Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Posta nem kézbesítette részemre a küldeményt fórum

Posta nem kézbesítette részemre a küldeményt (beszélgetős fórum)

11. Szilvamama (válaszként erre: 8. - Kismackó2006)
2013. jan. 2. 19:38
Nem egyszer jártam már én is így, várt az ajtóban a csomag. Volt postai és futáros kldemény is... Egyszóval nem vagyok meglepve!
10. andi6020 (válaszként erre: 7. - Nikita83)
2013. jan. 2. 15:56
Jól hangzik! :SS
9. mkriszti81 (válaszként erre: 8. - Kismackó2006)
2013. jan. 2. 15:50
legrosszabb esetben perre viszitek a dolgot, ahol írásszakértő megállapítja, hogy az aláírás nem a tiéd (tiétek)
8. kismackó2006 (válaszként erre: 7. - Nikita83)
2013. jan. 2. 15:34
Mármint a postás aláírta?? Felháborító! Mi nem voltunk ilyen szerencsések, mert nem találtunk sehol semmilyen csomagot.Ez esetben is jár a kártalanítás?
2013. jan. 2. 15:23
Mi egyszer így jártunk. A futár (mint utólag kiderült) aláírta helyettünk az átvételit és leb.szta az ajtónk elé a csomagot. Még szerencse, hogy nem kapta fel senki és nem vitték el. Pedig nem olcsó dolog volt a dobozban. Fel is voltunk háborodva, majd egy idő után küldtek nekünk egy faxot, ahol rajta volt a kis futárnak az aláírása. Mármint amit helyettünk írt alá. Persze mi jól jártunk, de tényleg bárki elvihette volna a csomagunkat az ajtónk elől.
2013. jan. 2. 15:17
Két ünnep között leveleztünk, merthogy a telefonos megkeresés az elég gyötrelmes. Tudom,hogy türelmesnek kell lennem, hisz az ünnepnapok kiestek a számításba vehető esetleges ügyintézés szempontjából, csak olyan rejtelmes, hogy mi a frásznak mondják, hogy átvették, mikor senki nem tud róla,hogy jött egyáltalán valamilyen küldeményem. Mellesleg marha kíváncsi vagyok,hogy mégis ki vette át. Soha nem volt még ilyen ügyem a postával, az a legnagyobb baj, hogy monopol helyzetben van.
2013. jan. 2. 15:08
Ünnepek között biztos nem foglalkoztak vele, most a héten újra zaklasd őket, telefonon is. Ha valaki átvette a rendszerük szerint, akkor be is kell mutatniuk az illető aláírását...
4. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Kismackó2006)
2013. jan. 2. 15:07

Gondolom térítik a kárt neked, ha kiderül, hogy hibáztak. Ha kiderül. :(

Egyébként sem gyors a posta semmilyen téren, pláne nem, ha vissza kell valamit keresni, most pedig még annyira sem, hisz szezon volt/van.

2013. jan. 2. 15:06
Én meg nem! :(
2013. jan. 2. 15:06
Magyar Posta, én így szeretlek!
2013. jan. 2. 15:04
December 18-án feladták a csomagomat (MPL postai szolgáltatás) A nyomkövető szerint rögzítették is (felvették) a küldeményt, majd vártam, hogy még karácsony előtt meg is érkezik. Írtam az ügyfélszolgálatnak, több e-mail váltás után azt a választ kaptam, hogy a számítógépes rendszerük szerint már 21-én kézbesítették. Megnéztem a nyomkövetőt a posta oldalán ismét, s látom, hogy "kézbesítve", ráadásul a címzettnek. Hát nekem nem! Meg is írtam az ügyfélszolgálatnak,hogy hogy lehet ez, s akkor ki vette át?? Még választ nem kaptam, merthogy kivizsgálják. De mégis meddig kell erre várni? Járt így valaki? Mire számíthatok? Az egy dolog, hogy karácsonyra jó lett volna, de ha egyáltalán nem lesz meg, akkor oda a majd 6.000 Ft, amit előre kifizettem :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook