Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pánikbeteg kismama fórum

Pánikbeteg kismama (beszélgetős fórum)


1 2
2009. febr. 3. 11:05

Szia!

Én is pánik beteg voltam vagyok.

Nekem 3 csemetém van.Én azt tudom mondani neked hogy biztos minden oké lesz.MIért? Mert a babavárás és a pici megérkezése egy gyönyürű dolog és a boldogság hogy ott van valaki a pocakodban átsegit minden esetleges nehézségen.

2009. febr. 3. 11:03
Igen, ne aggódj, azzal ártasz többet szerintem!Nekem van egy 3,5 éves lányom és most várjuk a második babát, 24 hetes vagyok.Nekem a szivemmel van baj, szívritmuszavarom van, van hogy 130 is a pulzusom, persze ettől bepánikolok és még több lesz.De mindig arra gondolok hogy nem lehetek rosszul, mert azzal nem csak magamnak ártok!
3. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 1. - Gizi07)
2009. febr. 3. 11:02

ne aggódj semmit, minden o.k. lesz!!!


na de most vicc nelkul!! Tidod mi mindent kibir egy no?? illetve egy anya?? nekem csak egy fiam (egyelore) de mar reg tulleptem azokat a hatarokat amikrol regen azt hittem belehalnek, ha igy kene csinalnom, vagy elnem!! Kitartas!! Orulj a babaknak!!! Amugy gratula!

2009. febr. 3. 11:00

szia!

ha az első babával sem volt semmi baj, akkor most sem lesz :)

csak nyugi és boldog babavárást!

2009. febr. 3. 10:59
Sziasztok! Én k.b. 7 éve vagyok pánikbeteg. Van egy gyönyörű 9 hónapos kisfiam és most várom a másik babámat.11 hetes állapotos vagyok és nem viselem túl jól!Az első babámnál is nagyon nehéz volt, k.b. a 3 hónaptól, de nem mertem beszedni szinte semmit. Itt - ott pipolphent, de mindig féltem, nehogy baj legyen a kicsivel.Akkoriban még volt időm pihenni, de most:-)Sokat már azt is mondták, hogy milyen nehéz lesz majd két kicsivel....lehet, hogy ez az oka, hogy nem érzem magam túl jól és sokat aggodalmaskodok..:-( Jó lenne egy kis támogatás, egy kis .. ne aggódj semmit, minden o.k. lesz. Köszi szépen.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook