Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Premenstruális szindróma - PMS fórum

Premenstruális szindróma - PMS (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Premenstruális szindróma - PMS

1 2 3
83. Ágio8405 (válaszként erre: 82. - A_szilvi99)
2022. máj. 6. 19:08
Akkor az alap hőd is magas. Így természetes ha a luteális fázisban ennyi.
82. a_szilvi99 (válaszként erre: 81. - Ágio8405)
2022. máj. 6. 18:29
36,8 általában. de igen már egy ideje észrevettem hogy előjön így előtte.
81. Ágio8405 (válaszként erre: 80. - A_szilvi99)
2022. máj. 6. 15:53
Ha rendszeres simán lehet ettől. Alapból mennyi a testhőd? Ha amugyis magasabb végképp normális. Anyukám alap testhője pl 36,9 körül van
2022. máj. 6. 14:41
Sziasztok. Nem tudom olvassa e még valaki, mert nagyon régi a legutóbbi komment. De ha igen, akkor valaki tapasztalt olyat, hogy menstruáció előtti héten hőemelkedése van? Mert nekem is van több pms tünetem is, de ez amit furcsállok, hogy akár 37,6-ig is felmegy néha a testhőmérsékletem, meg fáj a fejem is sokszor.Ez normális, vagy orvoshoz kéne mennem vele?
2015. aug. 19. 14:29
Sziasztok! Nekem 2éve kezdődtek a tünetek amikor kikerült, hogy vashiányos lettem! Azóta minden hónapban egyre rosszabb, az utóbbi mensi előtt alatt már hányinger, szédülés is volt a rossz közérzettel együtt! Konkrétan munka képtelen voltam, egész nap ágyban voltam! Ligetszépe kapszularól ki mit tud?
2012. dec. 20. 10:27

Sziasztok!

Nekem az égvilágon semmi nem segített eddig. Sem a gyógyteák, sem a gyógykészítmények, sőt... a Premens tabletta még nagyobb kárt okozott. :(


Nem tudom mitévő legyek, néha már azt kívánom, bár férfi lennék.

2011. jan. 16. 17:41
Nekem a nagyon kellemetlen mellfeszülést (kb két héttel a menses előtt már éreztem)egy gyógynövényes termék szüntette meg: orbáncfű, galagonya,magnézium, B vitaminok szabályozzák a hormonok egyensúlyát. Amikor abbahagytam a szoptatást, még hónapok múlva is fájt a mellem, előfordult, hogy nem tudtam a kislányomat magamhoz ölelni, annyira érzékeny volt. Kb egy hónap alatt megoldódott a problémám, a menstruációs görcsök sem olyan vészesek. Priviben szívesen írok részleteket.
76. Erusss (válaszként erre: 75. - Cyntia)
2010. febr. 6. 14:49

Ok, mindenképp jelzek,


nagyon szép a kiscsaládod :)


puszi és jó egészséget nektek!!!!!!!

75. Cyntia (válaszként erre: 74. - Erusss)
2010. febr. 6. 14:02

Természetes, hogy nem egyből, de azért nemsoká.. mert az egészségedről van szó..

Te is nagyon jó fej vagy, és köszönöm, hogy megdícsértél: ez nagyon kell a mindennapokban és egyre kevesebben tudjuk ezt megtenni.. De Te igen :D!

Ha csak a saját példámmal is, de segíthetek, az engem boldoggá tesz :D!

Kérlek majd jelezd, hogy hogy állsz..

Puszi!

74. Erusss (válaszként erre: 73. - Cyntia)
2010. febr. 6. 13:40

Nagyon kedves vagy, köszönöm a szavaid, sokat segítenek, megpróbálok, bár nehéz lesz, idő kell még.....


sok sikert a gyakorlathoz, és kitartást :)


puszillak, nagyon jó fej vagy :)

73. Cyntia (válaszként erre: 72. - Erusss)
2010. febr. 6. 10:24

Megértelek..


Én 10 évig sportoltam. Folyamatosan vérvételre kellet mennünk. Az első volt akitől vettek, az én voltam, mert annyira féltem, hogy 3-na fogtak le, hogy megy tudják tenni.

Azóta felnőttem. Gyereket vállaltam: ott többször is szúrnak a gyerek miatt, és egyedül megyek, így nem tudok/tudtam hisztériázni...


Most tudod hova megyek jövő héten? Kórházba gyakorlatra, mert másodéves szülésznő hallgató vagyok a SOTE-n : és én fogok mindenkit szurkálni.


A félelmeiddel szembe kell nézni: le kell őket győzni, mert különben ők győznek le téged. Főleg ha az egészségedről van szó..


Ráadásul földi (nyiregyházi) vagy: én is..


Kérlek: a kedvemért.. Ne figylej oda, mikor csinálják.. Kérj meg valakit, hogy menjen el veled.. Meg se lehet érezni, ha nem figyelsz rá.. Minnél jobban rá"görcsölsz" annál rosszabb..


Puszillak!

72. Erusss (válaszként erre: 71. - Cyntia)
2010. febr. 5. 21:08

hát mindentől...ha elmondanám h egy rossz fog 6 éve keseríti meg az életem...meg a góc a számban...és ettől a mandulám is vacakol...sokan nem értik meg...makacs vagyok tudom....voltam egyszer nőgyógyhoz, vérvételt írt ki, majdnem elsírtam magam mire kiböktejm h félek a vérvételtől....nem mentem el...most letelt az egy év a rákszűrés óta, azt mondta h hormonzavar valószínűleg, de azért kella vérvétel...


..folyamatosan küzdök magammal és a félelmemmel...nem tudom mi lesz...egy vércukormérést nem merek megcsinálni :(

71. Cyntia (válaszként erre: 70. - Erusss)
2010. febr. 5. 20:32

Értelek. Minden bizonnyal a hormonjaid vannak megzavarodva.. Ezt fogja az orvos valószínüleg kivizsgálni.

Mitől félsz?

70. Erusss (válaszként erre: 69. - Cyntia)
2010. febr. 5. 20:17

Szió, hát nem szedek, egyszer szedtem, rosszul voltam...nincs gyerekem, az elkövetkező időben nem is szeretnék :)


még gyűjtöm a bátorságom h elmenjek dokihoz....:(

69. Cyntia (válaszként erre: 68. - Erusss)
2010. febr. 5. 17:24

Hát pedig ez így nem játék!

Fogamzásgátlót szedsz?

Van már gyereked? ..és szeretnél?

68. Erusss
2010. febr. 4. 20:44

Sziasztok, nem tudom jó helyen járok-e...

évente 1-stzer van menszeszem, most pedig 2 hónapja vérezgetek gyengén...nem tudom mi a baj...valaki tapasztalt már ilyet???????


sose volt rendszeres....orvoshoz nem megyek, össze kell szedni magam...:(

2010. jan. 4. 12:50
Engem is hasonló tünetek gyötörtek, de már négy hónapja nem vettem be görcsoldót és fájdalomcsillapítót sem. Nem mondom, hogy nem fájdogál a hasam, nem feszül előtte a mellem, de minden sokkal elviselhetőbb. Az én csodafegyvereim: ligetszépe kapszula algával, cinktabbletta, ha szükséges, akkor mensi alatt melegítőpárna a pocakra. Már nem rettegek mensi előtt!!!Minden ok!!!
2009. nov. 24. 15:56
Látom a kérdőjeleknél mellényúltam. Bocsi. Babám itt zavargott mellettem. :)
2009. nov. 24. 15:48

Nekem 2 hét a menszi előtt + végig alatta (8-9 nap) - utána 1 hét happy és kezdődik minden előlről. nagyon csábító ez a barátcserje-kapszula, de szoptatás alatt - gonolom -, ezt sem szabad. Valami homeopátiásról nem tudtok, vagy valami ami legalább a depit enyhítené, mert szoptatni meg akarok nagyon. Ha pedig tényleg prolaktinos probléma, szopiztatásnál vajon nem baj, ha megbolygatjuk. Mert akkor inkább szenvedek még. :)

Köszi előre is minden jóindulatút, okosat, amit írtok.

64. Marleine (válaszként erre: 63. - Tidike)
2009. nov. 12. 19:35

Szívesen:)

Én vízzel felhígítom és úgy iható lesz, sőt egészen frissítő a hatása.

63. Tidike (válaszként erre: 62. - Marleine)
2009. nov. 12. 08:04

Már alig várom hogy végre ihassak belőle:)

Nagyon bízom benne, hogy használni fog:)

Köszi a segítséged!

62. Marleine (válaszként erre: 55. - Tidike)
2009. nov. 11. 15:14

A kombucha nekem segített!

2 hónapja iszom, és most semmi fájdalmam nincs!

Hihetetlen:) Még az előző menzesz is fájt egy kicsit, de a mostanit meg sem éreztem.

Kitartás, nemsoká kész lesz neked is a gombaitalod:)

61. Borsa
2009. nov. 11. 14:00

Hölgyek, meg kell állapítanom, hogy irány a patika, meg a barátcsrje!!!! Hess - hess!

Mindenki megérdemli, hogy ne kelljen szenvednie azokon a napokon, hisz ez életünk velejárója.

60. Tidike (válaszként erre: 59. - Cyntia)
2009. nov. 11. 13:47

Akkor ma már mindketten formában vagyunk:)

persze a fejfájásomat leszámítva. Ez most velejárója a havimnak. Elvileg holnapra már el kell múljon a fájás.

59. Cyntia (válaszként erre: 57. - Tidike)
2009. nov. 11. 13:27

Tegnap én se :-(!

De ma már.. :D!

2009. nov. 11. 13:04

Igen, pont ezek a tulajdonsagok jellemzoek, de a torna sokat seit, meg persze en egy kis gyogyszert is beveszek, mert maskulomben tul ingerlekeny vagyok, es elojon a HAZISARKANY szindroma!

Ne hagyjatok a zoldszemusarkanyt, hogy kibujjon beloletek, azt senki sem szereti!

57. Tidike (válaszként erre: 56. - Cyntia)
2009. nov. 11. 10:00
Igazad van, tegnap nagyon nem voltam formában:)
56. Cyntia (válaszként erre: 55. - Tidike)
2009. nov. 10. 14:02
Míg a felfogásod nem változik: ne várj testi javulást..
55. Tidike
2009. nov. 10. 08:56

Megint elkezdődött, tegnap este óta fáj a fejem, felpuffadtam mint egy jóllakot tehén legelés után és legszívesebben elvújdokolnék az emberek elől, de nem tehetem, dolgozom.

Azt hiszem én is kipróbálom a barátcserje kapszulát, mert ez így szörnyű.

54. Marleine (válaszként erre: 53. - Cyntia)
2009. nov. 9. 21:33

Igen ez igaz. Sokszor a kérdésben a válasz is ott van:)

Majd igyekszem, egyszer csak összejön:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook