Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pénzért szeretkezni fórum

Pénzért szeretkezni (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. nov. 25. 15:58
interesting
569. Miss Poppy (válaszként erre: 562. - 52921bc9e1)
2014. nov. 25. 15:55
Ahhoz képest,hogy a szüzességedet is 31évesen veszítetted el,elég jól belejöttél a dolgokba!
2014. nov. 25. 15:51
A pedagógus mennyivel külömb mint a többi ember/nő?Nyilván nem véletlenül fogadtad el ,ebben semmi elitélendő nincs ha neked ez így jó tedd továbbra is, nem gondolnám,hogy ebbe szerepet játszik a munkád :)
567. ca43169457 (válaszként erre: 564. - Mazsinka)
2014. nov. 25. 15:42
Gondolom, nem ez volt a célja, mikor a pedagógus pályára lépett. És azt is, hogy a tanítványai nem tudtak erről. A pedagógus is ember, lehetnek botlásai, csak ne nyilvánosan. Véleményem szerint a q-vaságnak van egy rosszabb fajtája. Mikor egy nő egy méltatlan hellyzetben is bennmarad a kapcsolatban, mert eltartják, kitartják. Persze nem mentem fel a bejegyzés íróját. De el sem ítélem.
566. vacsa (válaszként erre: 562. - 52921bc9e1)
2014. nov. 25. 15:27
Hááát, az első még csakcsak. Ő adta, magától. De a többinél gyakorlatilag te kérted. Szerintem csak mentegeted magad azzal hogy azok nem csak szexkapcsolatok voltak.
565. 9c87c886db (válaszként erre: 541. - Takianimal)
2014. nov. 25. 15:26
fizikai,vagy szellemi "munka"?bár én nem nevezném annak.
564. Mazsinka (válaszként erre: 562. - 52921bc9e1)
2014. nov. 25. 15:18
Manapság bárki lehet pedagógus sajnos...
563. ca43169457 (válaszként erre: 562. - 52921bc9e1)
2014. nov. 25. 15:12
Hát érdekes a téma felrázása. Nem ítéllek el, inkább a társadalmat, amely nem b ecsüli meg a pedagógusait.
2014. nov. 25. 13:30

Sziasztok! Látom, hogy leült ez a topik, de én új vagyok itt, és ehhez a témához is lenne mondanivalóm. Nagyon ellentmondásos az itt tárgyalt helyzet, mert az emberek előítéletesek.

Igen, én is kaptam már pénzt szexért, és akkor melegében lelkiismeret-furdalásom is volt, de átgondoltam, és a megszűnt. Úgy történt, hogy egy akkori barátom (nem alkalmi, de nem is állandó volt) amikor elment tőlem, a táskámra tett ötezer forintot. Azt mondta, azért, mert annyira jó voltam az ágyban, hogy másként ezt nem tudja meghálálni. Nem votak anyagi gondjaim akkor sem, próbáltam udvariasan elhárítani, de belül nem voltam képes elemi erejű felháborodásra. Végül örültem is, hogy megtartottam a pénzt. Piszkosnak, romlottnak, bűnösnek éreztem magam, és mégis. És amikor legközelebb jött, csalódott lettem volna, ha nem fizet, de soha nem kértem volna erre. Ezután azonban mindig fizetett. Egyszer felvetette, hogy volna egy barátja, aki szintén fizetne, ebbe viszont nem mentem bele, noha, ma már nem tagadom, gyakran eljátszottam a giondolattal. Van viszont egy számomra lényeges tanulsága is a történteknek: amikor a későbbi barátaimnak elmeséltem a fentieket, többségük késztetést érzett arra, hogy szintén adjon pénzt a szeretkezésért. Igen, a szeretketzésért, mert egyik sem csak szexuális kapcsolat volt. Mindig elfogadtam. És több barátnőmtől tudom, hogy ők is így vannak ezzelm boha abszolút nem kurvák, sőt, többségük kolleganőm (pedagógus vagyok), és van köztük jó feleség, családanya is.

561. seegal
2012. szept. 14. 10:42
Látom kicsit elaludtatok. Nos kész vagyok egy kicsit feldobni. Nos nekem is volt alkalman utjaim során egy gyerekes anyukát felvenni. Illetve megdugni. Aki a pénzért állt ki az utra ... Nagyon szimpatikus volt... Auto ulés hátra Csaj bele , lovagol , egéssz jol mig egyszer( ilyen meg nem volt ) elélvezett a csaj. Kért hogy még vagy 2 percig ne mozogjak , de ez neki olyan jo volt. Hat nem kell rászletezzem , hogy utánna hálábol mi mindent meg nem csinált. és 2ooo- rel kevesebbet vett el . És megköszönte milyen helyes voltam vele és milyen rég nem volt már jo neki...Akkor a cimnél vagyunk , pénzért szeretkeztünk??? Én ugy érzem ,Igen.
560. 2349fee1c7 (válaszként erre: 559. - 342402de6d)
2012. jún. 3. 09:19
Mennyi?:)
2012. jún. 3. 09:17
pénzért dugni szoktak
558. leviatan (válaszként erre: 557. - Sz.Izolda)
2012. ápr. 19. 00:59
Sajnos ahogy elnezem az elet nem ilyen rozsaszin...
2012. ápr. 18. 16:20

Mielőtt hatalmas hőst csinálnánk az ilyen anyukákból, meg mártírt, s ki tudja még mit, maradjunk a tényeknél. Nagyon sok rossz döntést kell meghoznia annak, aki aztán erre kényszerül.

A gyerekének ugye van egy apja is. Ha nem diszkóban ismerkedtek, az az apuka meg is marad, s felelősen vezeti a családot. Ha beteg lesz, ilyen előfordulhat, az addig gyűjtött pénzből ideiglenesen elboldogul a család. Azért elég ritka a 30 évesen 1000 daganattal műtik, pedig egészségesen él szituáció. Szóval két felelősen élő, gondolkozó ember nem fog idejutni, hogy eme "hősies" tettel kellene védenie gyermekét. Nem beszélve arról, hogy anyukának is legyen egy végzettsége, plusz nem árt néhány más esetleges lehetőség, amihez ért, s elhelyezkedhet vele, netán feketén végezheti. Az is jobb annál, mint amiről beszélünk...

2012. ápr. 18. 15:04

Ne ítélj,hogy ne ítéltess!

én ezt az elvet vallom :)

2011. jún. 23. 19:31
Én egy 35 éves nö vagyok ,két evel kezdetem ejszakaba dolgozni mert olyan anyagi gondjaim voltak hogy a gyerekemnek nem tudtam masnap mit adni enni ,a futesunk ki volt kapcsolva,és még sok minden rossz amit ell lehet kepzelni ! akkor ugy döntötem hogy ejszakai barba megyek dolgozni mert ott ha vendeg sincs megkapod a 3000 ft alap pénzt amiert ott ulsz ! nekem akkor 3000 ft sok pénz volt mert tudtam a lányomnak reggel lesz reggelije ! Igy maradtam az éjszakába 2 évig és egy percet sem bantam meg ,most abbahagytam mert mindenen megvan, és erre remelem többet nem lesz szuksegem mert ,ott ismertem meg a jelenlegi páromat akivel 1 éve nagyon boldogan élunk ! Amit meg akarok evvel az egeszel mondani az az hogy régen eliteltem a (ezeket a csajokat ) ,es a sors oda vitt ,ezert en senkit nem itelek meg mert mindenki tudja miert csinalja ! Ami igaz az hogy ket fajta lány van ,aki okos es aki hulye ,aki hulye az 10 evig is azt csinaja es semilye sincs ,és van aki okos es összegyujti azt a pénzt és utana jol éll !!
2010. aug. 28. 10:47
egy kis adalék azoknak akik ítélkeznek! 50 éves leszek, férjes három nagy gyermekes édesanya, dolgozó nő! Jó egzisztenciával,szívesen végzett munkákkal, külföldön is dolgozó férjjel, aztán mint egy kártyavár dőlt össze minden. A férjem infarktussal rokkant nyugdíjas lett, a gazdasági válság miatt megszűnt két mellékállásom is, ma már csak két állásban dolgozom. A tavalyi tél két hónapját egy kis hősugárzó mellett ülve töltöttük,addig míg anyósom ki nem fizette az elmaradt gázszámlánkat. Pénzügyes pályán dolgozom, mellette takarítok egy irodaházban, de mivel megszűnt a harmadállásom nem tudom rendesen fizetni az 50 %-al megemelkedett jelzáloghitelemet és autóhitelemet valamint a közüzemi számlákat. Ki kell valamit találnom, csak ez járt a fejemben hónapok óta! Azt kell csinálni amit szeretek és talán jól is csinálom! Nem kapcsolhatják ki megint a fűtést és a villanyt, nem akarok lavórban zuhanyozni megint! El fogom adni a testemet annak aki megveszi! Nem válogatás nélkül, mert válogatós vagyok. De ma lesz a puding próbája!!! Tessék lehet ítélkezni! Bocs de kicsit ideges vagyok!
553. Castellina (válaszként erre: 529. - Erikpipi)
2010. júl. 1. 13:08
Valóban. Sok nő van, aki már hányni tud az urától, mégis elviseli...
552. 793a9334d7 (válaszként erre: 551. - E475b894d7)
2010. júl. 1. 12:05

Van egy másik:


A pasi pénzt ígér, de a nő hallani sem akar róla. Erre azt mondja:

- Ha adnék 100000 forintot, lefeküdne velem?

- Hát, az nagyon sok pénz... annyiért... jó.

- Rendben, akkor itt van ötezer, gyerünk.

- Ötezer? Mit képzel, ki vagyok én?

- Azt már tudjuk, ki maga, most már csak az összegről vitatkozunk.

2009. ápr. 22. 00:41

Eszembe jutott egy vicc:


fiu: tízezerért lefeküdnél velem?

lány: HOGY KÉPZELED, TE....

fiu: kár :-( pedig nagyon kellett volna a pénz


Néha valahogy így vagyok én is :-P

2009. márc. 20. 08:05

Már a fórum címével vitába szállnék.

Hol nevezik az ilyet SZERETKEZÉSNEK?

2009. febr. 28. 14:11
undorító dolognak tartom. nem csak a testük adják el..hanem az addigi életüket is ...a lelküket a becsületüket és erkölcstelenné válnak. hányás...
548. tóthné ildi (válaszként erre: 544. - Filmes)
2009. febr. 26. 15:32

Igen, szerintem is ez a helyes kifejezés...

Bár nem ítélem el az ilyet, mert nem lehet tudni,hogy miért csinálja az illető...mindenki maga tudja, hogy kinek mi fér bele az erkölcsi értékrendjébe...

547. Kern (válaszként erre: 545. - Gyöngyszemü)
2009. jan. 2. 02:12

Igen, kedves Gyöngyszemű - én is úgy hallottam, hogy VAN olyan nő, aki képes pénzt adni azért, hogy megdugják.


Egyébként eredetileg viccnek szántam, de komolyság lett belőle...

546. 87ac0a653f (válaszként erre: 545. - Gyöngyszemü)
2008. dec. 30. 03:22

..biztos,h van olyan nő..:)

Korosodó,újgazdag,unatkozó hölgyek,akik direkt erre a "célra"(hmm...)kifejlesztett hímnemű egyedeket (khm) tartanak el..

..

Az:D...Szóval ők a selyemfiúk.A fenti szöveget csak túlzott jókedvemben írtam.:D A lényeg,h igen,a nők is fizetnek a szexért-ami nem feltétlen a szeretkezést jelöli..érted...(:D)

545. gyöngyszemü (válaszként erre: 541. - Takianimal)
2008. dec. 27. 18:02

Van nő aki ezért fizet???

Vagy csak viccből írtad??

544. filmes
2008. dec. 27. 17:01
pénzért sex-elni lehet, nem szeretkezni.
543. 87ac0a653f (válaszként erre: 533. - Kern)
2008. dec. 27. 16:30
:)
2008. dec. 27. 16:30
Szerintem mindenki maga tudja..Én a magam részéről elhatárolódom.Csak egy pillanatkép:út szélén anyuka,szembejövő kocsiban egész véletlenül a szomszéd Józsi a gyerekével..Integet vajon?...pff.Másnap gyerekek egymás közt:láttam anyukádat.Széép!.Bár nem feltétlenül kell az út szélén,parkolókba,aluljárókban "árulni" a megfizetendőt,és akkor ez a veszély kilőve.
2008. dec. 19. 23:47
Én még mindíg: simán. Jönnek az ünnepek kell a lé. Ez is csak egy munka. "Maszek meló" így kell felfogni. Nincs benne semmi rossz. Az érzelmeimet nem viszem munkába, ahogy a munkát sem hozom haza. Ez csakis egészséges mentalitás. Semmi prüdéria!! Nem vagyunk egyformák. :))))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook