Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Párolóedény fórum

Párolóedény (beszélgetős fórum)


2010. máj. 28. 15:32

Csak a zománcos változat van. Valamiért nem igen használtam túl sokat. Most ismét előhorgásztam, és csirke szárnyat készítek benne.

Megtisztítotam a szárnyakat, besóztam és a lukacsos edénybe került. Alája került a vízzel teli hozzáillő edényzet. Fedő a tetejére és máris főhet. Párolódhat.

2008. jún. 6. 19:43

Sziasztok,


Nagyon finom benne vegyesen berakva:

-gomba

-padlizsán

-cukkini

-hagyma

-fokhagyma

-és amit még szerettek.


Még párolás előtt picit megsórom, megborsozom, teszek mellé virslit, héjas tojást (megmosva), de lehet szelet húst is vagy halat.

Sosem szerettem a zöldséget, de evvel megszerettem.


Sok sikert a kisérletekhez!

2007. dec. 31. 07:49

Szia!


Nekem nem olyan régóta van, még kísérletezgetek vele. Eddig azt tapasztaltam, hogy nagyon jó benne elkészíteni olyan zöldségeket, amiből mondjuk valamilyen felfújtat, rakottat vagy csőben sütött ételt fogok készíteni. Ezeket párolás után lehet még fűszerezni és be is veszi a zöldség. Viszont sima párolt zöldségként nekem túl natúr ízű, akkor már jobb a nyers.


Ha van azóta bármilyen tapasztalatod, én is szívesen veszem.

1. gi
2007. dec. 2. 21:19
2 edényes párolóm van.Még csak barátkozunk egymással. Szeretnék jó kis, fincsi recepteket kérni és okosságokat is szivesen vennék! Köszönöm szépen!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook