Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pár napja nem figyeltem oda és túl mélyre nyúltam a... fórum

Pár napja nem figyeltem oda és túl mélyre nyúltam a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 3. 22:38

Hallójárat gyulladást kaphattál.Az olyan érzés, mintha időközönként egy kést szúrnának a füledbe, vagy a füled mögött a koponyacsontba.

Egy pár napig eltart, aztán csitul.

Ha orvoshoz mész, valószínű kapsz gyógyszeres csíkot a füledbe.

2022. ápr. 3. 09:34
Ha nem múlik inkább nézesd meg. Megdícsérni nem fognak, az orvosok nagyon ellenzik a fültisztítót. Ettől függetlenül én magam is rendszeresen használom, a vizet is jobban ki tudom törölni vele.
2022. ápr. 3. 09:15

Én orvosi tanácsra nem használok fültisztítót, állítja hogy a fülnek öntisztító funkciója van. Én megfogadtam a tanácsát, mosni is belülról nagyon óvatosan mosom, de kinek mi vált be.

Azért azt tanácsolom, ha még holnap is fáj, nézesd meg orvossal.

5. Channa* (válaszként erre: 4. - Bozsu55)
2022. ápr. 3. 08:27

Nem csinálunk, de még is;)


Én úgy jártam, hogy tusolás közben telement vízzel a füleg.

Ugráltam féllábon, fújtam a képem, srtb, de nem jött ki, így gondoltam kitörlöm, csak nem vettem észre, hogy nincs vatta a pálcikán. Felszántottam az egész fülemet, a másnapi fülvérzés alapján;)

2022. ápr. 3. 08:25

Ilyet nem csinálunk!

Megtanultad.

2022. ápr. 3. 08:17
Én a mai napot még megadnám neki, de ha nem múlik, csak meg kellene nézetni.
2022. ápr. 3. 08:16

Én egy ilyen "akció" után, másnap úgy keltem fel, hogy nem hallok majd, ahogy felültem az ágyban, elkezdett folyni a fülemből a vér.

Természetesen, nem jutott eszembe, hogy este mit csináltam, így rögtön azt hittem, hogy agyvérzésem van...

Vérnyomásmérés közben jutott eszembe, hogy ez a fültisztítás miatt van és nincs semmi más bajom;)


Nem mentem dokihoz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook