Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piros foltok az arcon=belső problémák? fórum

Piros foltok az arcon=belső problémák? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 17. 10:27
Nekem a piros foltjaimat allergia okozza. Elég egy fűszeres étel, vagy ha tusfürdőt váltok, máris kijön rajtam, de sokszor a stressz is előhozza. Parfümöt egyáltalán nem használhatok. Nekem az orrom mellett, a hajam tövében és a szemöldökömnél szokott ilyen lenni. Ideig óráig jó rá a sudocrem, de a leghatásosabb amit bőrgyógyász ír fel.
2011. márc. 17. 09:07
piros foltos az arcom bedagadt alig látok kérlek segits köszönöm
2009. nov. 2. 15:52

nekem is vannak piros foltok az arcomon:Snéha hámlik ,hol égő vörös hol csak enyhén pirosas..

bőrgyogyászok se tudják az okát egyelőre.

vmi ötlet?esetleg krém ami segit egy kicsit?

2009. aug. 13. 21:30
A bőrünk is egy méregtelenitő szervünk.Érdemes tisztitó kúrát tartani,és sok vizet inni,hogy kimossa a nem kivánatos dolgokat!
2007. nov. 20. 07:52
lehet hogy belso problemak -a maj? jo lenne megnezni.
20. Gyöngyi23 (válaszként erre: 19. - Gyöngyi23)
2007. júl. 7. 16:49
:))) Úgy néz ki, hogy elmúlt! Már 2hete semmi vörösség nincs és be se kentem a szteroidos krémemmel. Nagyon örülök. :))))
2007. ápr. 1. 13:24
Nekem 16 éves koromban jelentek meg először az arcomon, főleg a nevetőráncokban és a szám körül a piros foltok. Kb akkor, amikor a pattanásaimra specko fogamzásgátlót kezdtem szedni. Kaptam rá szteroidos krémet, időnként elmúlt, utána újra megjelent, de végleg soha nem szabadultam tőle. Sokat olvastam, hogy mi okozhatja, de az orvosok is csak talánokat mondanak. Az a lerosszabb, hogy csak az a krém, amit használok, az használ csak, pedig nem szabadna sokáig (évekig) kenni. Egyszer eldöntöttem, hogy kész, többé nem használom, lesz ami lesz, de annyira vörös lett az arcom és úgy égett, hogy 2 kiló festékkel az arcomon se mertem az utcára menni. Egyszer elmúltak a foltok maguktól 2 évre, de aztán most megint itt vannak. Abban bízom, hogy most is így lesz!
2007. márc. 31. 15:34
Kis narancssárga dobozos körömvirág krém nekem nagyon bevált.
17. zena01
2007. márc. 30. 17:51
Nekem és foltos az arcom kb. 2 éve. Voltam vele bőrgyógyásznál, nem ért semmit. Antibiutikumokat sosem szedek. Van valami jó ötletetek mit tegyek, hogy elmúljon?
16. iz_eniko (válaszként erre: 14. - 67796372eb)
2007. febr. 23. 21:28
szerintem a piros foltoknak majproblema is lehet az oka,voltal belgyogyasznal?
15. gpetra
2006. nov. 20. 18:26
És mi érdekeset tudtál meg? Segített valamit?
2006. nov. 20. 09:15
van róla cikk a fórumon! :) elolvastam...
13. gpetra
2006. nov. 19. 10:36
Remélem, segít.
2006. nov. 18. 10:03
most voltam egy ilyen gyógynövényboltba, és ajánlották ezt a grépfruitmagolajat, megpróbálom, hátha segít. Alergiateszten voltam, de nem vagyok allergiás semmire hál' Isten...
11. gpetra
2006. nov. 17. 21:22
Nem tudom, nekem szerencsére kiderült az oka, így lehetett kezelni is. Igazából az orvosokat sem értem, miért nem tudnak semmire sem választ adni. Harmadik bőrgyógyász? Vagy visszamenni valamelyikhez, akinél már voltál, és erősködni, hogy derítsétek ki, mi lehet a baj? Talán ez lenne a megoldás... Allergia is lehet, főleg, mivel a szádnál jöttek a foltok. Vizsgáltasd ki mindenképpen, valami miatt újra és újra visszajönnek, ez nem véletlen!
2006. nov. 17. 10:02
ő elküldött a bőrgyógyászhoz. szerinted vitaminszedéssel megoldható?
2006. nov. 16. 09:43
akkor lehet, hogy az antibiotikum az oka, de az is lehet, hogy legyengül a szervezeted (már az antibiotikum sezdésről gondolom), és ettől jönnek a foltok. A háziorvost már kérdezted?
2006. nov. 16. 09:23
nem de amikor szedem akkor mindíg előjön és nagyon nehezen múlik el de lassan már 1.5 hónapja nem akar elmulni sajna...
2006. nov. 15. 15:41
és azt sokat szedsz?
2006. nov. 15. 15:39
Már kettőnél is voltam mindkettő ugyan azt a krémet írta fel és monta, mégis időnként újra előjön. Azt is hallottam, hogy bizonyos gyógyszerek miatt pl antibiotikum is lehet...
5. guntnerpetra (válaszként erre: 4. - 67796372eb)
2006. nov. 15. 08:32
Az az igazság, hogy első körben mindenképpen a bőrgyógyász a jó megoldás. Nem tudsz elmenni egy másikhoz is, mielőtt más orvoshoz fordulnál?
2006. nov. 15. 08:18
a doki nekem azt mondta, hogy vagy a fogdokitól van, vagy attól, hogy menzán eszem. De egyik sem. Azért gondoltam, hogy lehet nemis bőrgyógyászhoz kellene menni, hanem máshová.
3. guntnerpetra (válaszként erre: 2. - 67796372eb)
2006. nov. 13. 16:43
Nekem volt a szám mellett (a szájzugomban) ilyen folt, az konkrétan a fogkrémtől volt. Semmilyen krém nem segített, elmentem a bőrgyógyihoz, megmondta, hogy váltsak fogkrémet, és egy idő után elmúlt. Ez nem lehet az oka?
2006. nov. 13. 13:50

Sziasztok!


Nemtudom tud e valaki valamit arról, hogyha piros foltok vannak bizonyos helyeken valaki arcán az milyen belső problémákra utalhat?


Van ilyen piros hámló folt a szám mellett, a bőrgyógyász irt fel rá krémet de csak ideig óráig használ.


Valahol egyszer olvastam, hogy az utalhat másra is.


Ki mit tud erről? Milyen dokihoz mennyek?

2006. nov. 13. 13:48
Piros foltok az arcon=belső problémák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook