Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Párkányban hol érdemes ezt-azt vásárolni? fórum

Párkányban hol érdemes ezt-azt vásárolni? (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 8. 10:45
Köszike , várok még azért ötleteket :)
2009. júl. 7. 16:32
én ma egy hete voltam Párkányban egy barátnőmnél. Boltok tényleg a sétálóutcában vannak,ahogy leírsz a hídról Esztergomtól, rögtön jobbra van. Valóban van Billa és Lidl ami jó,édességek is jók,de a legtöbb olyan mint itthon, persze van más cucc is,de szerintem túl nagy különbség nincs. Barátnőm azt mondja, hogy ők inkább átjárnak Esztergomba vásárolni,mert pénzben jobban járnak. (Anyukája itt dolgozik,tehát ft-ban kapja a fizetést, és nem éri meg átváltaniuk euróra.) Tehát csak vásárolni szerintem nem nagyon éri meg átmenni. Ami megéri az a cd. Üres cd és dvd. Leérsz a hídról akkor akár balra akár jobbra indulsz van rögtön egy nagyon jó cd bolt,és nagyon olcsó.
2009. júl. 7. 15:42
Szia! Párkány nem túl nagy van egy főutcája ott végig teli van boltokkal, egyébként van egy Billa és egy Lidl ahol mi édességet és halsalátákat szoktunk venni...
2009. júl. 7. 14:59
....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook