Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol találok Debrecenben jó árban aerobik lehetőséget? fórum

Hol találok Debrecenben jó árban aerobik lehetőséget? (beszélgetős fórum)


17. ildiko84 (válaszként erre: 1. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 20:47
Szia! Ha szereted a tae bo-t, tök jó órákat tartanak a Kossuth egyetem mellett, oda nincs kedved járni? Külsősöknek kb. 500/ alkalom!
2010. ápr. 20. 18:06
Köszönöm szépen egyenlőre még csak nézelődöm!! A munka helyemtől fog majd függni, hogy hol lesz a hely ahol mozgok majd!!
15. kozmaedo (válaszként erre: 14. - 32787c09c7)
2010. ápr. 20. 10:37

Szia!

Én tudnám neked ajánlani a tócóban van egy egyesület, nagyon jó órákat tartanak. És 5000Ft egy hónapra ha jól tudom. Bár ez nem a belvárosban van. Ha érdekel akkor keress priviben.

2010. ápr. 19. 19:16
Igen közben én is rájöttem :)
2010. ápr. 18. 03:05
En ugy ertelmezem,hogy a fitneses havi berlet az a gepek hasznalatara vonatkozik,amit korlatlanul hasznalhatsz,az aerobiknal meg adott oraszam van.Igen draga,sajnos,de van kulonbseg a helyek kozt arban es minosegben is.Sztem azt valaszd amelyik neked arban meg belefer es az elejen csak probald ki es meglatod meger e neked annyi penzt,hogy berletet is vegyel ott.
2010. ápr. 15. 15:36
Miért van az, hogy az aerobik csak mondjuk 15 alkalom a fittnes meg havi bérlet van?Mindegyik teremben ezt olvasom nekem a thai boxos kick boxos aerobik jönne be de az csak 10 15 alkalom és rettentően drága.... ez miért van tudod?
2010. ápr. 15. 15:27
Nekem egy regi sport serules miatt ment szet a terdem(regen versenyszeruen atletizaltam),ezert mostmar en is csak ovatosban futok.Elotte bekenem sportkremmel,huzok ra szoritot,igy nem faj annyira.Meg valtogatni szoktam a futas-gyaloglast.Nekem bevalt.
2010. ápr. 15. 15:04
IMÁDOK futni!!! Futnék is ha egy motoros esésnél nem ment volna szét a térdem! De úgy döntöttem, hogy a párommal néha majd kijárok futni ahova ő szokott! Ennyi kell!!
2010. ápr. 15. 14:59

Igen megertelek.Most en is hasonlo cipoben jarok.Meg ugye jon a nyar,kevesebb ruha...ami eddig elrejtheto volt konnyeden,az most szem elott van.Jo dolog ha tornazni akarsz es nem csak a kulsod miatt.

En leginkabb futni szoktam.Igaz neha kicsit unalmas,de tornazni nem mindig van lelkierom.Igy meg csak felpattanok a futopadra es meg is van oldva a sport.Tegnap voltam kezi szoropisztolyos barnitason.az is baromi jo.Igy barnan mar sokkal csinibb vagyok,a ruhak is jobban allnak(szinben)ez is sokat szamit.

2010. ápr. 15. 14:41
köszönöm szépen!!Igen egyrészt amiatt is:) :) meg az elmúlt 3-4 hónapban eléggé elhanyagoltam magam és nem érzem jól magam a bőrömben!! nem vagyok túlsúlyos!! Csak nem jól osztódik el rajtam az ami van!! :)Csak csinosabb akarok lenni! Emiatt!! A párom is sport ember aztán kicsit jobban érezném magam mellette is ha egy bomba nő lennék!!! :)) Bár ő imádja azt amim van!! :)
2010. ápr. 15. 14:37
Van egy olyan oldal,hogy debrecen.hu.Ott sok erdekes dolgot talalhatsz Debrecenrol.Ezen az oldalon van egy olyan resz is,hogy fitness klubok.Ott kedvedre valogathatsz.Jo keresgelest!
2010. ápr. 15. 14:33
Szivesen!Gondolom a kozelgo eskuvotok miatt is kell:DDD
2010. ápr. 15. 14:32
jajj!! De jó neked! Hogy ott vagy!! Köszönöm az infót!! HÁLA!!
4. 02db590b2c (válaszként erre: 3. - 32787c09c7)
2010. ápr. 15. 14:30

Mar nem.Kicsit messze lenne,mert most Amerikaban elek:D.

Az piac utcan van,de van honlapjuk ott mindent megtalalsz.Ird be a gogliba,hogy anita fitnesz es kidobja,amugy a honlapjuk cime is ez csak nem tudom,hogy azt itt ki szabad e irni.

2010. ápr. 15. 14:27

Milyen árban van és hogy működik ott? Hány órától van? Te oda jársz?

A belvárosban lakom....

2010. ápr. 15. 14:26
Attol is fugg merre laksz.Vagy az nem szamit?Az Anita fitnesz nagyon jo.Kifejezetten noi hely.
2010. ápr. 15. 14:24
Mozognék és szeretnék jó formában lenni!! Szoktam tornázni de egyedül már unom és fel is szoktam adni egy idő után!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook