Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Paprika olaj narancsbörre.Igaz lehet? fórum

Paprika olaj narancsbörre.Igaz lehet? (beszélgetős fórum)


17. doxikri (válaszként erre: 16. - Veronika27)
2011. jún. 30. 13:50
Én ezeket mind tudom...sőt....szinte csak vizet iszom, menteset. Direkt ezért bérelünk vízautomatát, az hűti is a vizet, így még több fogy belőle. Mozgok amikor csak tehetem....táncolok, biciklizek, erdőben lakom, tehát jó levegőn vagyok, sokat sétálok. Alig eszem szénhidrátot, sok zöldséget eszünk...ennyire telik....DE....47 éves vagyok, 3 gyereket szültem. Elég erős a csontozatom,én sosem leszek igazán vékony. Sajnos az évekkel a kilók is szaporodnak és bizony zavarja az embert. Ugyanakkor enni is szeretk, tehát nem fogom magam sanyargatni. Ha van olyan szer, ami segít abban, hogy ne egy összeaszott bőrű, lötyögő hájú vénasszony legyek, akkor azt használni is fogom. De csak olyan dolégokat, amik teljesen, vagy majdnem teljesen természetesek. 20-30 éves korom körül én is azt mondtam, hogy az egészséges táplálkozással és amozgással minden megoldható...ma már látva, hogy hogy kényszerül az ember élni, nem biztos, hogy annyira hiszek benne. Pedig, mint írtam nem betondzsungelben lakunk, hanem olyan környezetben, ami nem sok embernek adatik meg....de annyira naturan és egészségesen csak akkor tudnék élni, ha szingli lennék és nem kéne senkihez alkalmazkodnom.....én meg inkább alkalmazkodom....és ha kell, besegítek némi pótszerrel is! És szerintem a nők nagy részére ez a a jellemzőbb...legalábbis azokra, akik tenni akarnak azért, hogy viszonylag jól nézzenek ki!
16. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Doxikri)
2011. jún. 30. 13:16

Valóban nehéz megoldani, de nem lehetetlen. Nem minden drága, ugyanakkor sokáig elég. Pl. ha a fehér lisztet lecseréled teljes kiőrlésűre, azzal késlelteted az éhségérzetet, pluszban az anyagcseréd is serkenti.

Szerintem a legfontosabb a folyadék (víz) fogyasztása, hisz anélkül nem tud méregteleníteni a test. Nekem volt egy pici narancsbőröm, de mióta megiszom a napi 2 litert, azóta eltünt. Nem látszik, de én érzem, ha megtapogatom. Mozogni kellene, de arra nem tudom rávenni magam.

Szóval a paprika olaj hatásos. Kitágítja a pórusokat, vérbőséget okoz, gyorsabb lesz a méregtelenítés. Fóliával fokozható a hatás, plusz ha még ebben takarítasz vagy tornázol, az a legjobb.

De ha nem eszel vacsorát, azzal is mennek le a dekák.

15. orsibigyu (válaszként erre: 14. - Doxikri)
2011. jún. 28. 17:31
Tudom miről beszélsz! Én szoptatok, de sikerült 4 kilót fogyjak. Módszer: ugyanazt eszem mint a többi családtag, csak mindenből kevesebbet mint ahogy jóllaknék és sok vizet iszok, hogy telítsen. Heti2szer 20 perc tornát kierőszakoltam a férjemtől.
14. doxikri (válaszként erre: 13. - Orsibigyu)
2011. jún. 28. 13:16
Én úgy gondolom, hogy embere válogatja. Van akinek használ, van akinek nem. Az biztos, hogy csak ezzel nem lehet eredményt elérni, de segíteni tuti segít. Az egészséges életmód?....hát igen....élnék én egészségesen, ha tehetném. De nem tehetem, mert sem a pénztárcám, sem a családom életmódja nem engedi meg. Egy kamasz és egy felnőtt férfi, kemény fizikai meló után nem fog a nyakamba borulni az örömtől, ha csak salátát adok neki enni.Max azért borulnak majd a nyakamba, mert összeestek az éhségtől. Kétfelé főzni meg nem tudok, mert az sokba kerül....ergo, valami kell még amellé, hogy ne legyek bálna! :)
2011. jún. 28. 13:06
Narancsbőr, a terhességgel teljesen elmúlt. A cipeléstől, a fogyástól, vagy más okozta, nem tudom, de 7 hónapos a fiam és a narancsbőrt már nem ismerem. Lehet, hogy az is, hogy sok vizet ittam.Nem hiszek semmi kencében, sport és egészséges táplákozás, talán ezek segítenek, de más nem. Szerintem.
2011. jún. 28. 13:03
Határozottan feszesebb és simább a bőröm tőle. Persze közben fogyózok is, tehát néha elkeseredek, mert elég puklisnak látom a hasam, meg a derekam...persze, már nem vagyok 20 éves, tehát nem tudom mit várok igazán! :))....de amúgy tényleg jó!
11. doxikri (válaszként erre: 9. - 171925f409)
2011. jún. 28. 13:01

Inkább belemasszírozom, nem kenem....jó sokáig. Van néha hogy teszek rá fóliát, de azt nem szeretem, tehát inkább nem.

Nem tudom, ez zsírtörő-e vagy sem, de úgy próbálom masszírozni, hogy a zsírpamacskák szétmenjenek. :)

10. inkábbíjász (válaszként erre: 5. - Doxikri)
2011. jún. 28. 12:57
Milyen eredményeket értél el vele?
9. 171925f409 (válaszként erre: 5. - Doxikri)
2011. jún. 28. 12:56
És csak magadra kened és kész?nem kell bebugyolálni magadat?
2011. jún. 28. 12:56
Érdemes elmenni a népszínház utcába, Blahától egy megálló villamossal balra masszőrbolt, és empsoma bemelegítő krémet venni. 1 liter 2000 forint. Nem érdemes a paprikás olajat, mert ugyan az van benne. Én sportra használom, de a hatása persze ugyanaz, narancs bőr esetén zsírtörő masszázzsal lehet eltávolítani a nem kívánt bőrt. Párral vagy masszőrrel érdemes csináltatni a zsírtörés elég megviselő az ujjízületeknek.
7. 171925f409 (válaszként erre: 4. - Judit6006)
2011. jún. 28. 12:55

Én most olvasom a neten, hogy a drogériákban van kész is

[link]

2011. jún. 28. 12:55
a fahéjolaj sokkal jobb,kis csokiolajjal keverve,nem csak hatásos,de jobban kívánnak beléd harapni:)
2011. jún. 28. 12:55

Nekem bevált!

én a Rossmannban vettem, ha jól emlékszem 1300 körül volt. Csíp mint az állat, de nagyon jó!!! :))

2011. jún. 28. 12:51
Hol veszed és mennyibe kerül az igazán hatásos?
2011. jún. 28. 12:51
Igen, vérbőséget okoz.
2011. jún. 28. 12:49
igen, serkenti a vérkeringést, olvasztja a zsírt.
2011. jún. 28. 12:49
Szerintetek hatásos lehet ez a kezelés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook