008. okt. 30. 19:53
Tarts ki! Pár héten belül elmúlik.:-) Az enyém 8 hetesen abbahagyta.
2008. okt. 30. 19:52

Szia!

Nekünk bevált a homeopátia!

Arnica montana 9 ch

colocynthis 9 ch

Ezt a kettőt adtuk neki.

4. 1e958693ca (válaszként erre: 3. - Bezike)
2008. okt. 30. 17:59

A védőnődnél érdeklődj, felénk ők tartanak ilyen tanfolyamot ( díjmentes ).

Hát, a fogásokat nehéz lenne elmagyarázni, élőben látva jobban érthető, de nem egy bonyolult dolog.

Van a neten babamasszázs.lap, és ott a technikáknál online videó. Talán úgy könnyebb, mintha leírom.

2008. okt. 30. 16:26
Így, hogy masszázs, konkrétan nem. Minden evés előtt pukiztatás tornázással és has-simi, de nem szereti sokáig, nyűgös lesz.
2008. okt. 30. 16:24
Tudom, nem ez a kérdés, de próbáltad már nála a babamasszázst? Az enyémnek elmúlt a hasfájása a masszázstól.
2008. okt. 30. 16:08
Sziasztok. Kisfiam 6 hetes és nagyon hasfájós. Elég sok mindent kipróbáltam már, természetesen nem használt. Olvastam a homeopátiás szerekről, ott van több féle is, amit hasfájásra javasolnak. Érdeklődnék, hogy valaki adott-e a babájának és használt-e neki.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook