Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Még mindig hűtő téma! A vateráról van valakinek saját tapasztalata? Érdemes használt hűtőt nézni? fórum

Még mindig hűtő téma! A vateráról van valakinek saját tapasztalata? Érdemes használt hűtőt nézni? (tudásbázis kérdés)


8. mh07
2010. ápr. 23. 09:44

Persze azt nem tudom, hogy mennyit szánsz a hűtőre, de ha nem bízol az on-line vásárlásban több helyen van már kartonsérült, szépség-hibás gépeket értékesítő üzlet is. Itt töredékéért tudsz vásárolni, mint a boltban és akár márkás terméket is. Garanciával.

Ezzel együtt: mi csak jó tapasztalatokkal rendelkezünk mind a két vásárlási módról.

2010. ápr. 22. 12:38
Használt, hibás műszaki cikkek boltja rengeteg van Budapesten. Ott nézz inkább szét, mert adnak garanciát is rá.
2010. ápr. 22. 11:32

Mi csak eladtunk vaterán, 2 éves volt a hűtő, nem volt semmi baja,megadtuk a számunkat,de szerencsére semmi probléma nem volt vele.

Ez nagyon eladó függő.Mindenképp nézd meg az értékeléseit mielőtt vennél valakitől,ha sok a negatív,attól nem érdemes.Kérdezd meg hány éves a hűtő, volt-e javítva..?

5. mh07
2010. ápr. 22. 11:31

Szia!

Mi már két hűtőt is - egyebek mellett - vásároltunk a vateráról/tesz-veszről, soha semmi problémánk még nem volt.

2010. ápr. 22. 11:30
Szerintem se vaterán, hanem használt műszaki cikk kereskedésben, bizományi boltban keressetek. Mostanában felfutóban vannak, jók az áraik, értenek hozzá és vállalnak némi garanciát.
2010. ápr. 22. 11:30

Szia.

Rendelni már rendeltünk,vettünk!

De nekem az nem színpatikus,hogy regisztráció nélkül nem tudsz "vásárolni"!


Próbálj meg körülnézni még máshol is!

Néztél?

2010. ápr. 22. 11:28
A használt hűtőnél megvan a kockázat, hogy ott még működik, aztán hazaviszed és már nem fog működni :-( Mi két műlyhűtővel jártuk meg (gaz egyiket se vettük, hanem kaptuk ismerőstől...akik nagyobbra cserélték a sajátjukat)
2010. ápr. 22. 11:23
Még mindig hűtő téma! A vateráról van valakinek saját tapasztalata? Érdemes használt hűtőt nézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook