Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Debrecenben ezen a helyen lehet parkolni? fórum

Debrecenben ezen a helyen lehet parkolni? (tudásbázis kérdés)


2023. okt. 17. 11:54
Az Auguszta körül van lehetőség parkolásra, konkrétan a bejárattól balra, keskeny úton kell keresgélni. Ha ketten mennétek, jobb lenne, mert oldalt te bemégy, a másik meg keres helyet.
2023. okt. 17. 07:19

Szia! Azt konkrétan nem tudom neked megmondani, hogy van-e ott valamilyen tábla, 2-3 hónappal ezelőtt jártam arra. De én azt ajánlanám, ha nem vagy mozgáskorlátozott, vagy komoly fájdalmakkal nem jár, akkor menj oda busszal, mert kb. katasztrófa, mint - akkor valószínűleg tudod - az egész városban mind a közlekedés, mind a parkolás. Rettenet. Nekem is a garázsban áll az autóm és tömegközlekedést használok. Mondjuk én konkrétan arra a klinika részre villamossal mentem és átgyalogoltam a másik klinika területen.

Amúgy ha annyian ott állnak, akkor vagy nem tilos, vagy elnézik, mert már kaotikus a helyzet az egész városban. Régebben büntettek az ilyen "zöld terület" elnevezésű jogcímen is, mostmár nem, mert egyszerűen nem győznék.

2023. okt. 17. 04:44

Csősztök, sziasztok!🙋‍♂️🙂


Jártok, jártatok már, volt erre dógotok,, a Debrecenben e környéken?



18 Móricz Zsigmond út

[link]


Rettenet nincs parkoló, van egy ott, hivatalos parkoló, de állandóan tele , tehát nemnagyon,


Az erdő alatt ott a sok autó mert ugye hol állnának meg ha nincs hely, muszáj, ha pl a klinikára megy.

Az ottani kórházrész benti parkoló nagyon drága,,kisnyugdíjasnak,,,ha a beteg kb 7 órát tölt bent , kontrolokon, vizsgálatokon stb,


Na tavaly volt ott az erdőnél konkrétan Megállni tilos tábla,,

Már most ezen felveteleken nem látom,

Engedik már a parkolást rájöttek , hogy lehetetlen helyzet volt, van ott?

Vagy ellopták , szétkapták direkt (jól tettek volna) a tablát mérgükbe ..


Hogy van ott a rendszer, vagy engedélyhez kötött,


Lehet ott parkolni vagy nem ..

Jártatok arra mostanság , van tábla vagy nincs?


Segítsetek már megtudni e dolgot, ismerőstől, vagy ha arra laktok vagy valahogy!


Én már irtam Debreceni hatósagnak, semmi válasz ,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook