Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom legjobb barátja egy lány fórum

Párom legjobb barátja egy lány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. febr. 20. 13:00

Nö és férfi között nincs barátság. Az egyik mindig többet akar. Csak idö kérdése, hogy mikor.

(Életem során ezt már vagy tucatszor tapasztaltam.)

5. 8ad79c16da (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2014. febr. 20. 13:00
nem próbáltam meg beleszólni, mindössze mondtam, hogy az én elveimbe ez nem illik bele ezért, hogy ne legyen belőle szenvedés jobb, ha az elején abba hagyjuk. azért mert én pontosan tudom, hogy hogy viselem az ilyen helyzeteket.
4. csakegyharit (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 12:58
Attól, mert az egyik barátnődet megcsalták, téged nem biztos, hogy meg fognak. Nekem is volt egy rakás fiú barátom régen, meg most is van egy és eszembe se jutott soha egyikkel se komolyabb kapcsolatba lépni és nem is történt soha semmi. Nekem volt egy exem, aki nagyon féltékeny volt, el akart szakítani ettől az egy fiú barátomtól, de megelégeltem a korlátozást és otthagytam. És nem jöttem össze mással:D Az, ha féltékeny vagy, azt jelenti, hogy nem bízol benne. Szerinted ez így okés?
3. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 12:56

Én voltam hasonló cipőben.

Mikor összejöttem a párommal, hamar kiderült,h a legjobb barátja egy lány, akinek egy futó kapcsolatból akkoriban született egy kislánya. A párom jó baráthoz híven vette a pelusokat, gyógyszert, stb (mondván,h G. egyedül neveli a kislányt és nincs pénze). Eleinte nem is szóltam, de egy idő után azért már zavart.

Meg fülembe jutottak dolgok,h miket mondott rólam ez a lány, stb. Így megmondtam,h vagy ő vagy én. Engem választott de még egy jó ideig barátkoztak, ez idő alatt jó sok összeget legombolt sutyiban páromról. Nem túlzok: majdnem ráment a kapcsolatunk, mert irtó rosszul esett,h mikor már megvolt a kislányunk akkor is rohant hozzá. Ma már nem beszélnek egymással.

2. gkreka (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 12:55
Ha van egy kis esze, akkor úgy hagy ott a pasid, hogy vissza se néz! Már akkor meg kellett volna tennie, amikor először próbáltál beleszólni, hogy kivel barátkozhat.
2014. febr. 20. 12:50
1 éve vagyok együtt a barátommal, és még a kapcsolatunk elején kiderült, hogy a legjobb barátja egy lány akivel általánosban voltak osztálytársak. Akkoriban a legjobb barátnőméknél ugyanez a probléma volt, ott félre is lépett a srác a legjobb barátnővel. Ebből következtetve úgy gondoltam semmi jó nem sülhet ki a dologból, így hát mondtam barátomnak, hogy amíg ezzel a lánnyal barátkozik nem akarok vele járni. Sírt, hogy nem akar elveszíteni és, hogy nem tud közöttünk választani. Elmondta, hogy köztük sose volt semmi és nem is lesz. Végül kibékültünk és elfogadtam a dolgot. Később azonban megtaláltam a facebookjában azt a levelezést, amit a csajjal folytatott, amikor én szakító félben voltam vele. Rólam panaszkodott a csajnak, az meg mondta a magájét, hogy igen mennyi időt és pénzt költött rám barátom, és hogy ráakaszkodtam 3 hét alatt, meg úgyis talál jobbat mint én. Ezután elmondtam barátomnak, hogy mit tudok és mondom számomra ez így nem fog működni. Azt a döbbent arcot amikor meg tudta, hogy tudok erről. Persze megint a könyörgés és végül kibékültünk, de cserébe megszakította a kapcsolatot a lánnyal. Ezután csak javult a kapcsolatunk, mindig ott volt nekem. Majd most egy év után előhozakodott ezzel hogy ő megint barátkozni akar ezzel a lánnyal, ráadásul pont akkor hozta elő amikor rengeteg gondom volt. Kiabáltam mondtam, hogy lehet menni, de persze csak a sírás hogy ő nem tud közöttünk választani. Végül kibékültünk és mondtam, oké akkor barátkozzanak, majd én is megismerem. Bár ezt mondtam, de elárulva érzem magam, és nem tudok már normális életet folytatni így. Nem tudok, aludni, enni már semmi. Nem tudom mit tehetnék, vele már nem merek erről beszélni, mert úgy érzem, hogy csak eltaszítom magamtól.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook