Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Power balance karkötő fórum

Power balance karkötő (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 22. 21:57
sziasztok, mennyiért árulják az eredeti karkötőt ha szabad kérdezni? gondolom a piaci 800 forintos egy fabatkát sem ér. vagy igen? Nekem sarok fájdalmaim vannak kb. két hónapja, szeretném kipróbálni...
2011. aug. 21. 21:38

pincike!

Tegnap küldtem pü-t, megkaptad?

2011. aug. 21. 09:18
Néhány vélemény a sok közül..
2011. aug. 21. 09:17

„Nekem saját tapasztalat, hogy az ízületi gyulladás miatt nem tudtam reggel mozgatni az ujjaimat és nagyon fájt. Felvettem a karkötőt,és délután meglepődve vettem észre, hogy nem is emlékszem mióta nem fáj és újra tudok gépelni. Észrevétlenül, fokozatosan múlt el.


Vásároltam az anyukámnak is, aki már a 70-t átlépte és mióta hordja, sokkal stabilabbnak... érzi a járást, biztonságosabbnak érzi a közlekedést! Szerintem érdemes kipróbálni. A puding próbája az evés… :)”


J. M.

2011. aug. 21. 09:14

"Nekem nagyon bejött a karkötő, sokkal kevesebb idő alatt regenerálódok mint a viselése előtt;

kiegyensúlyozottabbnak, összeszedettebbnek érzem magam.

Nem érzek feszültséget,nem fájnak az izületeim és egész nap "pörgök ezerrel" mindenre tudok figyelni és nem vagyok fáradt.

“Nekem nagyon bejött...”Még egyszer ezer köszönet a karkötőért...."

Erzsi Zalából

2011. aug. 21. 09:12

Hologramos karkötő tapasztalat:

"Menyemnél a pozitív hatás szinte azonnal jelentkezett. . beindította a bélmozgást. . sokszor 4-5 napig nem tudott semmit produkálni. . a karkötőtől naponta kétszer ment wc-re:) Emellett pedig végtelen nyugalom szállta meg. . úgyhogy meggyőződött róla, hogy jól működik. . rendelnek Ők is:)



Tapasztalat:

„Én egyelőre, ami tuti, az az, hogy pörgök tőle egész nap, és nagyon erősek az álomképeim! Az egyik legjobb tapasztalatom, hogy mivel műtötték a térdemet, sokszor fáj, viszont meglepődve éreztem, hogy a karkötőt viselve nem érzek semmit, vagyis fájdalmat. Múltkor lecseréltem egy másik, az öltözékemhez passzoló karkötőre, mert mentem szórakozni, viszont sajnos hamar újra jelentkezett a térdhasogatás…nah azóta le sem veszem!


Igaz a férjem nem futja körbe tőle a tavat, viszont nem fáj a bokája futás után. Ráadásul kifejezetten tetszik neki a fekete karkötő."

S.M.

2011. aug. 21. 09:08

Hologramos karkötő tapasztalat:

"Nálunk az egész család ezt hordja, de már van mozgáskorlátozott tapasztalat is. 3 órája hordta a szélütés miatt bal oldalára béna bácsi, amikor elkezdett melegedni a bal keze. Bizsergést érzett benne, ma már rendesen van benne keringés. 1 héttel később felhívtak, hogy megmozdultak az ujjai. Azóta tornáztatják, és emelni tudja a kezét. Most itt tartunk, aztán kíváncsi leszek, ha már eltelik 2-3 hónap és eljut a hatás a sejtszintig, mi lesz vele! R"

2011. aug. 21. 09:04
Ezt én is olvastam..de nem győzött meg, hála az égnek:)
2011. aug. 21. 09:03

Sziasztok!

Én is most gondolkodom a vásárláson, de ez a cikk elbizonytalanított.

Tényleg beismerte a PB-t gyártó cég, hogy kamu az egész karkötő?

[link]

28. homokóra (válaszként erre: 27. - Coci)
2011. aug. 19. 12:30
Az nem baj... a félkör amerikai, a tiéd pedig európai..ha a két jelzés(méret és "e" betű ott van, akkor biztos lehetsz benne, hogy eredeti:) Remélem, tudtam segíteni:)
27. coci
2011. aug. 19. 11:35
sziasztok! Az eredetire félkövér ill dőlt betűvel írtak??? Nekem van most egy, a hologram olyan, mint amilyennek kell lennie, ill. az e betü, meg a méret jelzés is benne van, viszont a power balance nem félkövérrel van írva!
26. Jakata
2011. aug. 2. 22:53
Most talalta a strandon egy ilyen karkotot.Varom a hatast!!
25. diamiex (válaszként erre: 24. - Amcsika)
2011. júl. 12. 11:47

Sziasztok!

Én is hasonló cipőben jártam szerettem volna karkötőt venni, de mint kiderült hivatalos képviselet hiányában a forgalmazás nem is létezik Magyarországon, egy ismerősöm hívta fel a figyelmem a Point Break karkötőre, ami eredetiben is elérhető folyamatosan itthon is. Ami nekem nagyon tetszik 4 napos használat után vettem észre a jótékony hatását sokkal frissebb vagyok és kiegyensúlyozottabb nekem is voltam menzesz ideje alatt fájdalmaim nem mondom, hogy megszűnt viszont elviselhető az óta. Részemről én folyamatosan sportolok és ott is észrevettem javulást a teljesítményemben a Párom is kapott tőlem egyet szintén sportol nagyon szkeptikus, de bevallotta az erőnléti edzések alatt vette észre nem fárad el olyan gyorsan. Online rendeltük az elsőt, azt itt, ha jól tudom, nem lehet elárulni, hol mert reklámnak minősül.

2011. jún. 29. 22:50
Sziasztok! Azt szeretném tudni, hogy hol lehet eredeti Power Balance karkötőt venni online és mennyibe kerül? Köszi!
23. R75 (válaszként erre: 22. - Ac808a6b30)
2011. márc. 23. 16:16
Akkor nekem is Gréta:-)
22. ac808a6b30 (válaszként erre: 21. - R75)
2011. márc. 23. 15:24

Most látom neked is Grétid van? Nekem is!:)

Csak nekem már Gréta, főleg ha kihúzza a gyufát!

21. R75 (válaszként erre: 20. - Ac808a6b30)
2011. márc. 22. 19:25
:-)))))))))
2011. márc. 22. 17:25

Hah, most mondta valaki, hogy mióta hordja, 3-szor rúgott be, és most egyszer sem volt másnapos!

olyan jót röhögtem, mindjárt kért a feleségének is!

Presszója van:)

19. R75 (válaszként erre: 18. - Ac808a6b30)
2011. márc. 9. 10:30

Meg tudnád nekem priviben írni, hogy hol lehet az igazi, eredetit beszerezni? Mert a neten egy csomó kamu van fent.

Köszi

18. ac808a6b30 (válaszként erre: 7. - 9925394c3b)
2011. márc. 8. 17:43
Nálunk pl. ez nem így működik, csak olyan hírességet keresünk meg, hogy adja hozzá a nevét, akinek a kezén látjuk. Láttam pl. Pataki Attilán, Hobon, anyám a Hooligans gitárosán, Madáron (de most nem hordja, nyilván doppingszernek számít???) Növényi totál meg van elégedve vele, de ő egy oly' drága ember:)
17. Camay
2011. márc. 7. 21:41

Ime egy video az eredeti es a kamu-rol.


[link]

2011. márc. 7. 21:30

Sziasztok!


Igen, én sokat tudnék mesélni a h.karkötőről, de nem igazán szabad...nekem!

Nem mindenkire hat egyformán, hiszen nem mindegy, milyen idős a szervezeted, és milyen a frekvenciaszinted (erről bővebben egy kineziológus tudna mesélni). Bár....apám 70 éves, azóta nincs 200-as vérnyomása, mérnie sem kell.

Alvás: kevesebbet igénylek azóta, sajna 6 hétig hajnalban keltem, ez annyira nem tetszett mondjuk hétvégén. Hát-, nyak-, derékfájdalmam lényegesen csökkent, nem fáj a szemem a sok szám.gépezéstől, nehéz napok egész mások, és több olyan dolog, amit ha más nem mond, fel sem figyelek rá Tulajdonképpen kizárja az elektroszmogokat, vagyis a tv, mikor, mobil stb. rezgései nem hatnak rád negatívan, remélem, ezt így röviden jól írtam.

Ha nincs hozzá gari, ne vedd meg, ez egyben az eredetiségét is igazolja, bár már olyat is simán lehet hamisítani, de nem szoktak vele szórakozni!


Hogy hamisított -e?

A filmen a bal oldali az eredeti:



[link]


Jókat vitáztam egy sráccal az irenew fórumon, ott rengeteg tapsztalatot leírtam, azóta persze vannak újak, számomra meglepőek, mert azokat még nagyon az elején írtam, utána már másról szólt a vita.

15. Camay
2011. márc. 7. 20:43

Mielott vasarolnatok, jo ha olvasgattok, tajekozodtok, mert sok a hamisitott. Pl. itt lehet sokmindent megtudni rola. :))


[link]

14. 5bfba16667 (válaszként erre: 13. - Mandka)
2011. márc. 7. 20:15
írd be a felső keresőbe, hogy Ronett, és írj neki privát üzenetet. Ő is nagyon lelkes, válaszolni fog neked:)
13. Mandka (válaszként erre: 11. - 5bfba16667)
2011. márc. 7. 20:10
nem akarok tudatlan lenni, de talán az aktivitásom látszik és észre lehet venni, hogy nem vagyok itt gyakran ezen az oldalon...TEHÁT: hol keressem?! :D
2011. márc. 7. 19:51

Nekem van,kb 2,5 hónapja.

Ami kifejezett javulás:azóta nem fáj a hátam.Azelőtt szinte folyamatosan (ülő munka).

Állítólag jobban is alszol tőle,de ezt én nem tapasztaltam.Azt,hogy a teljesítményem vagy a koncentrációm javult-e nem igazán tudom megítélni.

2011. márc. 7. 19:41

Mondjuk Te, ha már Téged érdekel:)

Nem kell tőle félni.:P

10. Mandka
2011. márc. 7. 19:37
köszi, Valaki szóóóljon Ronett-nek!!!!!
2011. márc. 7. 19:29

Sziasztok!


Írjatok Ronett-nek, Ő ebben szakértő.

Én 3. napja hordok SBF karkötőt, a párommal együtt, ő csak jókat tudna róla mesélni, én még nem nagyon, de talán majd picit később.

2011. márc. 7. 19:07

nahát igen... ezért lenne szükségem független szakértőkre :D

Mert a reklám és az elv meggyőző...de mint tudjuk ez a cél, innen már az én felelősségem

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook