Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ajánlanátok, kérlek pár helyet Debrecenben, ahol szép környezetben lehet kocogni? fórum

Ajánlanátok, kérlek pár helyet Debrecenben, ahol szép környezetben lehet kocogni? (beszélgetős fórum)


2016. máj. 20. 10:02
Sziasztok!Látom, hogy már jó pár éve nem volt hozzászólás a témában, de hátha valaki véletlenül erre jár és tud segíteni :) Az lenne a kérdésem, hogy az agráron lévő futópálya nyilvános-e és ha igen,mikor van nyitva?Előre is köszönöm!
2011. aug. 15. 15:57

Nagyerdei körút,rengeteg variációban lehet körbe szaladgálni.

Pallagi erdő,ha nem akarsz aszfaltot.Vagy az előttem szólókhoz csatlakozva az Oláh Gábor úti pálya.

2011. aug. 9. 09:12
És valami szép park nincs arrafelé? A változatosság kedvéért...
2011. aug. 9. 09:11

Nagyon jó, a salakos lenne a legjobb.



Az merre van G-VJ? Leírnád priviben, hogy hogyan jutok oda el. Kiindulópont legyen a Kassai út, azt ismerem.

2011. aug. 9. 01:56
Az agrár egyetemnek is van pályája,salakos és szabályos 400m.talán kevésbé sznob emberekkel találkozhatsz ott és kevesebben is vannak.
2011. aug. 9. 01:35
A DEAC pálya elég jó, én oda szoktam járni futni, bámészkodók nincsenek, de futók szinte mindig vannak szép számmal,ez viszont nem hátrány. Az egyetem bal oldalán kell végigmenni, majd, ha beleütközöl a Botanikus kert épületébe akkor balra, amíg oda nem érsz, de ha még előtte a matematika épület előtt bemész balra akkor is oda jutsz.
2011. aug. 8. 21:20
Az az a DEAC palya, amit mondok en... az egyetemmel ha szemben alltok, akkor a bal oldalan elmentek, es ott...
2011. aug. 8. 18:57

Köszi szépen szétnézek akkor arra.


Nem ismerem Debrecent, szeptemberben költözök majd oda, azért érdeklődöm.

2011. aug. 8. 18:07
Van még egy, amit DEAC-pályának neveznek, de azt nem ismerem, nem tudom, hol van pontosan.
2011. aug. 8. 18:04
Nagyerdőn az Oláh Gábor utcán van egy rekortánpálya, a belső kör 400 m de csak a két külsőt lehet használni. A legszélső 450 m. Ott a főbejárat ahol a Corpus fitness van, a futópálya hátul van, én reggelente 7-8 között szoktam ott futni néha, szerintem mindig nyitva van napközben.
2011. aug. 8. 18:01

Igen, az egyetem mellett, a nagyerdon asszem Doberdo utca vagy affele, van egy sporttelep teniszpalyaval, futopalyaval.. az mindig nyilvanos volt amikor en futottam egyetemenmeg amig ott laktam( ez volt 5+ eve)


Vagy van meg egy stadion ott, ahol az ifjusagi atletikai eb volt

2011. aug. 8. 17:57
A sportpálya alatt olyan pályára gondolok, amelynek kerülete 400 m, tehát szabályos és salakos.
2011. aug. 8. 17:56

Gondolok itt parkra, erdőre, de olyan helyre mindenképp, ami biztonságos.


Tudtok segíteni? 3-4 km-t szoktam futni, nem akarom betonon a városban, meg nem is szeretem a bámészkodó embereket.


Vagy sportpálya, ahol van futórész és bármikor nyitva van.


Ötletek? Előre is köszönöm szépen a válaszolóknak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook