Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki SINKÓ ANDREA 3 in 1 c. kazettáját? Milyen érzés volt végigcsinálni? fórum

Próbálta már valaki SINKÓ ANDREA 3 in 1 c. kazettáját? Milyen érzés volt végigcsinálni? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 15. 15:38

Régen rendszeresen csináltam. Szerintem nagyon jól átmozgat, de elég kemény. Amit külön élveztem, az a pszichikai hatása, remek feszültség levezető.

Most újra elővettem, de elsőre nem tudtam végigcsinálni. Fokozatosan haladok, a nyújtást részt sosem hagyom ki, és egyszer az alapot csinálom, egyszer az erősítőt. /vagy a felét :)/

2008. ápr. 13. 19:12
Senki többet harmadszor??? Nem nézem folyton a topicot, ha valakit érdekel, priviben jelentkezzen.
2008. ápr. 11. 21:51
Nekem kazettán is megvan, de már nem használom, mert vegvettem dvd-n, felajánlom a kazettát az leggyorsabb jelentkezőnek.
2008. ápr. 11. 21:50
Szerintem nagyon jó, érezni rajta a sportolói múltat és az elméleti tudást. Ráadásul az egyénisége is sokkal megnyerőbb a számomra, a Schobert család, vagy Béres Alexandra, bár kétségtelenül nagyon jók az ő dvd-ik is.
2007. nov. 21. 14:40
igen,most kezdem valamikor. DVD bekészítve. fejben már megvan az elhatározás,köszi!
2007. nov. 20. 19:34
Nem annyira vészes. Ha most kezded a tornát, akkor igen. :) Egy teljes ksickox-aerobik edzés sokkal keményebb, és hosszabb is az ugribugri rész.
2007. nov. 20. 17:04
Annak idején, még a szülésem előtt csináltam,nekem nagyon bejött. Mivel lassan megint nekiállok fogyózni,ismét előveszem...
2007. nov. 20. 16:54
Próbálta már valaki SINKÓ ANDREA 3 in 1 c. kazettáját? Milyen érzés volt végigcsinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook