Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom legjobb barátja egy lány fórum

Párom legjobb barátja egy lány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
96. 8ad79c16da (válaszként erre: 93. - Kriszta773)
2014. febr. 20. 16:48
én értem, hogy mire mondja.. hogy valójában, a legjobb barátjába szerelmes a legjobb barátom, és magának is hazudik, hogy nem miközben velem van?
95. selena78 (válaszként erre: 90. - Beazt)
2014. febr. 20. 16:48
Azt a mindenit, hogy te kívülállóként de jól látod a dolgokat.
94. selena78 (válaszként erre: 86. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 16:44

Nekem is nagy a családom, aztán mégis inkább a barátokra számíthatok.


De végülis az a lényeg, ha van kire. Én csak arra reagáltam, hogy a barátok nem fontosak. Nekem bizony azok.

93. kriszta773 (válaszként erre: 90. - Beazt)
2014. febr. 20. 16:44

azért ez egyáltalán nem tükrözi a valóságot, mert ha egy pasi "rámenne" egy csajra, akkor azt szép titokban megteszi, és nem kiáltja ki barátjának és nem számol be róla :)

de én úgy gondolom, hogy normál esetben az ember ismeri a párja barátait, családját, haverjait, és nem csak úgy van egy barátság, hogy a párját kizárva, nem ismerve :)

92. 8ad79c16da (válaszként erre: 91. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 16:43
mondjuk hasonló már benne is felötlött... de elképzelhetetlennek tartottam. Mert barátom megmondta, hogy én pont olyan vagyok mint az ideálja
91. 8ad79c16da (válaszként erre: 90. - Beazt)
2014. febr. 20. 16:40
:/ ez is egy nézőpont, de nem elfogultságból, de jobban nézek ki mint a csaj..
90. beazt
2014. febr. 20. 16:24

Kb. arról van szó, hogy a csajra rámenne a pasid, de a csajnak nem kell, de talpnyalóként megtartja, amikor épp kedve van hozzá.


A pasid nagyon szánalmas, hogy saját magának hazudik a "barátságáról", szánalmas hogy a hátad mögött kibeszéli a dolgaitokat másnak, szánalmas, hogy egy kapcsolatba, ami két emberről szól behozza a harmadik embert. Bárhonnan nézzük nagyon gáz a csávó, jobban jársz, ha azonnal kivágod, én ezt így el is mondanám neki, jól kiröhögném a hülye barátjával együtt, meg a beteg dolgaival együtt, aztán kivágnám mint macskát szarni.


Ja és legyen már benned annyi, hogy nem mész oda jópofizni egy nővel, akit utálsz, akihez semmi közöd és nem is akarod hogy közöd legyen hozzá, minek mennél oda? A pasid ha szeretne, nem hozna ilyen helyzetbe. Hülye ez, mit gondol, hogy majd egy másik csajjal fogsz jópofizni, mert neki úgy tetszik?


Nyugodtan továbbléphetsz, ez a pasi 5 forintot nem ér.

89. 8ad79c16da (válaszként erre: 87. - 130454e42d)
2014. febr. 20. 16:22
De nem tette szóval nyilván annyira szeret :)
88. 8ad79c16da (válaszként erre: 85. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 16:20
Köszönöm a tanácsot, nagyon jó :) megfogadom :)
87. 130454e42d (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 16:15
Ha a pasinak lenne esze már akkor otthagy mikor a levelezésében kutakodtál.
86. orsibigyu (válaszként erre: 84. - Selena78)
2014. febr. 20. 16:05
Igen a baratok ugranak ha baj van, de tavolodnak , ha jol megy sorod. De jo, hogy szamithattal rajuk. Nekem hala Istennek, nagy a csaladom, van kire szamitsak bajban.
85. orsibigyu (válaszként erre: 81. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 16:03
En mindenkepp megismernem a csajt, lassuk ! En jo emberismeronek tartom magam. Azonnal kiszurnam, hogy mit akar a csaj. Mert az teny, hogy a pasi teged akar, ha be akar neki mutatni, es ugye megszakitott vele minden kapcsolatot hosszu ideig. Szoval adj nekik egy eselyt. Es valamivel rafinaltabb modon valaszd el oket, ha a csapjaid veszelyt sipognak. Legy vele sokat, tolsd ki az eletet, ne hianyozzon mas, s lassan eltavolodnak.
84. selena78 (válaszként erre: 82. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 16:03

"hogy se nem hiszek a baratsagban, sem nem tartom fontosnak."


Te tudod. Az én sorsom az utolsó néhány hónapban úgy alakult, hogyha nem lettek volna barátaim, nem is tudom mi lett volna velem. Ők tartották bennem a lelket, ők jönnek segíteni, bármi bajom van. Miattuk nem vagyok egyedül.

83. selena78 (válaszként erre: 6. - Lara1984)
2014. febr. 20. 15:58

Én meg azt tapasztaltam, hogy van.


Tinikorom óta jobban értem meg magam a fiú barátokkal. Sosem akarták elhappolni a szerelmemet, sosem irigykedtek a ruhatáramra, eleve sosem irigykedtek. Nem pletykálták el azt, amit bizalmasan elmeséltem nekik. Jöttek segíteni, ha bajban voltam.

82. orsibigyu (válaszként erre: 80. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 15:56
Annyi a legnagyobb hiany, hogy se nem hiszek a baratsagban, sem nem tartom fontosnak. Lehet egy futo kaland miatt nem aldoznek baratot, de szamomra egy stabilparkapcsolat fontosabb.
81. 8ad79c16da (válaszként erre: 79. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 15:54
Igen, és én is úgy örültem nekik. Értem mit mondasz. Amúgy tudom, hogy a döntést nekem kell meghoznom és senki sem dönthet helyettem, mert minden kapcsolat más. De a helyemben te akkor elfogadnád a dolgot? Azt akarom, hogy ne legyenek ilyen veszekedések és én legyek az akihez a barátom fordul ha bármi van, ha ezt el lehet érni valahogy..
80. orsibigyu (válaszként erre: 73. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 15:50

Orulok, hogy masnak ilyen is van: barat aki nem irigy. En is ilyen lennek, de ritka aki fogadja. Van par ilyen ember de azoktol messze vitt az elet- fizikai tavolsag.

Amugy azert erzem, hogy nem erdemlem, mert nem erzem magam jobbnak, mint a kolleganom, akinek elhalt a terhessege, sem annal nem vagyok jobb, aki, alberletben lakik es nincs mit egyen miutan kifizette, sem jobb feleseg nem vagyok, mint az akit szid a ferje es eljar haverokkal es keson er haza, sokkal rosszabb haziasszony vagyok. Jo figyelek a gyermekeim nevelesere, de sokan vannak igy, s megis hisztizik nem alszik. Az enyemek pedig angyalok. Sokszor en szegyelem magam olyan rendesek.pl. megkinalnak valahol- Nem kerek tobbet!- mondom en, Koszonom! En sem kerek! Mondja a fiam- 3 eves. Igy ertem,hogy szegyelem magam. Szoval ugy erzem nem vagyok sem jobb, sem tobb mint az atlag, s megis megvan mindenem amit ember csak kivanhat.

79. Mézes-Krémes (válaszként erre: 77. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 15:46

Gratulálok nekik! :) Ha a barátnőd szemszögéből nézed a dolgot, romantikus a sztori, van ilyen is, de nem sok példát látsz erre a világban. Persze van ilyen is, elismerem. Én csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, ami az, hogy én a barátomra annyira nézek férfiként, mint az öcsémre mondjuk.


De tudnám ezt ragozni neked, mert volt nekem nővel is párkapcsolatom, mégsem jutott eszembe a gyerekkori barátnőmet megkívánni...

78. Fülemüle01 (válaszként erre: 77. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 15:36
persze minden megtörténhet, de ha folyton aggódunk, hogy "úristen, most mi lesz?" és társai akkor elfelejtünk élni.
77. 8ad79c16da (válaszként erre: 75. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 15:15
Látom senki sem válaszol nekem, de neked is leírom, hogy barátnőmék 10 évig voltak legjobb barátok, s közben mindkettőjüknek voltak különböző kapcsolatai. Most ott tartanak hogy Júniusban lesz az esküvőjük. Ezek után, még mindig azt mondod, hogy ha vele akarna lenni már régen vele lenne? Az ellenkezőjére is van példa.
76. Fülemüle01 (válaszként erre: 75. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 15:14
Nagyon jól beszélsz, nem lenne rossz, ha minden nő tudna így gondolkozni!
75. Mézes-Krémes (válaszként erre: 70. - Kriszta773)
2014. febr. 20. 14:58

Persze, hogy jó viselném, hiszen ha vele akarna lenni, már régen vele lenne, és nem engem hódítgatna. Mondjuk én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus.

Illetve én azt tartom, hogy attól még, hogy valakivel én megismerkedem, és ő engem az életébe enged nekem még nincsen jogom az emberi kapcsolatait, barátságait ritkítani, ahogyan neki sincsen joga ezt megtenni velem.


Az evidens dolog, hogy ha kapcsolatom lesz akkor az életem is átrendeződik, ahogy az övé is. De a számomra fontos emberi kapcsolatokat nem fogom nullára vinni, vagy emberekkel megszakítani a kapcsolatot.

74. M0ncsa (válaszként erre: 67. - Gkreka)
2014. febr. 20. 14:54

Lajk! :))))

Igen, ez normalis emberek kozt igy mukodik. Szerintem.

73. Mézes-Krémes (válaszként erre: 63. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 14:50

Azt gondolom, értem, hogy mire gondolsz. Sajnos azt már én is megfigyeltem, hogy iszonyatosan rengeteg az irigy ember... Viszont, akit a barátomnak mondok még soha nem volt irigy rám. És én sem rájuk. Mondjuk tény, hogy engem egyáltalán nem zavar más boldogsága, sőőőőt. :)

Hogy miért gondolod azt, hogy nem érdemled ezt a sok jót, az megint más kérdés. Miért ne érdemelnéd? Na de ez már nem ide tartozik. :)

2014. febr. 20. 14:45
Szerintem sem működnek jól a férfi-női barátságok. Sajnos rossz tapasztalatom van ezen a téren, és lehet, hogy van kivétel, amely erősíti a szabályt, de szerintem ez a kevesebb. Én a magam részéről biztos, hogy nem hoznám a páromat olyan helyzetbe, hogy egy férfival barátkozzam, mert akárki akármit mond, ezt nehéz elfogadni.
71. kriszta773 (válaszként erre: 68. - Living Dead)
2014. febr. 20. 14:42
nekem speciel szar érzés lenne, ha akármilyen kapcsolatról is van szó, egy pasiban nem ébredne vonzalom :) de én nőnek tartom magam, nemtelenné csak a fogorvosi székben válok :)
70. kriszta773 (válaszként erre: 56. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 14:39

azt is ilyen jól viselnéd, ha a párodnak lenne egy jócsaj "legjobb barátja"? :)


az ilyen testvéri nagy barátságról annyikat, nekem is volt régen, előfordult, hogy egy ágyban is aludtunk, semmi sem történt az égvilágon, eszünkbe se jutott - mondanám, aztán utólag mégis kiderült, hogy oda volt értem, de tudta, hogy nincs esélye, ezért nem is próbálkozott, de fontos volt neki, hogy a közelemben maradhasson


normális, ha férfi nő barátilag kijön egymással, de mikor ez bármiben a párkapcsolat rovására, fúrására megy, akkor az gáz. szerintem jók a női megérzések ebben is, biztos lenne sok olyan "barátnő", aki teljesen hidegen hagyja féltékenység szempontjából az embert, mert érzi, hogy semmi ilyesmiről nincs szó, és van, mikor nincs semmi jele, nyoma, bizonyítéka, de tudja az ember, hogy az a csaj nem puszta baráti érzésekből nyomul, és megszólal a vészcsengő. akkor is, ha a pasi egy patyolat és sose lengene ki

69. magykrisz (válaszként erre: 65. - Fülemüle01)
2014. febr. 20. 14:35
Igen, ez szerintem is így van!
68. Living Dead (válaszként erre: 62. - Magykrisz)
2014. febr. 20. 14:35

Bizony, én is a saját szemszögömből látom, épp ezért nem értem, hogy miért olyan felfoghatatlan ez egyesek számára.

Sok ilyen ellenkező nemű barátság szinte még a gyerekkorból fakad, ahol a felek testvérekként nőnek fel. Valamint úgy vélem, értelmes, felnőtt emberek valamelyest csak képesek mérlegre tenni azt, hogy egy évek óta működő remek barátságot esetleg érdemes-e kockáztatni egy pásztoróra erejéig.


Valamint úgy vélem (legalábbis nálam, és a környezetemben lévők) egy igazi barátságban a vonzalom fel sem merül. Ahol igen, az max. haverság.

67. gkreka (válaszként erre: 62. - Magykrisz)
2014. febr. 20. 14:34

A férfi barátaim még véletlenül sem testi jó barátaim. Így könnyen el tudom képzelni, hogy a kedvesem sem megd.gni akarja, a legjobb barátját, aki történetesen nőnemű. Ha valaki meg akar csalni, ahhoz nem kell, hogy a barátja is legyen a nő, elég ha belemegy a szexpartnerségbe. Sokkal több okot adtak a féltékenységre az utóbbiak, mint az előbbiek.


Sok barátom nője volt már féltékeny rám. Minden esetben felajánlottam a férfinak, hogy "szüneteltessük" a találkozásokat, mert nem akarok bekavarni a kapcsolatába. Soha egyik sem fogadta el. A barátnők közül pedig volt aki megszeretett, volt aki találkozni sem volt hajlandó velem, és volt aki repült, mert hasonlóan viselkedett, mint a fórumindító.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook