Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párom legjobb barátja egy lány fórum

Párom legjobb barátja egy lány (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
36. 8ad79c16da (válaszként erre: 31. - Bekukk77)
2014. febr. 20. 13:39
Ez a nehéz helyzet konkrétan minket kettőnket érintett, ezt senki mással nem lehet megbeszélni.. Ha pedig valóban engem szeret, akkor miért egy másik lány társasága hiányzik neki?
35. 8ad79c16da (válaszként erre: 34. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:37
igaz barátom nem mondta hogy ne legyek vele...
34. 8ad79c16da (válaszként erre: 33. - Gkreka)
2014. febr. 20. 13:37
Megtettem, mert egyik legjobb barátnőmnek tönkre ment a kapcsolata és állandóan uszított barátom ellen, hogy akkor már nekem se legyen jó... pedig olyan volt, mint a testvérem. De nagyon szeretem a barátomat, és nem akartam, hogy bárki közénk álljon.
33. gkreka (válaszként erre: 28. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:25

Talán, mert hiányzik neki a legjobb barátja?!


Te hátat fordítanál a legjobb barátnődnek a pasid kérésére?

2014. febr. 20. 13:24

Én mindkét oldalt megjártam. Az exemnek volt egy nagyon jó lány barátja, ami azért zavart, mert mindig úgy éreztem, hogy engem nem kedvel a csaj. Féltékeny is voltam rá, pedig kár volt. Az exem végül megcsalt, de nem a lány barátjával, hanem egy haverja feleségével.

Viszont voltam én is fiú legjobb barátja, mondhatni lelki társa. Azt hiszem, ha a barátnője azt akarta volna, hogy válasszon köztünk igen rövid kapcsolat lett volna. (Hozzáteszem én soha nem is akartam ilyet az extől, amikor a másik oldalon voltam sem, csak azt szerettem volna, ha a csaj engem is jobban elfogad és velem is barátkozik). Én átéltem a sráccal nagyon sok dolgot a megismerkedésük előtt, fontosak voltunk egymásnak. És a barátnője ezt elfogadta, mint ahogy én is őt, mert láttam szereti Imit. És hogy mindezt múlt időben írom nem azért van, mert azóta már nem a legjobb barátom, hanem azért mert már nincs velünk. A barátnőjével eleinte nem volt túl szoros a kapcsolatom, de ahogy Imi egyre betegebb lett, egyre közelebb kerültünk a lánnyal is egymáshoz. Az utolsó nap én voltam ott velük és ezért a lány hálás a mai napig. A lánnyal azóta is jóban vagyunk. Nem ő a legjobb barátnőm, de a barátnőm. Azóta talált magának egy párt és most született gyerekük. Örülök, hogy sikerül boldognak lennie.

Szóval normális esetben, az emberek nem tiltják el a párjukat a legjobb baráttól, csak azért mert az lány. Persze megvan az esély rá, hogy megcsaljon vele, de ugyanúgy megvan az esély arra, hogy megcsaljon a szomszéd lánnyal, vagy a kolléganőjével, vagy a haverja feleségével. A kapcsolat alapja a bizalom és ez ott kezdődik, hogy nem olvasgatom a facebookját. Mellesleg te soha nem beszélted ki őt a barátnőiddel?

31. bekukk77 (válaszként erre: 28. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:24

Mert nehéz helyzetben az embernek szüksége lehet a barátaira?

Szerinted jól működött, de lehet, hogy neki hiányzott?

Csak tippelgetek...

30. M0ncsa (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:24

1) A ferjem legjobb baratja nonemu. Es? Hott jofej a csaj, en is csipem, nincs ezzel gond. Megbizom a zemborben. En meg ferfiakkal baratkozom szivesebben.

2) Amikor szakitofelben vagytok, nyilvan, hogy panaszkodik. A barat meg nyilvan, hogy vigasztalja, es a masik felet szidja. Azt hiszed, ha ferfi lenne az a barat, jobb volna? Aligha. Sot. Tovabba nok egymas kozt is ezt csinaljak, ritka kivetellel.

3) A baratod helyeben akkor rugtalak volna ki paros labbal, amikor elolvastad a privat levelezeset. Nalam meg ez "nem fer bele". Ugyhogy orulj neki, hogy egyaltalan kibekult veled.

29. bekukk77 (válaszként erre: 26. - Gkreka)
2014. febr. 20. 13:23
Egyetértek. Szerintem nem az a probléma, hogy a legjobb barát ellenkező nemű, hanem, hogy a topikindító nem bízik magában. Ha sikerül elüldözni a legjobb barátot, akkor majd kitalál mást. Mindig valami újat, amivel a pasi be kell bizonyítsa, hogy ő milyen fontos neki. De működni nem fog, az tuti.
28. 8ad79c16da (válaszként erre: 24. - Bekukk77)
2014. febr. 20. 13:23
A kapcsolat nagyon is jól működött abban az egy éveben amíg nem hozakodott elő ezzel a dologgal. És ezt nem is értem, hogy miért kellett elő hozni 1 év után, a legnagyobb gondok közepette.
2014. febr. 20. 13:20
nekem senki nem szabja meg, hogy ki legyen a baratom - se ferfi, se no... a barat az barat, ami sok-sok ev kovetkezmenye; mas levelezeset elolvasni pedig sunyisag;
26. gkreka (válaszként erre: 20. - Magykrisz)
2014. febr. 20. 13:20

Én pedig nem fordítanék hátat a legjobb barátomnak (akármilyen nemű).


Csavarjunk egyet a dolgon: Nők vagytok. Van egy gyerekkori/legjobb barátnőtök. Összejöttök egy sráccal, akinek nem szimpatikus a barátnőtök és kéri, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot. Megtennétek? Ugye, hogy nem!


A többi változó már részletkérdés...

2014. febr. 20. 13:19
Nekem ezzel nem lenne semmi problémám...
24. bekukk77 (válaszként erre: 21. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:19
De hát ez a lány csak Neked idegen, neki a legjobb barátja. Összegezve az eddigieket, nem látom reális esélyét annak, hogy Ti ezzel a másik lánnyal barátnők legyetek, Te ezt a lányt ki akarod túrni a pasid életéből. Talán sikerülni is fog, de ettől a kapcsolatod nem fog működni. Ekkora áldozat senkitől nem elvárható. Szóval, szerintem engedd el, és lépj tovább.
23. Akilah
2014. febr. 20. 13:18

Elhiszem hogy ez zavar téged.Engem is zavarna. Volt is ebből vita, de mondjuk én is barátkozom fiúkkal az nem jelenti azt hogy ágyba akarom őket vinni.Szóval lehet tényleg csak barát..

Jobb lenne ha tényleg találkoznál azzal a csajjal akkor sokminden kiderülne hogy viselkedik a párod ha ő is ott van..

22. 82d45dcd14 (válaszként erre: 10. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:17

Nem beszélt ki a hátad mögött!Csak,megbeszélte a veled kapcsolatos problémákat,amikhez közvetve(hiszen,miatta volt a balhé)neki is köze van!

Inkább,az a gáz,hogy a csaj egyből ellened fordult!

21. 8ad79c16da (válaszként erre: 16. - Living Dead)
2014. febr. 20. 13:15
Az első veszekedés után igen, meg mondom hátha jó fej meg ilyenek. De aztán megtudtam hogy miket írt rólam a csaj. Meg állandóan rólam ment a téma közöttük, mondjuk mikor már kibékültünk akkor barátom mindig csak annyit írt h jól meg vagyunk és kész. Most ott tartunk, hogy elvileg majd bemutat neki, de minden sejtem ellenkezik.. ráadásul múltkor is találkoztak és a csajhoz megy át, ami nem esik túl jól mert én sem járkálok idegen pasik lakására...
20. magykrisz (válaszként erre: 7. - Gkreka)
2014. febr. 20. 13:15
Ne haragudj, de szerintem sincs igazad. Én is azt mondom, hogy férfi meg nő között hosszú távon nem létezik igazi barátság, mert - ahogy már előttem is leírták - az egyik úgyis többet akar később. Én is voltam már hasonló cipőben és nekem ez a 100 %-os tapasztalatom. Nem jó, ha egy pasinak a legjobb barátnő nő és fordítva, ebből mindig csak bonyodalmak adódnak, és nincs az a harmónikus kapcsolat, ahol a másik fél ne gondolna rá, hogy esetleg megcsalja őt a barátja az "állítólagos" legjobb barátjával/barátnőjével. Szerintem az első kisebb nézeteltérésnél rögtön a fejéhez vágja a másiknak. Én biztos nem tenném ki magam egy ilyennek sem pro sem kontra.
19. Living Dead (válaszként erre: 17. - Gkreka)
2014. febr. 20. 13:13
Hú, csak a srácok rá ne jöjjenek, mert akkor a hétvégi sörözésből féltékenységi jelenettel egybekötött verekedés lesz :)
18. bekukk77 (válaszként erre: 6. - Lara1984)
2014. febr. 20. 13:12
De ha csak az egyik akar többet, és nincs köztük semmi, akkor azt minek nevezzük? Szerintem, amíg nem történik semmi, addig az barátság. Más kérdés, hogy az egyik reménykedik benne, hogy majd fog valami történni. De addig?
17. gkreka (válaszként erre: 16. - Living Dead)
2014. febr. 20. 13:11
Most tudtuk meg az előbb, hogy ilyen nem létezik :D
16. Living Dead (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:10

Te nem is akartad megismerni azt a lányt?

Az én "legjobb barátom" is ellenkező nemű, de amikor megismerkedtem a párommal (aki azóta férj státuszba lépett), kb. a kapcsolat második hetében bemutattam őket egymásnak. Ha a párom ilyen rövid idő után kijelenti, hogy vagy egy több éves jó ismeretség, vagy egy frissen alakuló kapcsolat, aminek bizonytalan a kimenetele, kétségtelen, melyiket választom.

De szerencsém lett, a két pasi tökéletesen összehaverkodott, és gyakorlatilag mostanra a férjem legjobb barátja lett :)

15. gkreka (válaszként erre: 12. - Kriszta773)
2014. febr. 20. 13:09
Ez merő általánosítás! Nőből vagyok és a barátaim többsége hímnemű. Remekül meg tudom különböztetni a haverjaimat a szeretőimtől.
2014. febr. 20. 13:09
A másik pedig, hogy úgy gondoltam, ha valakivel együtt vagyok az lesz a legjobb barátom és sosem adom ki így senkinek.
13. 8ad79c16da (válaszként erre: 8. - Kriszta773)
2014. febr. 20. 13:06
Épp ez bántott nagyon, és ugyanezt szűrtem le. Mondom, szerelmes vagy belé vagy mi, hogy ennyi idő után ezt így felhozod?
12. kriszta773 (válaszként erre: 7. - Gkreka)
2014. febr. 20. 13:05

szerintem ez hülyeség. ha arról lenne szó, hogy a pasi alkoholista, vagy afelé halad, és az lenne a "zsarolás", hogy vagy a pia vagy én, akkor nem így látnád


mellesleg rengeteg nő tud így ráakaszkodni egy-egy pasira, nem azért, mert párként kellene neki, de jólesik a segítsége, odafigyelése, törődése, és nem azért, mintha azoknak a nőknek nem lennének barátnőik, akikkel mindent megbeszélnének :) sosem a barátságról szól :)

11. inta (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:03

Érdekes, hogy te érzed magad elárulva, miközben valahogy 'megtaláltad' és persze el is olvastad az ő fb-jában az ő levelezését...


Na de, témára térve: én bíznék a partneremben, akkor is, ha más neműekkel is barátkozik. Persze ez azt is jelenti, hogy nem kutatnék a levelezései után, de ha ennyire nem lenne meg a bizalom, akkor inkább nem tennék úgy, mintha meglenne, és szúrnám suttyomban hátba. Inkább megmondanám neki, hogy ez nekem így nem tetszik, próbálja meg elfogadni, és annak fényében lépnék tovább, hogy mit tesz ő.


De úgy általában azt gondolom, nem szerencsés dolig ultimátumot adni, viszont inkább ez, mint becsapni a másikat.

10. 8ad79c16da (válaszként erre: 4. - Csakegyharit)
2014. febr. 20. 13:03
Nem, mert tudom, hogy egy kapcsolat alapja a bizalom, de nagyon szarul esett, hogy kibeszélt a hátam mögött, aztán meg a lány is ilyeneket mondott rólam és csak annyi volt rá a válasz hogy őt próbálta felvidítani.
9. hottie (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:03

A te oldalad:

Megszabod kivel barátkozhat, elolvasod a privát levelezését, zsarolod.

A barátod:

A hátad mögött (szerintem sértő dolgokat)állít rólad, megszakítja a legjobb barátjával a kapcsolatot, a te zsarolásod hatására.

Én itt zártam volna le ezt a kapcsolatot, nem igazán működik...

Te mit szeretnél?

8. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:03

nekem furcsa, mikor egy pasi ennyire ragaszkodik egy női "baráthoz", mert nem hiszem, hogy üres lenne az élete nélküle, és ne lennének valódi férfi barátai :) (az, hogy egy év után megkér, hogy barátkozhasson újból a lánnyal, valószínűleg azt jelenti, hogy eddig is barátkozgattak, vagy a csaj jelentkezett be újra, és a párod nem tud nemet mondani neki)

ha ezt így elfogadod, ne hisztériázz, ismerd meg te is a lány, hátha elmúlnak a kétségeid, vagy ő fog egészen véletlenül lekopni, ha látja, hogy nincs túl sok esélye :)

7. gkreka (válaszként erre: 5. - 8ad79c16da)
2014. febr. 20. 13:02

Ez nem elvi kérdés!


Amúgy a vagy ő vagy én kérdésfelvetést zsarolásnak hívják. És általában egyes nők egész addig művelik, amig egyszer pofára nem esnek.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook