Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom legjobb barátja egy lány fórum

Párom legjobb barátja egy lány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. febr. 20. 14:33
Hozzátéve még annyit, hogy ha annyira csak jó barátok, akkor a lány miért nem próbált meg barátságosan viszonyulni hozzám? Az első veszekedésnél is arra buzdította barátomat, hogy hagyjon ott? A hátam mögött keverte a szart, ahelyett, hogy odaállt volna elém, hogy nézd nem akarok problémát. Talán akkor megértem, hogy oké nincs gáz. Kettesben találkoznak általában?! Szerintem normális lány nem nyomul ennyire egy fiúra mikor tudja hogy annak barátnője van...
65. Fülemüle01 (válaszként erre: 62. - Magykrisz)
2014. febr. 20. 14:32
Szerintem ha valakik tényleg testi-lelki jóbarátok, akkor evidens, hogy tiszteletben tartják, ha az egyik félnek komoly kapcsolata alakul ki.
64. orsibigyu (válaszként erre: 63. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 14:30
Lehet nalam az a hiany, hogy maganyos vagyok a ferjem nelkul, hogy soha nem hivnak fel baratok, hogy hogy vagy Orsi. Semmi sem lehet tokeletes, de azert en nagyon elegedett vagyok.
63. orsibigyu (válaszként erre: 57. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 14:25
Nem a barataim szarok, csak ugyanolyan emberek mint mindenki mas. Mindenkinel kiuti a biztositekot az, hogy te aranylag jol nezel ki, nincs gond a hazassagodban, szereted a ferjed, es viszont szeret, a gyermekeid egeszsegesek, nemhisztiznek, alszanak, ugyesek, okosak, jolneveltek, most epul a hazad, de azert a kis lyukban is boldog vagy ahol elsz. Egyszoval tul boldog vagy. Ok pedig szomoruak, es te igazan azt sem tudod mondani, hogy tudom mit erzel. Hogy tudnam?! Elvesztette a babajat... Nekem egybol egeszsegesek lettek. Hiszizik a gyereke... mitmondjak neki... az enyemek soha, elsem hiszik. Veszekszik a ferjevel, mert az keson jon haza. Az enyem mindig hazajon, soha nem megyel haverokkal, idehivja oket hozzank, nem lehet vele veszekedni, mert egy poennal elnyomja es a vege, hogy megpukkadok a nevetestol. Isten kegyes hozzam, pedig nem erdemlem meg... Lehet ezt latjak ok is, hogy nem erdemlem meg, es megis nekem minden bejon.
2014. febr. 20. 14:20
Úgy látom, hogy itt mindenki csak a saját szempontjaiból látja a dolgot. Többen írják, hogy van ellenkező nemű barátjuk és milyen jól megvannak ... de mondjuk nem tudom mi lenne akkor, ha kiderülne, hogy a párjuknak van egy ellenkező nemű úgymond testi-lelki jó barátja ... gondoljatok csak bele, azért szerintem ennek senki sem tapsikolna, hiába állítaná a párunk, hogy semmi nincs köztük.
61. Zebra25 (válaszként erre: 60. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 14:12
Lehet te is indigó vagy:)
60. orsibigyu (válaszként erre: 53. - Csgybzs)
2014. febr. 20. 14:12
Most latom, hogy ugyanazt irtad, csak en konkretan magamrol. Nem hiszem, hogy mindenki egyetert velem lehet nincs igazam es ez a baratnelkuliseg az en nyomorusagom csak.
59. gkreka (válaszként erre: 56. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 14:10
Én tudom. :) Semennyire!
58. 8ad79c16da (válaszként erre: 52. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 14:10
egyetértek. Én akkor jöttem rá, hogy lehetetlen hogy fiúkkal közelebbi barátságba kerüljek, mert végül mindegyik rám akart mozdulni. Egészen tavalyig még számos sráccal tartottam a kapcsolatot, akikről úgy gondoltam haverok, jó barátok. Amint összejöttem barátommal, láss csodát mind egy szálig eltűntek. A nagy barátság sehol se volt. Ha össze is futottam velük, vagy nem akartak már velem barátkozni vagy azt mondogatták, hogy úgyis ráunsz a barátodra és szakítotok.
57. Mézes-Krémes (válaszként erre: 52. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 14:09
Te jó ég, szar barátnőid lehettek. :)
56. Mézes-Krémes (válaszként erre: 51. - Csgybzs)
2014. febr. 20. 14:07

Igen? Én magamon ilyet nem figyeltem meg, ez nem volt gyakorlat, pedig nekem két ilyen barátságom is van. És soha nem volt hasonló dologról szó. Persze olyan már volt, hogy kritikát kaptam, de az mindig valóságon alapult, sajnos. :S

Egyébként a hihetetlenül szoros fogalmát is félre lehet érteni, mert én egyikükkel sem vagyok például napi szinten kapcsolatban, de mindig tudunk egymásról, és ha kell segítjük egymást. Ez persze hol aktívabb, hol passzívabb.


A vidéki barátom legutóbbi párja annyira belém volt betegedve, hogy sírva és őrjöngve tombolt, mikor a srác bemutatta őt nekem, pedig egy évben talán egyszer találkozunk, és akkor is nagy társaság lett összehívva, ahol a lány is ott volt, hiszen együtt éltek. Nem tudom, hogy ez mennyire normális.

2014. febr. 20. 14:07
Nekem nem jött össze a fiú-lány barátság.
54. 8ad79c16da (válaszként erre: 51. - Csgybzs)
2014. febr. 20. 14:04
igen.. nálam is az a duma vágta ki a biztosítékot, hogy "három hét alatt rád akaszkodott" ... holott anno még el se tudtam képzelni hogy mi együtt legyünk, mikor barátom elkezdett dumálni velem meg ilyenek.
53. csgybzs (válaszként erre: 52. - Orsibigyu)
2014. febr. 20. 14:02
Tessék, erről beszélek! :D
2014. febr. 20. 14:01
Bocs, nepszerutlen leszek, de nem hiszek a baratsagban semmilyen szinten. Fiu lany baratsag ritka, bar lehetseges. Nekem minden fiubaratom beprobalkozott, es mikor ferjhez akartam menni folyton kritizaltak a ferjem. Akkor eltavolodtunk, mert rajottem a turpisagra. Jo nem tokeletes, de nagyszeru ember. Nem a megtestesult romantika, de felelossegteljes, es a hetkoznapi tettekkel szereto ferfi. Es sokat lehet vele nevetni, mert nagyszeru humora van. De ok:- nem is szeret, meg egy rozsat sem hozott, stb. Eleinte elbizonytalanodtam- hozhatott volna egy rozsat, de utana belegondoltam, hogy itt a baratok tevednek, sot ellene probalnak uszitani. Itt vesztettem el a hitemet fiu- lany baratsagban. No-no baratsagban akkor mikor anyam- jo izlesu no- mondta, hogy de csinos vagyok, de a baratnoim kritizaltak, hogy ez nem all jol, ez sem. Mindig lattam a szemukben az irigyseget, es rajottem, hogy nincsenek barataim. Es feladtam. A csaladom valt a baratomma: szuleim, nagyim, uncsitesom, ferjem, az o csaladja, bar ott is erzek irigyseget. Mert nem vagyok panaszkodos alkat, es mig szeretunk egyutt lenni masokkal a fajdalmaban, sokan egyutt orulni nem tudnak.
51. csgybzs (válaszként erre: 50. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 14:00

Én már nagyon sokszor megfigyeltem, hogy az ilyen "hihetetlenül szoros" férfi-nő barátságokban a felek aktuális párja valahogy sosem elég jó a megegyezős neműnek. Pl. fikázzák a barátnőt a pasinak és fordítva... szerintem ez valami tudat alatti birtoklási kényszer, ami már ugye megint felvet egy csomó más kérdést...

Persze ez a saját környezetemből levont saját következtetésem... de beszélgetve erről, nem vagyok egyedül vele..

50. Mézes-Krémes (válaszként erre: 21. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:56
Ha lenne közöttük valami, hidd el, nem rólad menne a téma... Én örültem volna, ha a párom és egy bizonyos nő között rólam ment volna a téma... Na de mindegy is.
2014. febr. 20. 13:53

Mely temakat feszegetunk...

Letezik-e ferfi es no kozott baratsag? Szerintem letezhet, de ez inkabb szemelyiseg, mint nemfuggo, tovabba a baratsag nem feltetlen zarja ki a szexet.

Adhatsz-e ultimatumot? Ultimatumot adni soha nem fair. Kerdes, hogy fair akarsz lenni vagy onzo.

Mar a kapcsolatotok elejen tisztaban voltal vele, hogy a legjobb baratja egy lany, ergo o tiszta lelkiismerettel indult.

A legjobb baratok joesetben egy eleten at vegig kiserik az embert. En nem soha nem valasztanek mast a legjobb baratom helyett, fuggetlenul attol, hogy milyen nemu, foleg ha valaki olyan eszkozokkel probalja meg elerni, mint zsarolas vagy nevezzuk csak szimplan buntudatkeltesnek.

Ha nem birod elviselni, allj tovabb. Az ugy korrekt.

Ez nem jelenti azt, hogy nem tudok azonosulni a problemaddal, hasonlo helyzetben tobb, mint valoszinu, hogy az en fejemben is megfordulna, hogy esetleg nem csak dumcsizni jarnak ossze, de soha, hangsulyozom: SOHA nem korlatoznam le a parom, a tarsam szemelyes szabadsagat semmilyen szinten es ugyanugy elvarom viszont.

Ne felejtsd el, hogy az a szeretet, az a torodes, amit nem magatol ad a masik fel, amit ki kell zsarolnod, ertektelen.

A bizalom hianyarol nem is beszelve. Valaki megemlitette itt, hogy nem bizol benne...elsosorban onmagadban nem bizol. Miert feltekeny valaki? Mert pontosan tisztaban van vele, hogy keves. Ha ugy gondolod, hogy nem vagy eleg jo neki, hat legyel jobb. Vagy hagyd a pi's@ba az egeszet.

Hogy megismerd azokat az embereket, akik a tarsad eleteben fontos szerepet jatszanak- szerintem joggal elvarhato. Mar ha szereted.

Hogyan itelkezhetsz, amig nem ismered azt a lanyt?

Lehet, hogy peldaul kiderul, hogy tok jo arc.

Azt is vedd szamitasba, hogy az ellenallas mindig ellenallasba utkozik. Ha kezzel-labbal tiltakozol tovabbra is, ne szamits semmi jora. Tudod, mondjak: megszoksz vagy megszöksz. Ami nem egyenlo a beletorodessel, egyszeruen csak a kezedbe veszed a sorsod.

Sok sikert!

48. Mézes-Krémes (válaszként erre: 45. - Csgybzs)
2014. febr. 20. 13:52

Persze, a másik fejébe nem lát bele az ember... Ez tény. De nem hinném. Volt olyan is, hogy együtt 3 napra elmentünk kikapcsolódni kettesben, és fel se merült, hogy bármi legyen kettőnk között, holott egy szobában voltunk. Persze akkor neki és nekem se volt kapcsolatunk. Tisztában vagyok vele, hogy ha van, akkor ez egyszerűen nem fér bele, mág akkor sem, ha én tudom, hogy miről szól az egész!


Pont a múlthéten beszéltünk arról telón, hogy nemtelenek vagyunk egymás számára, és hogy ezt sokan nem értik meg. Egymás gyerekkora vagyunk.

2014. febr. 20. 13:50

Nekem az egyik legjobb barátom férfi... nagyon sok mindent megtudunk beszélni, sőt szinte mindent. De a dolog másik oldala, hogy többször voltunk együtt úgyis. Ha végiggondolom több ellenkező nemű barátom is van és mégsem bújtam ágyba egyikkel sem rajta kívül. Ez mindenképpen ellentmondásokba ütközik. De nem minden esetben van ez így...nem tudom, de most magamat is összezavartam az biztos :D Lehet, hogy együtt kéne járnunk?


Visszatérve rád, ha nem bízol meg benne akkor megette a fene.

46. Mézes-Krémes (válaszként erre: 36. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:49

Nem egy másik lány hiányzik neki, hanem a barátja. Az az ember, aki gyerekkora óta a barátja volt. Akivel a jót és rosszat megosztotta, és aki mellette állt... És ha Te igazán szeretnéd a párodat ettől nem fosztanád meg...

Egyébként ha akartak volna valaha valamit egymástól nem gondolod, hogy a jöttöd elött már régen megtörténik ennyi év alatt?

45. csgybzs (válaszként erre: 43. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 20. 13:49
Szerintem nem tudhatod, hogy neki se...
2014. febr. 20. 13:48
Nem tudom, hogy mit csinálhatnék.. Nem akarom elveszíteni. Mostanában nagyon sokat segített nekem, beteg vagyok és minden nap eljött hozzám, hozott tábla csokit, banánt. Valentin napra is nagyon szép ajándékot kaptam tőle, de egyik barátnőm azt mondta szerinte csak baj lesz ebből, mert ő és a vőlegénye 10 évig voltak legjobb barátok, közben mindegyiküknek volt több kapcsolata, majd később barátnőm rájött, hogy szereti és ultimátumot adott neki, hogy vagy ő vagy a fiú akkori barátnője. Végül barátnőmet választotta és most júniusban lesz az esküvő, amire én is megyek mert szeretem őket, de a történetük elgondolkoztatott.
43. Mézes-Krémes (válaszként erre: 40. - Csgybzs)
2014. febr. 20. 13:48
Most nem értek Veled egyett, ugyanis nekem van férfi barátom. Az ő partnerei sűrűn voltak féltékenyek rám, holott gyerekkorunk óta ezer lehetőség lett volna egymásra találni bármilyen szinten is, akkor, amikor ők még hírből se voltak... :) És nem lett így, ő nekem olyan, mintha a testvérem lenne, és ez fordítva is így van. Soha életemben nem jutott eszembe, hogy valami legyen közöttünk, és tudom, hogy neki se.
42. inta (válaszként erre: 36. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:45

Ha most ismerkedtek volna meg, akkor ő tényleg csak egy másik lány lenne. De akiről beszélsz, az a barátja, és nem helyetted akar vele lenni, hanem találkozna a barátjával is.


De feneketlen kútba dobálok, szóval hagyom is, vesd bele magad a kisajátítós féltékenységi drámába, ha az jobban tetszik, mint a tények.

41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:44
Hát jó nagy hülye a párod, hogy foglalkozik veled egyáltalán, már bocsánat...
2014. febr. 20. 13:43

Én nem hiszek a férfi-nő barástságban, még ha tudatosan nincs is ott érzelem, tudat alatt mindenki eljátszik a gondolattal egy-egy szituációban, hogy milyen lenne, ha.. bármi, akár egy csók, vagy akármi.

És ha az ember még labilis érzelmi állapotba is kerül valamiért, akkor meg sokkal nagyobb az esélye egy összeborulásnak.

39. Living Dead (válaszként erre: 36. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:42
Lehet, hogy pont a kettőtök problémájára szeretett volna objektív választ hallani egy kívülállótól,- ráadásul mivel egy éve nem beszéltek, nem is tudhatta a leány, hogy mi a helyzet veletek, így talán még jobban tudott volna segíteni.
38. gkreka (válaszként erre: 37. - Gkreka)
2014. febr. 20. 13:41

Közben már olvastam a válaszod.


Így viszont rossz volt az ellenpéldád.

37. gkreka (válaszként erre: 34. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:40

Akkor a barátságban ugyanolyan furcsa "elveket" vallasz, mint a párkapcsolatodban. Majd ne csodálkozz, ha se pasid, se barátaid nem maradnak!


Amúgy, a barátnőddel való szakítás te döntötted el vagy a barátod kérte konkrétan?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook