Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsett hol végeznek vizsgálatot arra vonatkozólag, hogy tudok-e csípőficammal természetes úton szülni? fórum

Pécsett hol végeznek vizsgálatot arra vonatkozólag, hogy tudok-e csípőficammal természetes úton szülni? (tudásbázis kérdés)


6. e676663877 (válaszként erre: 1. - Nutoka1988)
2014. márc. 5. 14:49

Csípőficamos 3 gyermekes anyuka vagyok. Mindhárom természetes úton született. A harmadik fiammal fájt nekem is a medencém, csípőm, de az elsp kettővel semmi bajom nem volt.


Azért fáj a csípőd, mert tágul a medencéd. Hiába mész orvoshoz, röntgen nélkül nem nagyon tudnak mit mondani. Az ultrahang sztem is jó ötlet, csak azt nem tudom miért nem csinálják meg. A pici babáknak is így nézik a csípőjüket...

2014. febr. 25. 13:53
Egy jó ortopéd orvost tudok ajánlani,ha az segít.
2014. febr. 18. 14:53
én is csípőficamos voltam.a lényeg,hogy ne hízz túl sokat a terhesség alatt.természetes úton szültem.egyáltalán nem volt semmi komplikáció a csípőmmel,pedig elég rozoga állapotban vannak.
3. pidiko (válaszként erre: 1. - Nutoka1988)
2014. febr. 18. 12:22

szia:)

én engem anno megvizsgált az ortopédián a doki csak röntgent nem csinálhat terhesen. Mivel én erősen csipőficamos voltam / volt terpesz pelusom és kengyelem is/ ezért annak ellenére h először azt mondta a doki h szülhetek simán mégis azt írta a papíromra hogy császárral szülhetek csak így császáros lettem.


Mondjuk ez Hatvanban volt nem Pécsen.

2014. febr. 18. 11:10
Szia.Még most is ficamod van,vagy csak volt?
2014. febr. 18. 10:27

Sziasztok!


Én segítséget szeretnék kérni,elsősorban Pécsi kismamáktól.Egy olyan problémám lenne hogy csípőficamos 24 hetes kismama vagyok és egy hónapja nagyon fáj a csípőm.A szülés orvos tudni szeretné hogy lehet e spontán szülnöm vagy sem.Voltam a LÁnc utcai rendelőben de azt mondta a doktornő,hogy semmit nem tud mondani szinte meg se akart vizsgálni. Tudtok vkit Pécsen akár sztk ra akár magánra aki hajlandó foglalkozni is az esetemmel? Ha jól tudom uh vizsgálatot lehet csinálni a csípőn attól hogy kismama vagyok.

Várom a tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook