Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pár napja erős szédülés és dekoncentraltság? fórum

Pár napja erős szédülés és dekoncentraltság? (tudásbázis kérdés)


2019. júl. 6. 21:24
Egyébként ha meg tudnám fogalmazni hogy milyen ez a szédülés nem forog a világ mintha mondjuk egy körhintaban ülnek az teljesen stabil inkább mintha egyenlőtlen lenne a talaj alattam, és felek hogy kicsúszik a lábam alól.
18. kisj (válaszként erre: 17. - Kisj)
2019. júl. 6. 17:35

Ja, hogy nem szédülés, hanem szélütés.

De miért is ne?

17. kisj (válaszként erre: 16. - Réka007)
2019. júl. 6. 17:33

Naná!

Leesett, és majdnem elájultam. Szédültem is.

16. Réka007 (válaszként erre: 15. - Semleges)
2019. júl. 6. 12:04
Szélütés alacsony vérnyomással?
2019. júl. 6. 10:47
Lehet a meleg, hogy nem iszol eleget, pszichés, és egy enyhe szélütés is.
2019. júl. 6. 08:34
Ha a háziorvos egy reumatológiai beutalóra ráírja, hogy "sürgős", akkor előbb is kapsz beutalót, vagy fogadni is tudnak. Ne hagyd ki, ha lehet. A meszesedés lehet ok. A vérnyomásod - 100 - alacsony. erősebb vérkeringés kell, főleg, ha jó a szíved, próbáld meg egy rendes kávét meginni, mit érzel? Minél melegebb van, annál jobban tágulnak az erek és a szíved jó, de az oxigén nehezebben jut az agyhoz. Ez fizika. Próbálj hideg-meleg váltó fürdőt, de a hideg legyen több.
13. Réka007 (válaszként erre: 4. - Perla del Mar)
2019. júl. 6. 08:27
Abban is lehet valami amit mondasz, hogy közrejátszik a munkahely, mert most is rosszat álmodtam a munkámmal kapcsolatban. S mit gondoltok arról hogy kimerültség okozza? Állandóan álmos vagyok nem alszom jól nem pihenem ki magam.
12. Regin_a (válaszként erre: 1. - Réka007)
2019. júl. 5. 22:02

Meszesedés? Hány éves vagy?

Pszihés tünet!

11. Panna.33 (válaszként erre: 10. - Réka007)
2019. júl. 5. 21:59

Engem reumára küldtek a nyakammal, és meglepôdtem, mert másnapra kaptam idôpontot.

Azért új tünettel én a háziorvoshoz mennék. Mondjuk Nekem nagyon jó háziorvosom van.

10. Réka007 (válaszként erre: 9. - Panna.33)
2019. júl. 5. 21:47
Persze csak ugye kardiologia, labor, stb megvolt és nem tudom hova mehetnék. Esetleg reumatologia bár 2 hónap kb mire időpontot kapok :)
9. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Réka007)
2019. júl. 5. 21:43

Akkor jó.

Szerintem is lehet a gerinc degeneráció az oka, vagy akár lelki is. Vagy a meleg is.

Gondolom azért mész orvoshoz. Itt úgyis csak találgatunk.

8. Réka007 (válaszként erre: 7. - Panna.33)
2019. júl. 5. 21:31
Csak koponya mr, nyaki gerincből csak röntgen volt
2019. júl. 5. 21:16
Koponya és nyaki MR is volt?
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Réka007)
2019. júl. 5. 19:58

Igen, nagyon könnyen lehet, hogy ez a görbület és meszesedés okozza a szédülésed.


[link]


Iratkozz fel, mert nem csak ez a videója, de mind nagyon hasznos a gerincnek.

5. kisj
2019. júl. 5. 19:46

A nyaki csigolyák meszesedése okozhatja a szédülésed és a dekoncentráltságodat is.

Ez majdnem tuti biztos.

4. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Réka007)
2019. júl. 5. 17:40

Lehet a meleg is akár.

Munkahelyeddel hogy állsz? Szereted, amit csinálsz? Jó a légkör? Nekem inkább úgy tűnik az elmondottak alapján, hogy a

munkahelyhez kötődnek a tünetek és az ideg abszolút okozhat ilyen tüneteket.

3. Réka007 (válaszként erre: 2. - Piroska52)
2019. júl. 5. 15:36
Szerintem igen. Viszont napok óta fáradt vagyok nem tudom kipihenni magam.
2. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Réka007)
2019. júl. 5. 15:20
iszol elég vizet?
2019. júl. 5. 15:06
Évek óta szorongással küzdök. Pár nappal ezelőtt a semmiből 180al vert a szívem így be szállítottak a kórházba. Ott egy alapos kardiológiai kivizsgálással megállapították hogy a szívem egészségesebb nem is lehetne. Történt meg egy neurológiai vizsgálat (minden ok) és egy labor ami tökéletes. 2 napja kb nagyon erős szédüléseim vannak főképp fejmozgatasra: pár hónappal ezelőtt egy nyaki gerinc röntgen kimutatta hogy nem hogy kiegyenesesett a lordozisom hanem ellentétes irányban görbül és baromira meszesedik. Okozhatja ez a szedulesem? Munkában úgy érzem nehezen koncentrálok alig bírok dolgozni nehezen találom a szavakat mintha tompább lennék de ez a kollégáknak nem tűnik fel csak nekem és ami érdekes mikor este 8kor végzem a munkahelyemen otthon minden rendben nem figyelek rá és folyamatosan szépen beszélek a párommal és nincs semmi gond mintha megszűnnének a tünetek. Lehet akkor már nincs olyan meleg vagy nem tudom. A vérnyomásom egyébként alacsony 100koruli. Mi lehet ez???!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook