Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Peteéréskor több napig tartó nyálkás folyás, aztán erős petefészek görcsöt követően vérpaca a nyálkában, és felpuffadt has. Mi lehet ez? fórum

Peteéréskor több napig tartó nyálkás folyás, aztán erős petefészek görcsöt követően vérpaca a nyálkában, és felpuffadt has. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


12. tamo87 (válaszként erre: 11. - Ff36256613)
2009. okt. 30. 20:17
Annak már 3 hónapja és nem tudom alátámasztani semmivel már. A lényeg, hogy 3 napot késett, és előtte nap belázasodtam , hánytam amíg volt és az első nap olyan volt mintha ki akarnák tépni a petefészkeimet és a méhemet, utána égő érzés és végig az ájulás kerülgetett. 3 napig tartott, úgy hogy reggel és éjjel ömlött, nappal semmi és úgy múlt el mintha elvágták volna és semmi barnázás se előtte se utána ami egyébként mindig van, és előtte voltak jelei a terhességnek, csak a teszt nem mutatta ki. Akkor nem mertem orvoshoz menni mert nagyon roszul voltam, de 1,5 -2 hétre rá voltam az orvosnál, mert akkor kezdődött a puffadás, elmondtam neki az előzményeket, akkor meg az volt a válasz hogy álterhesség. De hogy lehet valaki álterhes ha tisztában van azzal hogy 100% hogy nem terhes. Kövi hónapban mikor újra jelentkezett a puffadás megint elmentem, de annak már tudod a történetét. De az elsőnél megvizsgált hüvelyi uh-val azon látnia kellett volna ha valami nincs rendjén. És meg is nyomkodott. Szóval voltam dokinál a vetélés után, csak nem rögtön.
11. ff36256613 (válaszként erre: 10. - Tamo87)
2009. okt. 30. 19:28

Micsoda!!!!????

Te elvetéltél, és nem mentél dokihoz??!!

Azonnal menj be, az ilyesmi nem ürül ki egészen magától!!

Akár bele is halhatsz a vérmérgezésbe!!!

Gondolkozz már egy kicsit, a vetélés komoly dolog, utána eü. kaparást szoktak a dokik csinálni, hogy mindent kitisztítsanak a méhedből!!!

10. tamo87
2009. okt. 30. 19:11
Eleinte még gondoltam arra is, mivel babát szeretnénk lehet hogy beágyazódás lehetett, mert akkor állítólag szokott pici vér lenni, de még korai lett volna, és a hónapok óta tartó puffadást nem magyarázza. Szerintem valami gubanc maradhatott bent amit ez a kókler nem vett észre. Azóta vannak ilyen bajaim, amióta elvetéltem, legalábbis minden tünet arra utalt. De akkor nem mentem orvoshoz amit azóta is bánok :( És lehet nem ürült ki rendesen, de ezt észre kellett volna vennie egy fél hónappal később a hüvelyin szerintem .
9. tamo87 (válaszként erre: 8. - Ff36256613)
2009. okt. 30. 19:04

Szia. :)

Másik dokihoz majd jövőhónapban tudok csak elmenni, mert most gőzerővel dolgozunk, és a főnök nem engedne el. Jövő hónap már lazább. Ahova menni tudok még azok a dokik délután is csak 15-ig vannak.

Egyébként már nem fáj, a nyálka megmaradt, puffadás lejjebb ment, vér nincs több. Szóval passzolok. cisztának nem ilyenek a tünetei, felfázás megint csak nem ilyen mert az már volt párszor. Minden esetre a másik dokihoz teljes puffadt valómban fogok elmenni, hátha az nem mondja, hogy olyan mint az anatómia könyvekben. :(

2009. okt. 30. 12:38

Szia!

Van valami fejlemény?

7. ff36256613 (válaszként erre: 5. - Tamo87)
2009. okt. 29. 19:01
Nézesd meg magad egy másik orvossal, ha az előző szimulánsnak tartott. Én mindenképpen utána járnék,mitől van!
2009. okt. 29. 18:43
Ja, és mikor puffadok, akkor akkora a hasam, mint egy 3 hónapos terhesnek.
5. tamo87 (válaszként erre: 4. - Ff36256613)
2009. okt. 29. 18:41
A nyálkás váladék normális,csak nekem kicsit tovább tart mint kellene, de nem is azzal van a gond, hanem azzal, hogy ma nagyon görcsöltem, és véres paca volt a nyálkában. Ilyen még nem volt, és eddig ez volt a legerősebb görcsöm.
2009. okt. 29. 18:36
A puffadás az nálam is van, ilyenkor vizesedik az ember, a hormonok dolgoznak, biztosan van magyarázata a nyálkás váladéknak is.
3. tamo87 (válaszként erre: 2. - Ff36256613)
2009. okt. 29. 18:29
Már voltam mert 3 hónapja a peteérés környékén mindig puffadok, de rám fogta, hogy szimulálok. Na nem szó szerint, de az értelme ez volt. Innentől kezdve...
2009. okt. 29. 18:26
Nem tudom, de egy nőgyógyászhoz azért elmehetnél, nem kell tőle félni:) Ő majd felvilágosít:)
2009. okt. 29. 18:22
Peteéréskor több napig tartó nyálkás folyás, aztán erős petefészek görcsöt követően vérpaca a nyálkában, és felpuffadt has. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook