Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Parfümöt vett valaki a Vateráról? fórum

Parfümöt vett valaki a Vateráról? (beszélgetős fórum)


12. 2a69f78972 (válaszként erre: 11. - 2a69f78972)
2012. jan. 29. 20:31

Még annyit : Azért volt olcsó, mert nem volt originál. Valaki kibontotta, hogy megszagolja.

De garantáltan eredeti volt !

2012. jan. 29. 20:27

Vettem,... a páromnak.

Szerencsém volt, eredetit kaptam, a bolti ár 1/3-ért.:)

Ezért érdemes megnézni az eladó értékeléseit!...és nem azt kell nézni, hogy mennyi a pozitív, hanem azt, hogy mennyi a negatív, vagy a semleges!

....és a negatív miért negatív?

....és a semleges miért semleges?

2012. jan. 16. 09:29

Drága, márkás parfümöt nem mernék venni, főleg újat nem, mert ezek nagy valószínűséggel hamis józsefvárosi parfümök, amik megtévesztésig hasonlítanak az eredetire (főleg a fejillatban, mivel a vevő gyorsan dönt az ilyen piaci vásárlások során) de 1-2 óra múlva el is tűnik az illat, mivel csak a fejillatot próbálják ilyen esetekben leutánozni.

Avon, Oriflame parfümöt mernék rendelni, azt talán nem hamisítják..

2011. okt. 17. 22:09
Nyilván, aki garantált igazi parfümöt szeretne vásárolni az ne itt tegye. De kaptam én már számlával bizonyitott nagyon gagyi parfümöt márkás üzletből.
2011. okt. 17. 21:59
Én csak tesz-veszen vettem,gagyi volt.Többet nem rendelek ilyen dolgot.
2011. okt. 17. 21:59

Attól függ,milyen parfümöt.

Pl.Avonosat?Vagy drága parfümöt?

Nagy értékűt nem vennék,mert rengeteg a panasz a vatera fórumon,sok a silány hamisítvány-ergo gagyi:O

2011. okt. 17. 21:55
Igen vettem és minden rendben volt, sőt máskor is tőlük fogok vásárolni.
2011. aug. 29. 12:19
Még parfümöt nem vettem, de a másik oldalt képviselve: árulok vaterán egy parfümöt. Igazából én kaptam, de nekem nem kell, mert nem szeretem. Avonos, Bond girl bontatlanul. De amúgy bele lehet esni tényleg a hamisítványokba... mint minden más terméknél.
2011. aug. 28. 18:13
Csak vigyázz,mert sok a hamisítvány amit eredetinek árulnak, persze feltűnően olcsón és ha utána panaszkodsz, hogy nem eredetit kaptál az eladó majd azzal jön,hogy gondolhattad hogy ennyi pénzért egy jó replikát kapsz,és hány vásárló elégedett vonlt vele csak pont ne nem stb,stb. Ha még vissza is veszi az árut,te bukod a postaköltséget ami nem olcsó.Én vettem már internetes parfümériából is parfümöt,na az eredeti és picit olcsóbb mint boltban.
3. esto70 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. aug. 28. 18:02

Helló!

Én vettem parfümöt a vateráról. Az olcsó gagyi, hamar elmegy az illata. De ha magadnál hordod, és befújod magad többször is, akkor tökéletes. Lehet venni ott "eredetit" is, de az ott is drágább. Végül is egy próbát megér.

2011. aug. 28. 18:01
én volt hogy vettem, négyszer összesen,ebből 3nál nagy szerencsém volt, mert eredeti volt,persze személyesen vettem át,és így azonnal ellenőriztem.A 4-nél kaptam egy hígított löttyöt postázva jó drágán,azóta soha többet...kivéve ha személyesen veszem át.
2011. aug. 28. 17:56
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook