Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » PC Antispyware 2010 -->> Vigyázzatok! fórum

PC Antispyware 2010 -->> Vigyázzatok! (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 13. 17:17
Nem állítottam át. Azt mondták, hogy telepítsek újra, mert az internet explorer hibás lehet. Hát nem tudom.
22. 99279bb06f (válaszként erre: 19. - NataliaWeiss)
2009. szept. 12. 22:50
Nem állítottad át az egérgombot balosra? Véletlenül persze.
21. carpe (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2009. szept. 12. 22:23

köszi már késő...

valamelyik gyerekem már lementette a gépre azóta is küzdök vele...

nem enged semmit sem megnyitni..mindenre virusjelzéstküld...

sztem mi sem ússzuk meg a teljes ujratelepitést://

2009. szept. 8. 23:16

Szerintem csak az egered romlott el.

Nekem meg nemrég a billentyűzetem...


Viszontjó hírem van:

SIKERÜLT! Bár igaz, hogy nem vírusírtóval, hanem a windows letörlésével majd újra telepítésével de végre tiszta a gépem!

2009. szept. 3. 17:53

Felmentem egy oldalra, épp egy fogkrémet kerestem a neten, amikor riasztott a NOD, hogy "megpillantott a szemével":) valami csúnyát. És onnantól kezdve elszabadult a pokol. Az érdekesség, hogy előtte egy héttel írtam ki cd-re meg dvd-re az összes anyagot a gépről amit fontosnak találtam. Mintha megéreztem volna...

Amúgy most, hogy úja lett telepítve, már jó, csak azt nem értem, hogy a jobb egérgombomon a funkciók miért nem működnek. Nem reagál, ez mitől lehet??

2009. szept. 3. 13:54

Az igen!

Én még reménykedem...


És te hogy gyűjtötted ezt be?

2009. szept. 3. 10:47
Semmivel. Nekem teljes újratelepítés + winchester csere:(
16. Mayalina (válaszként erre: 15. - NataliaWeiss)
2009. szept. 3. 08:20

Nem, még mindig nem.

Már két napja küzdök vele.

35-ről sikerült 5-re csökkenteni a vírusos helyeket, erre fogta magát és fullosan visszatelepült az egész.

Most majd pénteken esünk neki ketten egy informatikus ismerősömmel.


De ti mivel írtottátok ki?

2009. szept. 2. 22:42
Na hogy állsz? sikerült irtani?
14. Mayalina (válaszként erre: 12. - NataliaWeiss)
2009. szept. 2. 19:57
Nektek mivel sikerült kiírtani?
13. Mayalina (válaszként erre: 12. - NataliaWeiss)
2009. szept. 2. 09:13

Igen, ezt ismerem.


Nekekm az a vírusírtó segített valamennyit, amit írtam a fórum elején, de még ez is kevés, úgyhogy megyek tovább.

Most egy másik tippet kaptam, a neve VIPRE RESQUE.

Ez még a bootban is írt.


Az előzőnél az volt a helyzet, hogy első körben 45 helyen talált vírust, ebből kettő memória részben volt. Sikerült 7-re csökkenteni a virushelyek számát, de ezt a hetet valszeg azért ne mírtotta ki, mert rendszerfájlokat érint, és nem mert hozzányúlni.

Most a Vipre ezt is megnézi.

Ha megúszom win újratelepítés nélkül, akkor asszem azt nagyon megünneplem!

Meló után folytatom az írtást.

Szorítsatok!!!!

12. NataliaWeiss (válaszként erre: 9. - Mayalina)
2009. szept. 2. 08:18

Sehogy sem tudtunk kiírtani. Reggel benyaltam a vírust, aztán egyfolytában jött az üzenet, hogy töltsem le a vírusírtót, nem is engedett tovább lépni, végül délután mikor újra bekapcsoltam a gépet, már a monitort nem ismerte fel. Úgyhogy a számítógép szerelő barátom azt mondta, hogy a winchester megsérült a vírustól, így aztán cseréltük.

Igen, nekem is a NOD van vírusírtónak meg még kettő ami kompatibilis vele, ezt szakember rakta rá, mégis megfertőződött:(


Ismeritek azt a vírust, ami msn-en keresztül jön? Úgy ismerhető fel, hogy valamelyik partneredtől jön egy többnyire angol szöveg és egy link. Ha rákattintasz a linkre, akkor beférkőzött a gépedbe és megy tovább a lánc.

A szöveg általában ilyesmi: nézd az új frizurámat, neked tetszik? vagy valami ilyen érdeklődést felkeltő szöveget küldenek, többnyire angolul, de nekem már magyarul is jött. Sőt akkor is jön a szöveg, ha a partnered, akitől érkezik (amúgy ő ezt nem tudja) nincs bejelentkezve. Na, ha jön ilyen link, arra nem szabad rákattintani, mert ugyanolyan vírus. Ismeri valaki?

2009. szept. 1. 22:43

Na, most egy kölcsön gépen nyomulok.

A honlap által javasolt progit telepítetem, most az próbálja rendbetenni a gépem.

Hála az égnek magyarnyelvű!

2009. szept. 1. 22:25

Na nekiesek

szorítsatok!!!!

9. Mayalina (válaszként erre: 6. - NataliaWeiss)
2009. szept. 1. 22:22

Ne idegesíts!


Totál kétségbe vagyok esve!

Hogy írtottátok ki?

2009. szept. 1. 22:20
Iszonyú nehéz kiírtani! :((((((((
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - NataliaWeiss)
2009. szept. 1. 22:18

Szia!

Az sem jó ha több vírusirtó van a gépeden, mert egyik a másikának keresztbe tesz!

Én úgy tudom, hogy elég egy is, de az jó legyen!

Vagy nem jól tudom?

Nekem csak a NOD32 van.

2009. szept. 1. 22:02

Sziasztok!

Az én gépem most született újá:( ez a vírus teljesen tönkre tette, olyannyira, hogy a winchester is megsérült. Teljes cserére szorult:( Egy újat kellett vennem bele. Pedig három vírusírtó is ment egyszerre és hiába:( Én is csak azt tudom mondani, hogy kerüljétek el nagy ívben az Antispyware szót!!!

5. ragacsa (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2009. szept. 1. 21:56
Köszi a figyelmeztetést!
4. baloghany (válaszként erre: 3. - Mayalina)
2009. szept. 1. 21:52
Ok én is vírusra gondoltam.
2009. szept. 1. 21:52

Sziasztok!


Figyelmeztetni szeretnék mindenkit, hogy a tárgyban nevezett program vírus!

Nekem sajnos sikerült begyűjtenem, most küzdök a kiírtásán.


Találtam egy honlapot, amin az egyik hozzászóló elmondja hogy kell.


A honlap:

[link]

2009. szept. 1. 21:51
Mi is ez ?
2009. szept. 1. 21:50
PC Antispyware 2010 -->> VIGYÁZZATOK!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook