Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PCOS és hátrahajló méh. Szeretnék beszélgetni sorstársakkal. fórum

PCOS és hátrahajló méh. Szeretnék beszélgetni sorstársakkal. (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. youlcsi (válaszként erre: 10. - Kiraanyu)
2010. ápr. 3. 08:36

na, látod!

egyszer összejött, tehát nem a méhed az oka.

az, hogy 1 éve próbálkoztok, és nincs 2. baba, simán csak a pcos-től van.

13. youlcsi (válaszként erre: 12. - 3889c2242e)
2010. ápr. 3. 08:35

szia!

a metnek azért 6-12 hónap kell, hogy hasson... én addig tuti nem kevernék bele hormonokkal :o

2010. ápr. 3. 08:28
szia, én is pco-s vagyok, 4 éve próbálkozunk, még semmi. hiába a párna,meg a gyertáyba állás, a természetgyógyász, az akupunktúra, stb. most lombikra várunk. május-júniusban lesz az első beültetés. én januártól szedem a meforalt. :S de még mindig rosszul vagyok néha tőle. sok sikert baba ügyben!!!
11. kiraanyu (válaszként erre: 9. - Ani2)
2010. ápr. 2. 20:11
Első babát szeretnétek?
10. kiraanyu (válaszként erre: 7. - Youlcsi)
2010. ápr. 2. 13:14

A pcos-t sajna ismerem jól, szedem is a metet.


A szülés óta lett még hátrahajlóbb méhem, és már egy éve nem sikerül megint teherbe esnem.

9. Ani2
2010. ápr. 2. 09:27

Szia!


Én POC-s vagyok és hátrahajló méhem van. 1.5 éve próbálkozunk orvoshoz 7 hónapja járok.

2010. ápr. 2. 09:17
Sziasztok. Nekem is ilyen méhem van. Ha az orvos nem mondja, nem is tudom. Persze csak akkor tudtam meg, mikor a lányom már 12 éves volt. Nem befolyásolta a teherbeesést, de hallottam már, hogy ezek a nők nehezen esnek teherbe.....
2010. ápr. 2. 07:49

írd be a keresőbe, hogy pcos. több ilyen fórum is van.


a hátrahajló méh pedig csak egy változat... nem befolyásol semmit.

6. bebekriszti (válaszként erre: 1. - Kiraanyu)
2010. ápr. 1. 23:31
Mindkettő adott nálam. Mit szeretnél tudni pontosan??
2010. ápr. 1. 23:31
Szia!ha valakinek,nekem,erősen hátrahajló méhem van,a teherbe esés ilyen hölgyeknél csak úgy történhet 100%-os sikerrel hogy te vagy alul és már az aktus alatt egy nagy párnád rakj a feneked alá,úgy hogy minnél fentebb legyen.ahogy megtörténik.....maradj úgy legalább 15percig:)én 20-ig voltam,és azonnal teherbe estem:)most lassan 3éves lesz a kisfiam.és mielőtt megfogant volna(így)5hónapig próbálkoztunk teljesen eredménytelenül!úgyhogy hajrá:)szurkolok!gondolom ilyen választ szerettél volna hallani.ja és a peteérés 2.dik napján voltunk együtt.szép napot nektek!
4. Molyka (válaszként erre: 2. - Kiraanyu)
2010. ápr. 1. 23:30
Szia, van egy fórum, Leggyakoribb oka a női meddőségnek címmel. Én is PCO-s vagyok és babát várok. :)
2010. ápr. 1. 22:59

Szia!


PCOS részéhez nem tudok hozzászólni,viszont hátrahajló néhem van. Semmi gondot nem okozott soha,a teherbeesés is viszonylag hamar összejött.Most várom a második babámat. :-)

Remélem lesz valaki aki tud neked segíteni! :-)

2010. ápr. 1. 22:47
Remélem holnap jelentkeznek hasonló problémával küzdő nőtársaim. :-)
2010. ápr. 1. 22:36
Szeretnék beszélgetni és tapasztalatokat megosztani hasonló problémával küzködő sorstársakkal.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook